قهوه

ارزان‌ترین قیمت قهوه عمده

قیمت قهوه عمده ارزان و مرغوب را از فروشگاه پخش اینترنتی ما بخواهید. مرکز فروش آنلاین ما انواع قهوه ارزان را به صورت عمده به فروش می‌رساند.

خریداران عمده قهوه از قبیل صاحبان رستوران‌ها، مراکز رُست قهوه و کافه‌ها با خرید از فروشگاه اینترنتی ما علاوه بر دسترسی به تخصصی‌ترین اطلاعات مربوطه، خریدی بسیار مقرون به صرفه را خواهند داشت.

قیمت قهوه عمده

فروش قهوه عمده و برند

قیمت قهوه عمده بر حسب اینکه به صورت عمده یا به صورت برندهای بسته‌بندی‌شده به فروش برسد متنوع است.

هم اکنون مرکز پخش آنلاین ما به چند صورت قهوه را به فروش می‌رساند.

محصول قهوه در بسته‌های کیسه‌ای 60 کیلوگرمی مستقیم از کشورهای تولیدکننده وارد و به خریداران عمده تحویل داده می‌شود.

همچنین در نمایندگی فروش آنلاین که شما به آن دسترسی دارید می‌توانید انواع برندهای قهوه تولیدی کشورهای اروپایی از جمله ایتالیا را تهیه نمایید.

شرکت‌های برند قهوه ایتالیایی نظیر ایلی، لاواتزا یا چلینی در واقع دانه قهوه را از کشورهای اصلی تولیدکننده قهوه نظیر برزیل، کنیا و اندونزی وارد می‌سازند. سپس دانه‌های قهوه را تحت استانداردهای فوق‌العاده فرآوری و بسته‌بندی می‌نمایند.

قیمت قهوه عمده

فروش عمده قهوه خام و قهوه رست‌شده

قهوه‌های وارداتی هم به صورت خام و هم به صورت رُست‌شده از طریق مرکز فروش اینترنتی ما عرضه می‌شود. قیمت قهوه عمده به خام بودن یا به رُست‌شده بودن آن هم بستگی دارد.

خریداران قهوه خام می‌تواند دانه‌های قهوه خریداری شده را رُست کرده و سپس آسیاب نموده و به مشتریان محلی بفروشند. در ضمن مصرف قهوه خام به تنهایی از خواص بهداشتی و تغذیه‌ای برخوردار است.

شما همچنین می‌توانید انواع قهوه رُست‌شده به صورت عمده یا به صورت برند نیز تهیه نمایید. در صورت خریداری قهوه رُست شده از نوع رُست آن اطلاع داشته باشید.

چهار نوع اصلی رُست قهوه عبارتند از:

  • رست روشن
  • رست مدیوم
  • رست مدیوم دارک
  • رست دارک

به میزانی که رُست قهوه تیره‌تر باشد، میزان کافئین آن نیز کاهش می‌یابد. چون در اثر گرما مولکولهای کافئین تجزیه می‌شوند. این بستگی به ذائقه شما و مصرف‌کنندگان دارد که کدام رُست را بیشتر بپسندید.

قیمت قهوه عمده

 

قهوه عمده اوریجین(origin) و بلند(blend)

یکی از عوامل دیگر در تعیین قیمت قهوه عمده اوریجین(origin) یا بلند(blend) قهوه است.

اوریجین به این معنی است که محصول قهوه خریداری‌شده از تنها یک نوع دانه قهوه درست‌شده باشد. یعنی قهوه خریداری شده شما 100 درصد قهوه برزیل یا قهوه کلمبیا یا قهوه کنیا یا هر کدام از کشورهای دیگر باشد.

بلند(blend) به معنای ترکیب یعنی اینکه قهوه‌ای که خریداری نموده‌اید ترکیبی از قهوه‌های متفاوتی باشد. یعنی درصدی از آن قهوه کنیا و درصدی دیگر قهوه برزیل باشد.

ترکیبی بودن قهوه به معنی ناخالصی نیست. بلکه قهوه‌های کشورهای مختلف خصوصیات متفاوتی از نظر طعم، اسیدیتی و بادی دارند. در ترکیب با یکدیگر می‌توانند مکمل هم باشند و طعمی فوق‌العاد‌ه‌تر را به کام شما بنشانند.

مراکز رُست خودشان می‌توانند قهوه بلند(blend) درست کنند. هم اینکه برندهای مختلف هم به صورت ترکیبی و هم به صورت اوریجین محصول قهوه را بسته‌بندی می‌کنند.

قیمت قهوه عمده

قیمت قهوه عمده

قیمت قهوه بر اساس معیارهایی که در بالا توضیح داده شد تعیین می‌شود. اما نهایتا عوامل دیگری نظیر هزینه‌های حمل و نقل و همچنین هزینه‌های فروشگاهی و انبارداری نیز بر قیمت اصلی آن افزوده می‌شود.

فروش آنلاین قهوه عمده هیچکدام از هزینه‌های فروشگاه‌داری و انبارداری را شامل نمی‌شود. چون پخش آنلاین نیازی به فروشگاه فیزیکی ندارد. از طرفی بازار رقابتی پخش آنلاین قهوه کمترین زمانی برای انبارداری می‌گذارد.

در نتیجه با خرید آنلاین از مرکز اینترنتی ما هم در هزینه‌های حمل و نقل و هم در قیمت قهوه عمده نهایی صرفه‌جویی نمایید.

 

 

پست های مرتبط