قهوه نیکاراگوئه

ارزان‌ترین قیمت قهوه نیکاراگوئه در ایران

قیمت قهوه نیکاراگوئه

خریداران عمده قهوه آمریکای جنوبی با دریافت ارزان‌ترین قیمت قهوه نیکاراگوئه از طریق این نمایندگی می‌توانند بهترین نمونه این محصول را به صورت فله و در حجم بالا  سفارش دهند.

فروش عمده قهوه نیکاراگوئه توسط این شرکت به صورت مستقیم و بدون واسطه است. فروش  هم به شکل دانه خام و هم در قالب دانه رست است. دانه خام قهوه نیکاراگوئه که در این نمایندگی عرضه می‌شود، اصل و کاملا تازه به دست خریداران می‌رسد. همچنین انواع دان رست نیز به وسیله‌ی دستگاههای پیشرفته حرارت داده شده‌اند و بسیار معطر هستند. در ضمن از هر کجای ایران می‌توانید جهت سفارش اقدام نمایید.

قهوه‌ی تولیدشده در کشور نیکاراگوئه از نظر دامنه‌ی طعم‌ها و رایحه‌ها بسیار متنوع است. بنابراین صاحبان مراکز رست و کافه‌دارها که می‌خواهند مصرف‌کنندگانشان را با طعمی بی‌نظیر و تازه از قهوه‌های آمریکای جنوبی آشنا کنند، پیشنهاد می‌کنیم این محصول را تهیه نمایند. اگر هم مایل به ساخت ترکیب از قهوه نیکاراگوئه هستید، پیشنهاد می‌کنیم قهوه‌هایی که اسیدیتی بالاتری دارند را انتخاب کنید. قهوه کنیا و قهوه کلمبیا برای این منظور مناسب هستند.

اما به طور کلی اگر می‌خواهید این محصول را به صورت فله و در حجم نامحدود خریداری نمایید نیز این شرکت فروشنده‌ی ارزان‌ترین قیمت قهوه نیکاراگوئه در بازار کشور است.

قیمت قهوه نیکاراگوئه

ارزان‌ترین قیمت قهوه نیکاراگوئه در کشور

این شرکت پخش‌کننده‌ی مستقیم قهوه نیکاراگوئه در کشور است. حجم عمده‌ای از تولید مزارع قهوه کشور نیکاراگوئه در بازارهای ایالات متحده، کانادا، اروپا، استرالیا و ژاپن توزیع می‌شود. شرکتهای معتبر تولید قهوه نظیر استارباکس آمریکا، ایلی ایتالیا و مونت هاگن آلمان از خریداران عمده دانه خام قهوه نیکاراگوئه هستند که نشان می‌دهد محصول قهوه این کشور باید بسیار با کیفیت باشد.

همچنین با توجه به تولید پایین‌تر قهوه در کشور نیکارگوئه نسبت به برزیل، کلمبیا و هندوراس، این محصول کمیاب‌تر است. در نتیجه قیمت آن هم به بالاتر خواهد بود. اما شما به عنوان یک خریدار عمده و حرفه‌ای قهوه می‌بایست که امر کیفیت را نیز در نظر بگیرید. این محصول یکی از باکیفیت‌ترین نمونه‌های خود در جهان است.

علاوه بر شرایط مساعد کشت قهوه در نیکاراگوئه، کشاورزان این کشور نیز اقدامات بسیار حرفه‌ای جهت تولید یک محصول مرغوب‌تر اتخاذ می‌کنند.

[box type=”success” align=”” class=”” width=””]با همه این تفاسیر همچنان این شرکت به دلیل عرضه مستقیم و بدون واسطه، ارائه‌کننده ارزان‌ترین قیمت قهوه نیکارگوئه در سراسر کشور نیز می‌باشد.[/box]

قیمت قهوه نیکاراگوئه

فروش عمده قهوه نیکاراگوئه در بازار ایران

همانگونه که در توضیحات فوق مشاهده کردید، این نمایندگی ارزان‌‌‌ترین قیمت قهوه نیکاراگوئه را در ایران ارائه می‌کند. چون ما به صورت کلی به عنوان فروشنده مستقیم فعالیت می‌کنیم که واسطه‌ها در تعیین قیمت نهایی مداخله‌ای ندارند. البته اشاره کنیم که همه فروشهای عمده به دو صورت خام و رست‌شده انجام می‌گیرند.

[box type=”info” align=”” class=”” width=””]برای سفارش ارزان‌ترین قیمت قهوه نیکاراگوئه به صورت عمده شما می‌توانید با واحد فروش تماس حاصل نمایید. کارشناس فروش علاوه بر ترتیب دادن هماهنگیها جهت تحویل بار در مقصد می‌تواند اطلاعات تخصصی و مشاوره‌های لازم برای یک خرید بااطمینان را نیز ارائه دهد.[/box]

به علاوه باید اشاره کنیم که اگر خریدار عمده هستید حتما به مسئله‌ی نگهداری دقت نمایید. قهوه باید در محیطی به دور از تماس با هوای آزاد و نیز رطوبت نگهداری شود. چون در صورت واکنش با اکسیژن از کیفیت طعمی آن کاسته شده و نیز تماس با رطوبت نیز باعث از بین رفتن تازگی آن می‌شود. اینها مواردی است که حتما بایستی دقت نمایید در هنگام خرید رعایت شده باشند.

بنابراین خرید عمده ارزان‌ترین قیمت قهوه نیکاراگوئه از این شرکت را به شما پیشنهاد می‌کنیم. چون قهوه‌های بسته‌بندی‌شده ممکن است مدتها از تولیدشان سپری شده باشد. این در حالی است که قهوه رست‌شده را بایستی حداکثر تا دو هفته مصرف کرد. بعد از این مدت از کیفیت آن کاسته می‌شود.

قیمت قهوه نیکاراگوئه

مشخصات قهوه نیکاراگوئه

محصول قهوه که در کشور نیکاراگوئه کشت می‌شود به دو صورت طبیعی و شسته فرآوری می‌شود. همچنین برخی از محصول نیز به روش عسلی به فرآوری می‌رسد. در حالت کلی، فرآوری به روش طبیعی باعث می‌شود که اسیدیتی قهوه بالاتر باقی بماند. قیمت قهوه نیکاراگوئه بر حسب فرآوری متفاوت خواهد بود.

اما طعمهای ترکیبی شکلاتی و لیمویی از قهوه نیکاراگوئه قابل تشخیص است. همچنین از نظر رایحه نیز عطر ملایم کارامل و شکلات از آن استشمام می‌شود. قهوه نیکاراگوئه از نوع قهوه عربیکا است و گونه‌های متنوع بوربون، تیپیکا، ماراگوگیپ و کاتیمور در مزارع این کشور کشت می‌شوند.

گونه‌ی دیگری از قهوه عربیکا نیکاراگوئه نیز به کشت می‌رسد که پاکامارا نام دارد. این گونه حاصل گونه‌های پاکاس و ماراگوگیپ است. پاکاس که خود یکی از گونه‌های پیوندی قهوه السالوادور به حساب می‌آید. ماراگوگیپ نیز در میان انواع گونه‌های عربیکا درشت‌ترین گونه است. شما می‌توانید قیمت قهوه نیکاراگوئه را با قیمت کف بازار و با بهترین کیفیت از این نمایندگی بخواهید.

پست های مرتبط