قهوه مانسون مالابار

بازار خرید قهوه مانسون مالابار در ایران

بازار خرید قهوه مانسون مالابار در ایران، به دلیل استقبال خوب طرفداران این قهوه در حال گسترش می باشد و در بسیاری از فروشگاه ها می توان آن را خریداری نمود.

مانسون مالابار یک روند برای دانه های قهوه است. به این صورت که دانه های قهوه ی برداشت شده را برای 3 تا 5 ساعت در معرض باران و بادهای موسمی قرار می دهند و در این بین تغییراتی در آن ها ایجاد می شود.این قهوه منحصر به ساحل مالابار از کارناتاکا و کرالاست.

قهوه مانسون مالابار

ویژگی های قهوه ی مانسون مالابار

قهوه ی مانسون مالابار به دلیل طعم ملایم و لطیف خود، در میکس های اسپرسو احساس خوشایندی برای مصرف کننده ایجاد می کند و همچنین می تواند با روبوستاهای هندی ترکیب شده و بهترین نوشیدنی را ایجاد کند.
این قهوه به دلیل مواجهه با بادهای موسمی دارای خصوصیات منحصر به فرد خود می باشد مثل:

  • رشد دانه ها و از دست دادن اسیدیته ی اصلی
  • عطر وطعم ملایم با یک تعادل PH خنثی

این دانه ی قهوه گهگاه وارد بازار می شود و به دلیل استقبال زیاد خیلی سریع به فروش می رسد و تا واردات محموله ی دوم طرفداران زیادی را منتظر می گذارد.

قهوه مانسون مالابار

بازار خرید و فروش قهوه ی مانسون مالابار

از قهوه های موجود در بازار، قهوه ی مالابار به دلیل طعم ملایم، در حجم قابل توجهی در بازار معامله و عرضه می شود. بیشتر دانه های این قهوه هم رده با قهوه ی روبوستاست ولی در این بین دانه های مرغوبی نیز وجود دارد که مورد علاقه ی خریداران حرفه ای می باشد.
فروش این قهوه در اکثر فروشگاه ها صورت می گیرد ولی به ندرت می توان آن را به صورت پک های بسته بندی شده تهیه نمود. این قهوه از فرآوری و بو دادن دانه ی سبز قهوه در کارخانه های تولیدی به دست می آید.
این محصول بیشتر به صورت عمده وارد بازار می شود و برای خرید جزئی بسته بندی های جدید انجام می گیرد.

از جمله دانه های هندی که در بازار به فروش می رسد می توان

  • قهوه یروبوستا چری
  • قهوه روبوستا پی بی
  • قهوه عربیکا مانسون مالابار

را نام برد.

قهوه مانسون مالابار

قیمت فروش قهوه ی مانسون مالابار

قیمت خرید انواع قهوه را می توان از طریق مراکز فروش قهوه و سایت های اینترنتی مجاز، جویا شد و بهترین قیمت را از آنان خواست. ولی قبل از خرید قهوه بهتر است اطلاعاتی در مورد محصول خریداری شده ی خود داشته باشید و از راهنمایی مشاورین سایت ها بهره مند شوید.

از جمله این اطلاعات می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • کشور تولید کننده قهوه
  • فاصله زمان برداشت تا تاریخ مصرف
  • توجه به نوع بسته بندی قهوه که می تواند در ماندگاری طعم و عطر آن نقش داشته باشد.

پست های مرتبط