قهوه فوری, قهوه کلاسیک

بزرگترین فروشنده قهوه فوری کلاسیک 100 گرمی

قهوه فوری کلاسیک 100 گرمی

یکی از معمول ترین قالب های عرضه شده قهوه فوری در بازار که مشاهده نموده اید قالب های 100 گرمی می‌باشد که به جرات می توان گفت یکی از پروفروش ترین انواع آن ها قهوه فوری کلاسیک 100 گرمی می‌باشد.

خریداران بزرگ قهوه در سراسر ایران می توانند انواع قهوه فوری کلاسیک را در قالب های 100 گرمی و به صورت عمده و با قیمت ارزان از نمایندگی شرکت قهوه خریدارای نمایند.

فروش عمده قهوه فوری کلاسیک 100 گرمی

اما مواردی را که سبب شده قهوه فوری  برای کسانی که فرصت کافی برای آماده‌سازی قهوه ندارند یا تمایل دارند هزینه ی کمتری را متقبل شوند، یک گزینه‌ی جذاب باشد عبارتند از:

  • شیوه آماده‌سازی راحت
  • قیمت ارزان‌تر
  • مدت زمان نگه‌داری بالاتر

[box type=”success” align=”” class=”” width=””]در این بین قهوه فوری کلاسیک 100 گرمی سال‌هاست که به عنوان انتخاب اول خریداران قهوه فوری جای خود را در بازار قهوه تثبیت نموده است.[/box]

قهوه فوری کلاسیک 100 گرمی

به دلیل فروش بالای انواع قهوه فوری کلاسیک در بازار بین المللی قهوه، کمپانی ها بزرگ تولید و توزیع قهوه در تلاش هستند تا قهوه های فوری را با بالاترین کیفیت ممکن آماده و راهی بازار سازند.

[box type=”warning” align=”” class=”” width=””]برای خرید قهوه فوری کلاسیک با قیمت ارزان و به صورت عمده می توانید با همکاران ما در واحد فروش تماس بگیرید. [/box]

فروش عمده انواع قهوه فوری کلاسیک

مردم خاورمیانه، شرق و جنوب شرق آسیا، بریتانیا و ایالات متحده بنا به ذائقه و عادت های غذایی از دیرباز مشتری پر و پا قرص انواع قهوه فوری بوده اند.

مشتریان فراوان قهوه فوری در سراسر جهان سبب شده بیش از نیمی از دانه های قهوه تولید شده در سراسر جهان صرف تولید انواع قهوه فوری گردد.

قهوه فوری کلاسیک 100 گرمی

قهوه فوری کلاسیک به عنوان  قدیمی ترین قهوه فوری عرضه شده در بازار، از محبوبیت ویژه ای نزد مشتریان قهوه برخوردار است، که در این میان قهوه فوری کلاسیک 100 گرمی نسبت به دیگر قالب‌های عرضه شده فروش بالاتری را به خود اختصاص داده است.

برای خرید بهترین برند قهوه فوری کلاسیک به صورت عمده و در قالب های 100 گرمی می توانید به صورت آنلاین و از طریق سایت شرکت اقدام نمایید.

پخش قهوه کلاسیک نسکلافه

نام قهوه فوری و نسکافه با یکدیگر پیوندی ناگسستنی دارند. به شکلی که بسیاری قهوه فوری را با نسکافه معادل هم می‌دانند.

اما در  حقیقت نسکافه برند قهوه‌ی شرکت نستله می‌باشد که برای نخستین بار قهوه فوری را راهی بازار نمود.

قهوه فوری کلاسیک 100 گرمی

شرکت نستله برای حفظ مشتریان خود در سراسر جهان بهترین دانه های قهوه روبوستا را به صورت دست چین و نمونه به کار گرفته تا محصولی با کیفیت راهی بازار قهوه نماید.

قهوه فوری کلاسیک 100 گرمی و 200 گرمی معمول‌ترین قالب های عرضه شده توسط این برند در بازار قهوه فوری کلاسیک می‌باشد. شیشه مخصوص طراحی شده ، طعم نسکافه اصلی را تا آخرین قطره خوشمزه نگه می‌دارد.

بنکدران، کافه داران و فروشگاه های زنجیره ای می توانند قهوه فوری کلاسیک نسکافه اصل را به صورت عمده و با قیمت ارزان از نمایندگی های شرکت پخش قهوه در سراسر ایران دریافت نمایند.

قهوه فوری کلاسیک 100 گرمی

عرضه قهوه کلاسیک جاکوبز

عطر و طعم غنی قهوه های جاکوبز به دلیل استفاده از بهترین دانه های قهوه و نیز روست یا بو دادن عمیق می‌باشد. در تولید قهوه کلاسیک جاکوبز از ترکیب بهترین دانه های عربیکا و روبوستا استفاده می‌شود.

جاکوبز در بسته بندی های متفاوت و  قالب های شیشه ای، فلزی و سلولزی انواع قهوه ها را راهی بازار نموده است. قهوه فوری کلاسیک 100 گرمی و 200 گرمی جاکوبز به دلیل ویژگی های طعمی و عطری فوق العاده و بی نظیر فروش فوق العاده‌ای در بازار قهوه دارند.

[box type=”info” align=”” class=”” width=””]برای خرید قهوه فوری کلاسیک جاکوبز اورجینال می توانید با همکاران ما در واحد فروش تماس بگیرید.[/box]

بهترین برند  قهوه فوری جاکوبز با قیمت ارزان و بصورت عمده توسط شرکت پخش قهوه در سرتاسر ایران عرضه می‌گردد.

قهوه فوری کلاسیک 100 گرمی

فروش قهوه فوری کلاسیک دیویدوف به صورت عمده

متخصصان قهوه در دیویدوف قهوه ای واقعاً استثنایی با طعم غنی و در عین حال ملایم ، ظریف و مجلل تهیه کرده‌اند.

دانه های قهوه عربیکا آمریکای مرکزی و کلمبیا برای تولید قهوه ای گرد و ظریف و غنی انتخاب می شوند و این مشخصه ی بارز قهوه‌ی دیودوف است.

قالب های شیشه ای استوانه ای و مدوری که قهوه فوری کلاسیک 100 گرمی و 200 گرمی دیویدوف در آن ها نگه داری می شود، از جمله بسته بندی های منحصر بفرد قهوه به شمار می‌آید.

برای سفارش قهوه فوری کلاسیک دیویدوف با قیمت استثنایی و کف بازار و به صورت عمده می توانید به همکاران ما در واحد فروش تماس بگیرید.

قهوه فوری کلاسیک 100 گرمی

روش تولید قهوه کلاسیک

قهوه های فوری که عمدتا به صورت پودر یا کریستال در بازار عرضه می شوند در حقیقت عصاره ی خشک شده ی قهوه می باشند. قهوه های فوری از هر نوع یا برندی که باشند از دانه های معمول قهوه یعنی روبوستا و عربیکا حاصل می شوند.

طبیعی است که بر حسب اینکه کدام یک از انواع دانه ی قهوه در تولید قهوه فوری به کار گرفته شده باشد کیفیت متفاوتی از عطر و طعم قهوه حاصل خواهد شد.

[box type=”shadow” align=”” class=”” width=””]در تولید قهوه های فوری از دو شیوه ی مرسوم استفاده می شود: خشک کردن انجمادی و خشک کردن پاششی.[/box]

از خشک کردن پاششی برای تولید قهوه های فوری کلاسیک بهره می گیرند.

قهوه فوری کلاسیک 100 گرمی

تفاوت های قهوه فوری کلاسیک با قهوه فوری گلد

ویژگی ذاتی دانه های قهوه، در شکل گیری طعم و عطر نهایی قهوه ی فوری نقش به سزایی دارد، اما در حقیقت شیوه آماده سازی قهوه وجه اصلی تمایز قهوه های فوری گلد و کلاسیک می باشد.

در روش خشک کردن پاششی عصاره قهوه درون هوای گرم پاشیده می‌شود که سریعاً قطرات را خشک می‌کند و آن‌ها را به پودر ریز یا قطعات کوچک تبدیل می‌کند.

اما در خشک کردن انجمادی عصاره قهوه منجمد شده و به قطعات کوچک خرد می‌شود ، که سپس در دمای پایین در شرایط خلاء خشک می‌شوند.

[box type=”success” align=”” class=”” width=””]خشک کردن پاششی شیوه ی معمول تولید قهوه فوری کلاسیک و خشک کردن انجمادی شیوه ی مرسوم تولید انواع قهوه فوری گلد می باشد.[/box]

شرکت پخش قهوه عرضه کننده بهترین برند قهوه فوری کلاسیک در سراسر کشور با قیمت ارزان و بصورت عمده می باشد.

پست های مرتبط