قهوه جاوه

بزرگترین مرکز خرید قهوه جاوه در ایران

خرید قهوه جاوه

با خرید قهوه جاوه از بزرگترین مرکز فروش عمده قهوه اندونزی در ایران، می‌توانید این محصول را با ارزان‌ترین قیمت ممکن که بسیار عالی فرآوری شده است، تهیه نمایید.

جزیره‌ی جاوه در جنوب شرقی آسیا و جزو کشور اندونزی است. بهترین نمونه‌های قهوه آسیایی در این منطقه کشت می‌شود.

خرید قهوه جاوه

خرید قهوه جاوه به صورت عمده در ایران

دانه قهوه‌ی کشت شده در جزیره‌ی جاوه به دلیل تغذیه از خاکهای مملو از املاح معدنی کیفیت طعمی بسیار دلپذیری دارد. به همین دلیل خریداران عمده اعم از صاحبان مراکز رست، رستورانها و همچنین کافه‌دارها برای درست کردن انواع نوشیدنی قهوه نسبت به خرید این محصول تمایل بالایی دارند. به علاوه اینکه قهوه جاوه انتخاب بسیاری از حرفه‌ای‌های صنعت قهوه در جهان به شمار می‌رود. شرکتهای استارباکس، لاواتزا، ایلی و نسکافه در ردیف نخست متقاضیان خرید قهوه جاوه هستند.

در ایران نیز هم اکنون خریداران این محصول از هر نقطه کشور می‌توانند از طریق تماس با مدیر فروش این شرکت نسبت به سفارش این محصول اقدام نمایند.
همه‌ی سفارشهای خرید عمده قهوه جاوه در اسرع وقت در هر مقصدی تحویل خریدار داده خواهد شد.

نکته‌ی حائز اهمیت این است که فروش عمده قهوه جاوه اندونزی توسط این شرکت به صورت مستقیم است. به عبارتی واسطه‌ها هیچگونه دخالتی ندارند. در نتیجه قیمت بسیار ارزان و عادلانه به نفع مشتری تمام می‌شود. در ضمن به دلیل فروش مستقیم مطمئن باشید که محصولی درجه‌یک و اصل دریافت می‌کنید. ضروری است که قهوه تازه و بدون آثار کهنگی باشد.

خرید قهوه جاوه

فروش عمده انواع دانه قهوه جاوه

در جزیره‌ی جاوه هر دو نوع قهوه عربیکا و قهوه روبوستا به کشت می‌رسد. در این شرکت نیز خرید قهوه جاوه از هر دو نوع به صورت عمده امکانپذیر است. انواع گونه‌ی تیپیکا و بوربون جزو عمده‌ترین محصول قهوه عربیکا جاوه به شمار می‌روند.

قهوه جاوه برای ترکیب قهوه اسپرسو بسیار ایده‌آل است. همچنین ترکیب موکا جاوه یکی از مرغوبترین انواع ترکیب قهوه است که برای اسپرسو مناسب است. در واقع قهوه عربیکا جاوه را با قهوه موکا یمن مخلوط می‌کنند. البته قهوه اتیوپی و قهوه کنیا نیز می‌توانند جایگزینهای مناسبی برای خود قهوه موکا در کنار قهوه جاوه باشند. چون هر دو قهوه از انواع آفریقایی هستند و خصوصیات مشابه قهوه عربی دارند.

خرید قهوه جاوه

خصوصیات قهوه جاوه

کشاورزان اهل جاوه محصول قهوه را به صورت شسته فرآوری می‌کنند. به همین دلیل طعم قهوه جاوه ملایم به نظر می‌رسد. به طور کلی قهوه تولیدی در جزیره جاوه طعمی خاکی مانند با ته‌مزه‌ی آجیلی و شکلاتی دارد. رایحه‌ای شیرین نیز از آن قابل تشخیص است که شبیه بوی بادام به نظر می‌رسد.

مزارع قهوه در جزیره جاوه در ارتفاعات بین 750 تا 1500 متر واقع‌اند. به دلیل مجاورت به دامنه‌های کوهستانهای آتشفشانی، املاح معدنی سرشاری در این مزارع وجود دارد. این موضوع باعث حاصلخیزی فوق‌العاده‌ی خاک این مزارع شده است.

با توضیح چنین خصوصیاتی مطمئن باشید که با خرید قهوه جاوه به صورت عمده قطع یقین یکی از بهترین محصولات موجود در بازار جهانی قهوه را تهیه کرده‌اید که انتخابی حرفه‌ای به شمار می‌آید.

بازگشت به لیست