دانه قهوه مکزیک

توزیع مستقیم دانه قهوه مکزیک

قهوه مکزیک

یکی از شناخته ترین نوع قهوه در دنیا قهوه مکزیک است که با کسب رتبه نهم دنیا جزو پر طرفدارترین قهوه ها محسوب می شود . فروشگاه ما تلاش می کند تا با معرفی و عرضه این محصول گامی به سزا در جهت رضایت و بهرمندی شما مشتریان گرامی بردارد . ما در این قسمت شما را با مشخصات و طعم و مزایای دانه قهوه مکزیک آشنا می کنیم.  این نوع قهوه بیشتر در قسمت های مرکزی  تا جنوبی مکزیک کاشت می شود .

ویژگی قهوه مکزیک

این نوع قهوه از نوع عربیکا است و میزان اسیدیته ی ملایم دارد .قهوه مکزیک عطر و رایحه قوی دارد که به راحتی هر شامه ای را به سمت خود مجذوب می کند . طعم دلنشین آن ترکیبی از آجیلی و کمی شکلاتی است و مرغوبیت آن به دلیل درصد برشته شدن آن می باشد .

قهوه مکزیکیکی از مهمترین دلایلی که بر کیفیت قهوه مکزیک اثر گذاشته است این است که مکزیک بین دو اقیانوس  بزرگ اطلس و آرام قرار گرفته که باعث خاک حاصلخیز و شرایط آب و هوایی  مرطوب برای رشد قهوه  مکزیک ایجاد کرده است .

قهوه مکزیک یکی از قهوه های پر طرفدار در سطح دنیاست و می توان به این نکته اشاره کرد که قسمت اعظمی از بازار های جهان را به خود اختصاص داده است . مکزیکی ها خود نیز درصد مهمی از این میزان را تشکیل می دهند   و تاثیر آن در سلامتی  اعضای بدن هم بر همگان آشکار است .

البته این را هم مد نظر داشته باشیم که نحوه آماده کردن قهوه مکزیک در مانایی طعم آن بسیار اثر گذار است . فروشگاه ما با توجه به شناخت ضاعقه ی شما مشتریان عزیز سعی بر این دارد تا محصولاتی که شایسته سلایق شما سروران است را معرفی کند .امیدواریم در این زمینه نیز موفق گردیم .

کشور مکزیک با تلاش کشاورزان توانسته است که مشتریان زیادی را برای قهوه این کشور در سراسر دنیا جلب کند. این کشور در قرن 18 تولید قهوه را با کمک کشاورزان در مزارعی با آب و هوای مناسب آغاز کرد.

ثمره این تلاش قهوه با کیفیت و عطری ویژه شد. لازم به ذکر است که بیشتر دانه قهوه های کشور مکزیک از گونه عربیکا می باشد. همانطور که میدانید مشتریان قهوه که با سلایق متنوعی می باشند در انتخاب قهوه بسیار دقیق هستند. در همین راستا، با تلاش و پشتکار کشاورزان امروزه قهوه مکزیک در کافه ها و رستوران ها جایگاه خوبی دارد.

پست های مرتبط