قهوه عربیکا

تولید کننده قهوه عربیکا اصل

فروش دانه قهوه با کیفیت جاوه

این روزها تمام مردم جهان تقریبا یک علاقه مشترک دارند تمایل به کافئین!!، یکی از رازهای مهم کافئین انرژی بخش بودن آن است که این ماده را تا این حد محبوب دلها کرده، کافئین در نوشیدنی قهوه به وفور یافت می‌شود، برخی قهوه ها کافئین بالاتر و برخی کمتر دارند اما در داشتن کافئین مشترک هستند. البته کافئین برای همه ی افراد مفید نیست و اگر شما هم طرفدار قهوه این نوشیدنی خوش عطر و دلپذیر هستید و هم معده و گوارش حساسی نسبت به کافئین دارید پیشنهاد ما برای شما قهوه های لایت یا کم کافئین است، عربیکا نوعی قهوه کم کافئین نسبت به سایر قهوه هاست و علاوه بر آن بدلیل طعم لایتی که دارد و خامه داشتن خوب قهوه محبوب تر از بقیه انواع قهوه است. قهوه عربیکا به شدت دلچسب است. خواستگاه این نوع قهوه و محل کشت آن همانطور که از اسمش مشخص است کشور های عربی مثل یمن و سودان و ارتفاعات ایتوپی ست. هفتاد درصد کل کشت های قهوه در جهان را عربیکا تشکیل می‌دهد.

تولید کننده قهوه عربیکا اصل

مشخصات اصلی قهوه عربیکا اصل

مشخصات اصلی قهوه عربیکا اصل احتمالا شما هم اگر یک قهوه خور قهار باشید یا حتی گاهی بنا به تمایل شخصی اقدام به خرید قهوه میکنید این سوال برایتان پیش آمده است که چطور یک قهوه اصل و مرغوب تهیه کنم؟ همیشه پیشنهاد به شما این است که سعی کنید دانه های قهوه را آماده تهیه و قبل دم کردن آنرا آسیاب کنید اما خود سرخ کردن دانه یا آسیاب نیز در دم آوردن‌ یک قهوه امر بسیار مهمی است.

اگر شما امکان و شرایط سرخ کردن و آسیاب کردن قهوه در منزل را ندارید، همیشه به فروشگاه و برند های نام آشنا مراجعه کرده و با دقت اطلاعات روی بسته بندی های پلمپ شده قهوه را مطالعه کنید، سعی کنید قهوه هایی تهیه کنید که دست کم دو الی سه هفته از آسیاب آب گذشته باشد، قهوه هر چقدر بیشتر از زمان آسیابش گذشته باشد عطر کمتری دارد. قهوه های باز کم کم با گذشت زمان با ترکیب هوا اسیدیته شده و مزه کمتری دارند. دانه های عربیکا کشیده تر و بیضی تر و خط و انحنا وسط آن کمتر است. قهوه هایی که بیش از حد تفت داده شده باشند روغن پس دانه و در نتیجه کیفیت بالایی نخواهند داشت.

قیمت خرید قهوه عربیکا اصل

قیمت خرید قهوه عربیکا اصل برای خرید قهوه عربیکا و اطلاع از قیمت قهوه عربیکا به تیم بازرگانی و فروش ورنا که از سال 1396 با کیفیت و رعایت تمام اصول بهداشتی در جهت ارائه بهترین خدمات و محصولات به شما خریداران عزیز تشکیل شده است مراجعه کرده و پس از دریافت مشاوره های لازم خرید پر سود خود را انجام بدهید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.