پودر هسته خرما

تولید کننده پودر هسته خرما به صورت فله

خرما یک نوع میوه است که دارای خواص و ارزش غذایی بسیار زیادی می باشد. اما خواص آن تنها به خود میوه منحصر نمی شود و هسته خرما نیز دارای بسیاری از مواد مغذی مورد نیاز بدن می باشد.

قطعاً مصرف هسته کامل خرما کار دشواری است. اما مصرف پودر هسته خرما بسیار آسان است و می تواند به درمان بسیاری از بیماری ها و سلامت بدن کمک کند. مصرف پودر هسته خرما به صورت دم کرده بسیار مفید است.

تولید کننده پودر هسته خرما به صورت فله

فواید دارویی پودر هسته خرما

فواید دارویی پودر هسته خرما هسته خرما خواص بسیار زیادی دارد که می‌تواند برای درمان انواع بیماری ها مانند دفع سنگ کلیه، قطع آبریزش چشم، تنظیم قند خون و دیابت، تسکین درد مفصلی و … مورد استفاده قرار گیرد. 

جوشاندن پودر هسته خرما به همراه مقداری آب و مصرف روزانه آن می تواند منجر به دفع سنگ کلیه و سنگ مثانه شود. این ماده شامل مواد داروی مشابه کورتون است که خاصیت سنگ سکنی دارد و همچنین برای ناراحتی های کلیوی و مثانه بسیار مفید می باشد.

یکی از مهمترین خواص داروی هسته خرما در تنظیم قند خون می باشد. افرادی که دارای بیماری دیابت هستند می ‌توانند روزانه برای کنترل و تنظیم قند خون خود از پودر هسته خرما به صورت دمنوش استفاده کنند.

از پودر هسته خرما برای تسکین درد دندان ها نیز استفاده می شود. همچنین می توان از دم کرده پودر هسته خرما برای درمان آبریزش چشم و تقویت بینایی استفاده کرد.

از دیگر خواص پودر هسته خرما می توان به تقویت اعصاب و سیستم ایمنی بدن اشاره کرد. هسته خرما به دلیل دارا بودن مواد معدنی بسیار زیاد و همچنین غنی بودن از آنتی اکسیدان ها یک منبع غذایی بسیار ارزشمند به حساب می آید و مصرف آن باعث تقویت سیستم ایمنی بدن می شود.

استعلام قیمت تولید پودر هسته خرما درجه یک

استعلام قیمت تولید پودر هسته خرما درجه یک مراکز فروش زیادی برای فروش پودر هسته خرما وجود ندارد. اما مجموعه ما مفتخر است که پودر هسته خرما فله و به صورت بسته بندی به شما عزیزان عرضه کند.

قیمت پودر هسته خرما متغیر است و این امر به میزان ناخالصی های موجود در آن بستگی دارد. پودر هسته خرمایی که توسط مجموعه ما عرضه می شود دارای هیچ گونه نا خالصی نمی باشد و از هسته خرما به صورت خالص به وجود آمده است.

شما می توانید از طریق سایت سفارش خود را ثبت کنید. و یا اگر نیاز به راهنمایی دارید می توانید سوالات خود را در سایت مطرح کنید تا مشاورین ما شما را راهنمایی کنند تا بتوانید رضایت کامل از یک خرید با اطمینان و اعتماد کامل را همراه مجموعه ما تجربه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.