دانه قهوه اسپرسو

خریدار دانه قهوه اسپرسو درجه یک

خریدار دانه قهوه اسپرسو

خریدار دانه قهوه اسپرسو از طریق نمایندگی پخش عمده به صورت آنلاین می‌تواند سفارش خرید دانه قهوه اسپرسو را از هر کدام از برندهای معتبر ثبت کند.

 

خریدار دانه قهوه اسپرسو به چه نکاتی توجه کند؟

گاهی هنگام تهیه قهوه جهت درست کردن اسپرسو این گمان وجود دارد که اسپرسو نوعی دانه است. اما اسپرسو در واقع به یکی از روش‌های تهیه کردن نوشیدنی قهوه از طریق دستگاه اسپرسوساز اطلاق می‌شود. در این روش ذرات آسیاب شده قهوه تحت فشار بخار با آب ترکیب می‌شوند.

 

همچنین اسپرسو به درجه‌ای از رُست دارک هم گفته می‌شود. خریدار دانه قهوه اسپرسو بنابراین هنگام مراجعه به مراکز فروش عمده به دو نکته باید توجه کند. در صورتی که قصد تهیه قهوه برای دستگاه اسپرسوساز دارد می‌بایستی از فروشگاه مربوطه درخواست قهوه‌ آسیاب شده مناسب اسپرسو نماید. همچنین ممکن است مشتری قهوه مایل به خرید برندهای بسته‌بندی‌شده باشد. در ادامه به معرفی مارک‌های مرغوب اسپرسو می‌پردازیم.

خریدار دانه قهوه اسپرسو

لاوازا کافه اسپرسو(Lavazza Caffe Espresso- whole bean)- رست مدیوم

لاوازا یکی از مرغوب‌ترین برندهای قهوه در جهان است. نام لاوازا با فرهنگ مصرف قهوه در ایتالیا گره خورده است. خریدار دانه قهوه با تهیه این نوع قهوه به طور حرفه‌ای وارد دنیای قهوه می‌شود. همچنین تعریف و تمجیدهای متخصصان صنعت قهوه ثابت کرده که این برند در صدر بهترین دانه‌های قهوه در جهان قرار دارد.

بسته لاوازا کافه اسپرسو با رست مدیوم محتوی مرغوب‌ترین دانه‌های قهوه صد در صد عربیکا با رُست بسیار عالی است. با تهیه یک فنجان قهوه از لاوازا کافه اسپرسو شادی و نشاط فرهنگ ایتالیایی را در زندگی روزانه‌تان جاری می‌سازید

ویژگی‌ها:

  • رُست و بلند(Blend) کاملا ایتالیایی
  • رایحه‌ی فوق العاده دلپذیر
  • بسته‌بندی بسیار شیک و حرفه‌ای

خریدار دانه قهوه اسپرسو

لاوازا سوپر کرما رست مدیوم(Lavazza Super Creama – whole bean- medium roast)

لاوازا سوپر کریما با رست مدیوم یکی از مشهورترین انواع دانه قهوه برند در بازار است. این قهوه در خود ایتالیا ترکیب و رُست شده است. دانه‌ی قهوه لاوازا سوپر کریما از محصول مزارع برزیل، کلمبیا، هند و اندونزی به صورت مستقیم تهیه شده است.

رست مدیوم باعث شده تا طعم کاراملی با ته‌مزه‌های عسلی و گاهی میوه‌ای آن هر چه بیشتر محسوس به نظر برسد. همچنین به دلیل وجود مقادیری ترکیب قهوه روبوستا(20 درصد) اسیدیتی به نسبت بالاتری از قهوه‌های صد در صد عربیکا دارد.

خریدار دانه قهوه اسپرسو

کافی بین دیرکت- رست ایتالیایی(Coffee Bean Direct- Italian Roast Espresso)

اگر خریدار دانه قهوه اسپرسو به دنبال قهوه‌ای با خصوصیات طعمی قوی و اسیدیتی پایین باشد، کافی بین دیرکت می‌تواند گزینه بسیار مطلوبی باشد.

وجود مقادیری ترکیب کاکائو سبب تقویت تقویت طعم این قهوه شده است. همچنین طعم این قهوه کاملا طبیعی است. به این دلیل که هیچ طعم‌دهنده‌ی مصنوعی به آن اضافه نشده است.

کافی بین دیرکت کاملا در ایتالیا رست شده است. ترکیب قهوه عربیکا با رست ایتالیا کیفیتی فوق العاده به این قهوه بخشیده است. به همین دلیل می‌تواند انتخابی بسیار خوب برای خریدار دانه قهوه اسپرسو باشد.

خریدار دانه قهوه اسپرسو

استارباکس اسپرسو دارک رست(Starbucks Espresso Dark Rost)

با داشتن قهوه برند استارباکس اسپرسو شما دیگر نیازی به امتحان کردن محصول قهوه‌ی دیگری نخواهید داشت. دانه قهوه برند استارباکس اسپرسو طعم شیرین کاراملی از خود نشان می‌دهد.

بر خلاف سایر انواع قهوه، هم در ترکیب با آب و هم در ترکیب با شیر بخار داده شده کیفیتی فوق‌العاده خواهد داشت. ‌در ضمن با وجود داشتن طعم شیرین کاراملی، مزه‌ی آن بسیار غنی و قوی به نظر می‌رسد.

 

خریدار دانه قهوه اسپرسو

سایت آنلاین فروش عمده قهوه یکی از راه‌های آسان تهیه انواع دانه قهوه است. همچنین اطلاعات لازم را می‌توانید از طریق ارتباط مستقیم دریافت نمایید. در ضمن فروشگاه‌های محلی نیز گزینه‌ی مناسبی جهت مشورت راجع به ویژگی‌های قهوه بر اساس برند و کشور محل کشت آن هستند.

بازگشت به لیست