قهوه

خریدار قهوه عمده ارزان

خریدار قهوه عمده با مراجعه به فروشگاه اینترنتی ما که هم اینک در دسترس قرار دارد می‌تواند انواع دانه قهوه را در حجم‌های بالا سفارش دهد.

احتمالا هر خریدار قهوه عمده با این مشکل مواجه شده باشد که فروشگاه‌های محلی گاهی اوقات از نظر تنوع محصول قهوه با کمبود روبرو هستند. مراکز پخش قهوه آنلاین این مشکل را تقریبا حل کرده‌اند.

خریدار قهوه عمده

مراکز پخش قهوه عمده آنلاین

اگر شما یک مشتری قهوه باشید و بخواهید انواع دانه قهوه را در حجم بالا خریداری نمایید به شما پیشنهاد می‌کنیم خرید عمده خود را از طریق نمایندگی‌های اینترنتی انجام دهید.

اول اینکه شما با خرید آنلاین در هزینه‌هایتان صرفه‌جویی می‌کنید. از همه مهمتر وقت خود را هر چه بیشتر بر روی تجارتتان متمرکز خواهید کرد.

دوم اینکه شما با مشورت گرفتن از کادر مجرب مراکز پخش اینترنتی قهوه از جزییات محصول دلخواهتان دقیقا مطلع می‌شوید.

سوم اینکه خریدار قهوه عمده بیش از همه فاکتور قیمت ارزان را مد نظر دارد. به شما این اطمینان را می‌دهیم قیمت نهایی قهوه در فضای رقابتی اینترنت در آخر با ارزان‌ترین اندازه ممکن به سود مشتری تمام می‌شود.

خریدار قهوه عمده

انواع قهوه عمده ارزان

ما در فروشگاه اینترنتی خود تمام تلاشمان را صرف این می‌کنیم که مرغوب‌ترین و دلخواه‌ترین محصول قهوه ممکن را به دست خریدار قهوه عمده برسانیم.

بنابراین شما با توجه‌ به انتظاراتی که از یک قهوه مرغوب و همچنین شناختی که از ذائقه‌ی خود یا بازار دارید می‌توانید بهترین قهوه عمده ارزان را از ما بخرید.

ویژگی‌های قهوه‌ی مرغوب

اگر خریدار دانه‌ی قهوه خام هستید حتما محصولی که خریداری می‌نمایید تازه و سالم باشد. قهوه خام تازه و سالم رنگ سبز روشن دارد. همچنین پوسته‌ی آن صاف و یکدست است.

اگر خریدار دانه قهوه رُست‌شده هستید حتما دقت کنید محصول قهوه شما تازه رُست شده باشد. در صورتی که از مدت رُست قهوه زمانی طولانی گذشته باشد، در اثر واکنش با اکسیژن هوای آزاد از کیفیت طعمی آن کاسته شده است.

دانه قهوه را به چهار روش رُست می‌کنند:

  • رست لایت یا روشن
  • رست مدیوم
  • رست مدیوم دارک
  • رست دارک

خریدار قهوه عمده

انواع قهوه عمده در مراکز پخش آنلاین

خریدار قهوه عمده علاوه بر کیفیت و مرغوبیت قهوه به نوع و خاستگاه یا کشور تولیدکننده قهوه هم اهمیت می‌دهد.

دانه‌های قهوه از دو نوع عربیکا و روبوستا هستند. تقریبا 80 درصد از میزان محصول قهوه تولیدی جهان از نوع عربیکا است. قهوه عربیکا در مقایسه با روبوستا طعمی سبک‌تر و تقریبا شیرین‌تر دارد.

هر کدام از انواع دانه قهوه بر حسب منطقه محل کشت خصوصیات طعمی متفاوتی از حیث اسیدیتی، بادی و مزه پیدا می‌کنند.

خریدار قهوه عمده

 سه حوزه‌ی اصلی تولید قهوه در جهان عبارت‌اند از:

  • آمریکای جنوبی شامل کشورهای برزیل، گواتمالا، کلمبیا، کاستاریکا، هندوراس، پرو و ونزوئلا
  • آفریقا شامل کشورهایی نظیر کنیا، اتیوپی و تانزانیا
  • جنوب شرق آسیا که کشورهایی نظیر هند، ویتنام، تایلند، اندونزی و همچنین چین را در بر می‌گیرد.

قهوه آمریکای جنوبی را با طعم‌های شیرین شکلاتی و آجیلی می‌شناسند. کشورهای برزیل، کلمبیا، گواتمالا، هندوراس، کاستاریکا و پرو از بزرگترین تولیدکنندگان قهوه آمریکای جنوبی به حساب می‌آیند.

قهوه آفریقا نیز با طعم‌های میوه‌ای شیرین و اسیدیتی بالا ارزیابی می‌شود. قهوه کشورهای اروپایی را مکملی بسیار مطلوب برای ترکیب با قهوه‌های آمریکای جنوبی می‌دانند.

قهوه کشورهای جنوب شرق آسیا نیز با طعم‌های خاکی‌مانند و رایحه‌ای ادویه‌ای قابل تشخیص است. قهوه کشورهای آسیایی برای ترکیب اسپرسو بسیار مطلوب است.

خریدار قهوه عمده

خریدار قهوه عمده

شما هم اینک با توجه به پارامترهای فوق می‌توانید سفارش‌های عمده خود را از فروشگاه آنلاین ما خریداری نمایید.

کارشناسان این مرکز پخش آنلاین آخرین اطلاعات تخصصی هر نوع از قهوه‌ها را در اختیار شما خواهند گذاشت.

علاوه بر خرید قهوه عمده ارزان می‌توانید در هزینه‌های حمل و نقل نیز صرفه‌جویی نمایید. با در دسترس بودن انواع وسایط نقلیه سفارش‌های شما در اسرع وقت به دستتان خواهد رسید.

 

بازگشت به لیست