دانه قهوه کوپی لواک

خرید آنلاین دانه قهوه کوپی لواک (Kopi Luwak)

در دنیا  هر نوع از قهوه طرفداران خاصی دارند و همین علت باعث شده تولید کنندگان برای تولید قهوه‌های با کیفیت بالاتر تلاش و سرمایه‌گذاری کنند. البته لازم به ذکر است که نوع قهوه به آب و هوای منطقه بستگی دارد و دانه‌های قهوه تحت شرایط آب و هوایی متفاوت کیفیتهای متفاوتی می‌یابند. یکی از قهوه های خاص، گران قیمت و کمیاب دانه قهوه کوپی لواک (Kopi Luwak) است. این نوع قهوه به علت شیوه ی پیچیده‌ی تولید آن کیفیت منحصر به فرد و البته قیمت بالایی هم دارد.
برای تولید دانه قهوه کوپی لواک حیوانی بنام لواک را در مزارع رها می‌کنند و لواک از میوه های سالم تغذیه می کند. بعد از مدتی میوه‌ای را که از آن تغذیه کرده از معده دفع می‌کند. با توجه به ترشح میوه در معده این حیوان، دانه قهوه طعم متفاوت و کیفیت مرغوبی پیدا می‌کند. بعد از خارج شدن میوه قهوه از معده لواک نوبت به کارگران می رسد تا این نوع میوه قهوه را جمع آوری کنند و شستشو دهند. پس از شستشو نوبت به فرآوری آن در حرارت بالا می رسد تا بو داده شود و سرانجام دانه قهوه کوپی لواک (Kopi Luwak) تولید می شود.

 

هم اکنون شما خریداران و مصرف‌کنندگان قهوه در ایران می‌توانید دانه قهوه کوپی لواک اصل را به صورت آنلاین تهیه نمایید. جهت سفارش و کسب اطلاعات بیشتر لطفا از طریق کانالهای ارتباطی زیر با ما تماس حاصل فرمایید.

پست های مرتبط