شکلات

خرید اینترنتی شکلات ایرانی با کیفیت مناسب

خرید اینترنتی شکلات ایرانی

شرکت پخش قهوه و شکلات، امکان خرید اینترنتی شکلات ایرانی با کیفیت مناسب را برای مشتریان خود در سراسر کشور فراهم نموده است. شکلات با توجه به ویژگی های منحصر بفرد خود در عطر و طعم و مزه‌، همواره یک ماده‌ی غذایی جذاب و لذت بخش برای همه‌ی افراد و در همه‌ی سنین می باشد. از این رو شاهد افزایش روز افزون فروش و رونق بازار این محصول هستیم.

شکلات یکی از محبوب‌ترین و خوش‌عطرترین مواد غذایی در جهان است و در ساختار بسیاری از فرآورده‌های غذایی شکلات وجود دارد، به ویژه دسرهایی از جمله کیک ، پودینگ ، موس ، نان شیرینی های شکلاتی و کوکی‌های چیپس شکلاتی.

شکلات یک غذای معمولاً شیرین و قهوه‌ای است که از دانه های کاکائو بو داده شده یا روست شده تهیه می شود. و به شکل های مختلفی، از مایع گرفته تا بلوک‌های تخت و جامد عرضه می‌گردد و یا به عنوان طعم دهنده در سایر غذاها استفاده می‌شود.

[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]برای ثبت سفارش و خرید اینترنتی شکلات ایرانی با کیفیت و به صورت عمده می توانید با همکاران ما در واحد فروش تماس برقرار نمایید[/box]

مرکز خرید اینترنتی شکلات ایرانی

دانه های درخت کاکائو طعم تلخی شدید دارند و برای بهبود این عطر وطعم می‌بایست تخمیر شوند. پس از تخمیر دانه های کاکائو خشک، تمیز و برشته می شوند. سپس پوست دانه ها برداشته شده و توده ای از قطعات ناهموار شکل می‌گیرد. سپس توده کاکائو بوسیله ی حرارت گداخته می شود و حالت مایع به خود می گیرد که به آن مشروب شکلات می گویند.

خرید اینترنتی شکلات ایرانی

مشروب شکلات ممکن است خنک شده و به دو بخش فرآوری شود: مواد جامد کاکائو و کره کاکائو.

شکلات پخته، که به آن شکلات تلخ نیز گفته می شود ، حاوی مواد جامد کاکائو و کره کاکائو در نسبت های مختلف و بدون هیچ گونه قند اضافی است. کاکائو طبخ شده ی پودری شکل، می‌تواند با استفاده از مواد قلیایی فرآوری شده پودر کاکائو هلندی تهیه گردد.

شرکت پخش قهوه و شکلات به عنوان مرکز خرید اینترنتی شکلات ایرانی، امکان خرید انواع شکلات مجلسی را بصورت عمده و با قیمت ارزان فراهم نموده است. [box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]جهت خرید آنلاین شکلات می‌توانید با همکاران ما در واحد فروش تماس بگیرید تا شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.[/box]

فروش عمده انواع شکلات ایرانی

بخش اعظم شکلات های امروزی به شکل شکلات شیرین و ترکیبی از مواد جامد کاکائو، کره کاکائو یا روغن‌های گیاهی اضافه شده و شکر است. شکلات شیری، شکلات شیرینی است که علاوه بر مواد ذکر شده حاوی پودر شیر یا شیر تغلیظ شده نیز می‌باشد. شکلات سفید حاوی کره کاکائو، شکر و شیر است، اما مواد جامد کاکائو در آن وجود ندارد.

خرید اینترنتی شکلات ایرانی

بکارگیری نسبت متفاوتی از مواد مختلف سبب می شود انواعی از شکلات ها یا فرآورده های حاصل از آن ایجاد گردد. بهترین شکلات های شکلات تیره حاوی حداقل 70٪ کاکائو هستند ، در حالی که شکلات شیری معمولاً حاوی 50٪ است. انواع شکلات سفید با کیفیت بالا فقط حدود 35٪ کره کاکائو دارند.

در برخی از انواع شکلات های ضعیف‌تر، میزان به کارگیری کاکائو می‌تواند بسیار پایین‌تر باشد و چربی های دیگری غیر از کره کاکائو استفاده می‌شود. در این مواقع گاهی روغن‌های گیاهی و عطر وانیل صنعتی به ترکیب افزوده می‌شود.

شرکت پخش قهوه و شکلات، امکان خرید اینترنتی شکلات ایرانی را بصورت عمده و با قیمت ارزان برای کافه داران، فروشندگان و توزیع کنندگان شکلات در سراسر کشور فراهم نموده است. [box type=”warning” align=”aligncenter” class=”” width=””]قیمت ارائه شده توسط شرکت به علت توزیع مستقیم و بلاواسطه ارزان و به صرفه است.[/box]

پخش شکلات صنعتی ایرانی مرغوب

انواع مختلفی از شکلات را می توان تشخیص داد.بخش اعظم شکلات‌های امروزی به شکل شکلات شیرین است که شکلات را با شکر ترکیب می‌کنند.

شکلات شیر

شکلات شیری یک نوع شکلات شیرین است که حاوی پودر شیر یا شیر تغلیظ شده است. در انگلستان و ایرلند ، شکلات شیری می‌باید حداقل حاوی 20٪ مواد جامد کاکائو خشک باشد، در حالی‌که در بقیه اتحادیه اروپا ، حداقل 25٪ است.

شکلات سفید

اگرچه از لحاظ بافتی شبیه به شکلات شیری و شکلات تیره است، اما حاوی مواد جامد کاکائو نیست. به همین دلیل ،در بسیاری از کشورها شکلات سفید را به هیچ عنوان شکلات نمی‌دانند. “شکلات سفید” حاوی کره کاکائو ، شکر و شیر است.

شکلات تیره

شکلات تیره با اضافه کردن چربی و شکر به مخلوط کاکائو تولید می شود.

شکلات بدون شیرینی

شکلات بدون شیرینی یک مشروب شکلات خالص است که به عنوان “شکلات تلخ” یا پخته نیز شناخته می‌شود.

خرید اینترنتی شکلات ایرانی

 

عرضه شکلات ایرانی تخته ای

برای تولید یک شکلات با کیفیت مراحل مختلفی باید با دقیت و وسواس خاصی انجام شود.

 1. کشت کاکائو:

شکلات با درخت کاکائو شروع می شود که ترکیبی از دمای گرم ، باران و سایه برای رشد آن نیاز است.

 1. برداشت:

غلافهای کاکائو وقتی به رنگ زرد و نارنجی تبدیل می شوند رسیده هستند.

 1. تخمیر:

این فرآیند در طی 2 تا 9 روز صورت می گیرد.

 1. خشک کردن :

دانه های تخمیر شده باید با دقت خشک شوند. بروی تخته های چوبی  بامبو برای 7 تا 14 روز در زیر آفتاب گرم قرار می گیرند.

 1. آماده سازی توده کاکائو (“مشروب کاکائو”):

قطعات دانه های کاکائو به توده کاکائو تبدیل می شوند ، که در دمای اتاق جامد است. این خمیر که تحت فشار بسیار زیاد قرار دارد، دو محصول تولید می‌کند: پودر کاکائو و کره کاکائو.

 1. تولید شکلات:

توده‌ی کاکائو را می‌توان با کره کاکائو بیشتری ترکیب نموده تا شیرین‌تر گردد و شکلات تولید شود. اولین قدم ها مخلوط کردن ، خرد کردن و ورز دادن مواد اولیه مختلف برای تولید یک خمیر است. مواد مورد استفاده بستگی به نوع شکلات ساخته شده دارد.

 1. اتصال:

“چسباندن” یک فرایند دقیق شامل مخلوط کردن، گرم کردن و هوادهی است. این یک مرحله مهم در فرایند تولید شکلات لذیذ، خالص و خوشمزه است و در اینجاست که عطر و طعم نهایی شکلات تعریف می‌شود.

خرید اینترنتی شکلات ایرانی

فروش شکلات کادویی ایرانی

تولید شکلات در ایران طی سال های اخیر افزایش روزافزونی یافته است. در کنار مصرف انواع شکلات های خارجی، شکلات ایرانی نیز بازار مصرف داخلی پر رونقی دارد. به شکلی که حتی بخش قابل توجه ای از ظرفیت تولید شکلات ایرانی به صادرات اختصاص یافته است.

سابقه ی تولید شکلات در ایران به دهه 20 شمسی باز می گردد. در حال حاضر شرکت های متعددی انواع شکلات مرغوب را به شکل تخته ای و لقمه ای و در قالب مجلسی یا همان کادویی راهی بازار مصرف نموده اند.

برخی از شرکت ها و برندهای برجسته‌ی تولید شکلات در داخل کشور به قرار زیر هستند:

 • شونیز
 • مرداس
 • فرمند
 • باراکا
 • آناتا
 • شیرین عسل

این شرکت ها با بکارگیری فناوری های نوین در استفاده از دانه های روغنی کاکائو گام بلندی در تولید یک محصول با کیفیت و مرغوب برداشته اند.

خرید اینترنتی شکلات ایرانی توسط وبسایت های شرکت ما این امکان را فراهم ساخته تا مشتریان ما در سراسر کشور بتوانند محصول مورد نظر خود را بسرعت و با قیمت ارزان دریافت نمایند.

جهت خرید شکلات ایرانی با کیفیت، مرغوب و به صورت عمده می توانید با همکاران ما در واحد فروش نیز تماس برقرار نمایید.

خرید اینترنتی شکلات ایرانی

پخش بهترین شکلات پذیرایی ایرانی به صورت عمده

درختان کاکائو در یک منطقه جغرافیایی محدود ، از حدود 20 درجه شمال تا جنوب استوا رشد می کنند. تقریباً 70 درصد محصول جهان امروزه در غرب آفریقا پرورش می یابد. بیشترین میزان کاکائو در کشور ساحل عاج تولید می گردد. همسایه جنوبی این کشور یعنی غنا پس از ساحل عاج بشترین مقدار کاکائو را تولید می کند.

اندونزی در جنوب شرقی آسیا، کلمبیا و ونزوئلا در آمریکای جنوبی و هندوراس در حوزه ی کارائیب از دیگر کشورهای برجسته در حوزه ی تولید کاکائو در جهان به شمار می آیند.

[box type=”success” align=”” class=”” width=””]کیفیت نهایی شکلات و دیگر محصولات تولیدی بر پایه کاکائو بستگی به نوع دانه های کاکائو انتخاب شده، روست و فرآوری آن ها دارد.[/box]

بهترین و محبوب ترین کمپانی های تولید شیرینی و شکلات بهترین دانه های کاکائو را از غرب آفریقا، جنوب شرقی آسیا و آمریکای مرکزی وارد می کنند.

خرید اینترنتی شکلات ایرانی

کیفیت کاکائو استفاده شده، ترکیب و نسبت متفاوت مواد مخلوط شده با یکدیگر و شیوه‌ی فرآوری بکارگرفته شده در ایجاد یک عطر و طعم دلپذیر و منحصر به فرد تاثیر بسزایی خواهد داشت.

شرکت پخش قهوه و شکلات به عنوان مرکز خرید اینترنتی شکلات ایرانی، محصولات خود را بصورت عمده و با قیمت کف بازار در سرتاسر کشور توزیع می نماید.

خرید خود را می توانید به صورت آنلاین نهایی نمایید. جهت راهنمایی بیشتر همکاران ما در واحد فروش پاسخگوی شما هستند.