فروش قهوه خام
خانه / قهوه چینی / خرید بدون واسطه قهوه عربیکا چین

خرید بدون واسطه قهوه عربیکا چین

چین به عنوان یکی از قطب های اقتصاد جهان، در تلاش است که در تمامی عرصه های تجاری نقش ویژه ای ایفا نماید. کشور چین در تولید قهوه مطرح نبوده ولی در سال های اخیر صنعت قهوه در کشور چین رشد چشمگیری داشته است و در سال ۲۰۱۳، ۸۲۰۰۰ تن قهوه در این کشور تولید شده است. قهوه عربیکا چین اغلب در جنوب این کشور کشت می شود و طعمی شبیه فندق دارد.

قهوه عربیکا چین

قهوه عربیکا که با نام قهوه عربی نیز شناخته می شود، سطح زیر کشت بسیاری در تمام نقاط دنیا دارد. قهوه عربیکا اولین بار توسط چوپانی اهل کشور اتیوپی کشف شد و از آن جا به سایر کشورها برای کشت منتقل شد. قهوه عربیکا در مقایسه با قهوه روبوستا حساس تر است. کافئین کمتری داشته و قیمت آن نیز بالاتر است. طعم قهوه عربیکا در مقایسه روبوستا بسیار بهتر است و طرفداران زیادی در تمام دنیا دارد. بعلاوه، دانه های عربیکا بیضی و بزرگ هستند، درحالیکه دانه های روبوستا گرد و کوچند.

قهوه عربیکا چین

خرید بدون واسطه قهوه چین

کشور چین قهوه خود را به صورت خام که به قهوه ی سبز معروف است به کشورهای جهان صادر می کند و در واقع چین پیشتاز صادرات قهوه ی سبز می باشد.
قهوه های چین را بدون واسطه از طریق شرکت های بازرگانی که با تجار چینی در ارتباط هستند و قهوه را به طور مستقیم از این کشور وارد می کنند باید تهیه کرد. البته اغلب این شرکت های برای عرضه محصول وارداتی خود از سایت های معتبر و کانال های تلگرامی نیز استفاده می کنند.

قهوه عربیکا چین

قیمت قهوه عربیکا چین

در حال حاضر با اعمال تحریم های گسترده علیه کشورمان و مشکلات فراوانی که در بخش اقتصاد و تأمین ارز وجود دارد قیمت قهوه نیز به عنوان محصول کاملاً وارداتی از نوسانات شدیدی برخوردار است. از عوامل مؤثر بر قیمت قهوه در کشورمان می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

  • نوسانات ارز
  • کیفیت قهوه
  • نوع بسته بندی (فله یا بسته¬بندی)
  • حجم سفارش (کلی یا جزئی)
  • نحوه خرید (حضوری یا اینترنتی)
  • نوع قهوه (تازه یا بوداده)

قهوه عربیکا چین

قهوه تازه یا بوداده

قهوه تازه همان قهوه سبز است که هیچگونه عملیات فرآوری بر روی آن انجام نشده و دم کرده آن خواص درمانی زیادی دارد. مصرف قهوه سبز به علت دارا بودن آنتی اکسیدان کلروژنیک اسید به لاغری کمک زیادی می کند. بنابراین، اغلب کسانی که رژیم لاغری دارند از قهوه سبز استفاده می کنند.
قهوه بو داده، همان قهوه به شکل معمولی است که در مقایسه با قهوه تازه کافئین و تلخی کمتری دارد. با قهوه بوداده می توان اسپرسو، لاته، آمریکانو، قهوه فرانسه و نوشیدنی های متنوع دیگری که در اکثر کافی شاپ ها موجودند را تهیه نمود.

جهت خرید و فروش محصولات میتوانید با ما در ارتباط باشید.
مشاور فروش:
حمید حسینی: 09120602986
آدرس کانال: vernafood@
آدرس وبسایت شرکت: www.vernafood.com
آدرس کارخانه: تهران-ملارد-شهرک صنعتی
شماره تماس: 02128421287

مطلب پیشنهادی

سایت فروش قهوه چین

سایت فروش قهوه چین در بازار

سایت فروش قهوه چین به عنوان یکی از محصولات مورد تقاضا خریداران در بازار، عرضه …