قهوه اتیوپی

مرکز خرید قهوه اتیوپی درجه‌یک به صورت عمده

مرکز خرید قهوه اتیوپی درجه‌یک به صورت عمده

شما اگر می‌خواهید یک قهوه واقعی آفریقایی که طعم اصیل قهوه را داشته باشد، تهیه نمایید، به شما خرید قهوه اتیوپی به صورت عمده را پیشنهاد می‌کنیم که با قیمتی ارزان در این مرکز عرضه می‌شود.

نام کشور اتیوپی به عنوان خاستگاه درخت قهوه و همچنین نوشیدنی قهوه ثبت شده است. به عبارتی قهوه برای نخستین بار از این کشور به سایر کشورهای جهان صادر شده و در این باره البته حکایتهای متعددی نقل می‌شود. اما به هر حال قهوه اتیوپی یک مدل ایده‌آل از انواع قهوه‌های عربیکا و آفریقایی است. در این مرکز فروش عمده قهوه اتیوپی به صورت مستقیم امکانپذیر است.

برای خرید قهوه اتیوپی تنها کافی است از طریق شماره‌ درج‌شده در مطلب با قسمت فروش شرکت تماس حاصل کرده و نسبت به سفارش این محصول اقدام نمایید.

 

خرید قهوه اتیوپی در ایران به صورت عمده

خرید قهوه اتیوپی در ایران به صورت عمده

قهوه تولیدی در کشور اتیوپی از نوع قهوه عریبکا است. این کشور از چهارصد سال پیش تا کنون تولیدکننده‌ی یکی از بهترین و مرغوب‌ترین انواع قهوه سینگل اوریجین در دنیا است. به طور کلی قهوه‌های اتیوپیایی بخاطر طعم شیرین شرابی و اسیدیتی به نسبت تند مشهور هستند. از این رو است که قهوه اتیوپی را برای ترکیب با قهوه برزیل پیشنهاد می‌کنند. چون اسیدیتی تند این قهوه، اسیدیتی کم قهوه برزیل را جبران می‌کند و در عین حال رایحه‌ی ادویه‌ای این محصول با رایحه‌ی شکلاتی و آجیلی قهوه برزیل فوق‌العاده خواهد شد.

در هر صورت اگر می‌خواهید یک قهوه عربیکا مرغوب را به عنوان پایه اسپرسو یا برای رست قهوه ترک تهیه نمایید، حتما خرید قهوه اتیوپی را در دستور کار قرار دهید. خوشبختانه در این مرکز نیز قهوه کشت‌شده در مزارع اتیوپی به صورت مستقیم و عمده عرضه می‌شود. در اثبات کیفیت عالی قهوه اتیوپی به این نکته اشاره کنیم که شرکتهای ایلی و استارباکس جزو خریداران عمده آن هستند. حتما قهوه تولیدی اتیوپی با برند ایلی یا برند استارباکس را به خوبی می‌شناسید.

با توجه به عرضه مستقیم، قیمت این محصول در این شرکت ارزان‌تر تمام می‌شود. جهت سفارش قهوه ی کشت شده در کشور اتیوپی با واحد فروش تماس بگیرید.

 

عرضه مستقیم انواع دان قهوه اتیوپی

عرضه مستقیم انواع دان قهوه اتیوپی

سه منطقه اصلی کشت قهوه در کشور اتیوپی وجود دارند که محصول آنها به صورت تجاری نیز با همین عناوین در بازار عرضه می‌شوند. در این شرکت نیز این محصولات به صورت عمده به فروش می‌رسد:

منطقه یرگاچف در جنوب کشور اتیوپی واقع است. قهوه یرگاچف به صورت شسته فرآوری می‌شود. این قهوه بسیار معطر است و طعم ادویه‌ای شیرینی مشابه مرکبات دارد که رایحه‌ای گلی‌مانند از آن قابل تشخیص است. این محصول قهوه یکی از مرغوب‌ترین انواع در جهان است که از نظر خصوصیات و کیفیات طعمی با قهوه‌ بلومونتین جاماییکا رقابت می‌کند.

قهوه دیجاما اتیوپی نیز یکی از شناخته‌شده‌ترین انواع قهوه تولیدشده در کشور اتیوپی است که در ارتفاعاتی بین 4400 تا 6000 متر از سطح دریا به کشت می‌رسد و نسبت به سایر انواع قهوه تولیدی در اتیوپی اسیدیتی کمتری دارد. اما طعم کلی آن بسیار متعادل و ملایم ارزیابی می‌شود.

قهوه هرر نیز طعمی شیرین مشابه مرکبات دارد و از نظر کیفیت همتای قهوه ایرگاچف است. بخشی از قهوه هرر به روش طبیعی فرآوری می‌شود.

در مورد خصوصیات قهوه سیدامو اتیوپی نیز باید به این نکات اشاره کنیم که این محصول کاملا به صورت شسته فرآوری می‌شود. بادی این قهوه متوسط و ملایم است و طعمی لیمویی‌مانند دارد. قهوه سیدامو در استان سیدامو اتیوپی و در ارتفاعات 1200 متری به کشت می‌رسد. شرکت استارباکس یکی از سرمایه‌گذاران اصلی در کاشت این قهوه است. خرید قهوه اتیوپی سیدامو متقاضیان بسیاری در جهان دارد.

 

قهوه در فرهنگ مردم اتیوپی

قهوه در فرهنگ مردم اتیوپی

در کشور اتیوپی، قهوه یکی از مولفه‌های اصلی فرهنگ مردمی به حساب می‌آید که از قدیم‌الایام در همه‌ی مراسمات و آیین‌ها مورد توجه بوده است. کشف خاصیت انرژی‌بخش این محصول و تبدیل آن به یک نوشیدنی نیز به واقعه‌ای بازمی‌گردد که در قرون وسطی در این کشور پیش می‌آید. با وجودی که به دلیل خواص انرژی‌بخش این ماده، ابتدا مصرف آن از طرف کلیسا مذموم شمرده می‌شده، اما به تدریج مورد پذیرش عموم واقع می‌شود.

سپس‌ها از کشور اتیوپی قهوه به یمن و مصر صادر شده و از آنجا نیز تاجران امپراتوری عثمانی آن را به استانبول صادر می‌کنند. همچنین قهوه عربیکا امروزی نیز ریشه در همان قهوه‌ای دارد که در ابتدا در کشور اتیوپی کشت می‌شده است. قهوه ترک نیز نخستین بار با قهوه اتیوپی عربیکا خالص دم شده است. امروزه نیز خرید قهوه اتیوپی علاوه بر کیفیتی که این محصول دارد، به خاطر سابقه‌ی دیرپای تاریخی‌اش نوعی پرستیژ تلقی می‌شود.

البته و قطعا کیفیت این محصول ارجحیت دارد و در آن تردیدی نیست. در کشورهای همسایه و نزدیک به اتیوپی نیز کشت قهوه رواج دارد و نام قهوه اتیوپی همیشه تداعی‌کننده‌ی انواع قهوه کنیا، قهوه تانزانیا و قهوه اوگاندا نیز می‌باشد.

پست های مرتبط