اخبار منتخب, دانه قهوه, دانه قهوه کنیا

خرید قهوه عربیکا کنیا AA

خرید قهوه عربیکا کنیا AA - قهوه سیراف

خرید قهوه عربیکا کنیا AA را از آن جهت به شما پیشنهاد می کنیم که این قهوه یکی از خوش عطر و طعم ترین قهوه های موجود در جهان به شمار می رود که در کشور کنیا واقع در آفریقای شرقی کشت و فرآوری می شود.

 

قهوه عربیکا کنیا AA قهوه ای دست چین شده است که تقریبا تمامی مراحل برداشت و فرآوری آن با دست انجام می شود. این قهوه طعمی میوه ای و خاص دارد که آنرا در رده دهم بهترین دانه های قهوه در سطح جهان قرار داده است.

دانه قهوه عربیکا

خرید قهوه عربیکا کنیا _ قهوه سیراف

دانه قهوه عربیکا از محبوبیت فراوانی برخوردار است چرا که عطر و طعم خوب، تلخی کم، مزه ترشی و گس خاصش آنرا محبوب تر کرده است. قهوه عربیکا قیمت گران تری نسبت به قهوه روبوستا دارد. شرایط سخت تر کشت و البته تقاضای بیشتر برای این قهوه قیمت آنرا بیشتر از نوع روبوستا کرده است.

برخی از انواع قهوه عربیکا عبارتند از:

 

قهوه عربیکا کنیا AA

قهوه در قاره آفریقا در سالهای اخیر بازار بسیار خوبی پیدا کرده است. هم در بازار های داخلی خرید و فروش این محصول رونق یافته و هم در حوزه صادرات رشد یافته است.

خرید قهوه عربیکا کنیا AA بخاطر طعم میوه ای و توت مانند آن، اسیدیته نسبتا بالا، آرومای فراوان از محبوبیت خاصی برخوردار است.

برچسب حروف انگلیسی AA بر روی این محصول به درجه بندی قهوه کنیا از لحاظ اندازه و طعم آن اشاره دارد. یک درجه پایین تر با برچسب A شماره گذاری می شود.

قیمت خرید قهوه عربیکا کنیا در بازار

قیمت خرید قهوه عربیکا کنیا در بازار - قهوه سیراف

قیمت خرید قهوه عربیکا کنیا AA در بازار معمولا در رده قیمت های بالای خرید قرار می گیرد. این دانه قهوه به نوعی دانه ای لوکس به شمار می رود.

در حال حاضر از هر دو نوع آن در بازار ایران خرید و فروش می شود. تقریبا قیمت درجه اول آن نسبت به آن یکی دو برابر است.

ترکیب قهوه عربیکا کنیا AA در اسپرسو طعمی فوق العاده به آن می دهد. طعم میوه ای خاص و عجیب آن بارز و قابل تشخیص برای هرکسی است که قهوه می نوشد.

هرگاه قهوه اسپرسویی نوشیدید که طعم میوه ای و تقریبا شیرینی دارد بدانید که احتمالا قهوه کنیا را در ترکیب خود دارد.

اگر قصد خرید قهوه عربیکا کنیا AA به صورت عمده را دارید می توانید با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید تا ضمن ارائه بهترین قیمت برای این محصول، شما را در خریدتان یاری نمایند.

بازگشت به لیست