قهوه مکزیک

خرید قهوه مکزیک به صورت عمده

خرید قهوه مکزیک به صورت عمده

با خرید قهوه مکزیک به صورت عمده از این نمایندگی فروش قهوه که به صورت مستقیم از خود تولیدکنندگان تهیه شده، شما با ارزان‌ترین قیمت نمونه‌ی ایده‌آل قهوه آمریکای مرکزی را تهیه می‌نمایید. انواع مختلف قهوه با کیفیت بالا در مکزیک تولید می شوند و معمولاً به صورت شسته(واشد) فرآوری می شوند.

برخی از بهترین قهوه های مکزیکی از مناطق اوکساپاس Oaxaca ،چیاپاس Chiapas و وراکروز Veracruz هستند و در مزارع کوچک بصورت ارگانیک تولید می شوند. قهوه مکزیک از نوع قهوه عربیکا و برای انواع ترکیب اسپرسو مناسب است.

کشاورزی تنها 5 درصد از تولید ناخالص داخلی مکزیک را تشکیل می دهد ، اما کسانی که در این صنعت مشغول به کار هستند تقریباً 18 درصد از کل نیروی کار این کشور را تشکیل می دهند. در حالی که این اعداد چشمگیر نیستند، مکزیک در واقع دهمین تولید کننده بزرگ قهوه در جهان است.

فروش عمده انواع قهوه مکزیک

خرید قهوه مکزیک

در کشور مکزیک مناطق مختلفی تحت کشت قهوه قرار دارند. اما به طور کلی قهوه مکزیک از نوع قهوه عربیکا است. همانگونه که مطلع هستید خود قهوه عربیکا گونه‌های متفاوتی دارد.

البته خاستگاه قهوه عربیکا قاره آفریقا و کشور اتیوپی است. گونه‌های مختلف این قهوه سپس‌ها در اثر پیوندهای ژنتیکی در مناطق دیگر به وجود آمده‌اند. در کشور مکزیک انواع گونه‌های قهوه عربیکا شامل موارد زیر به کشت می‌رسد:

  • بوربون
  • تیپیکا
  • موندو نووو
  • کاتورا
  • ماراگوگیپ

خرید قهوه مکزیک بیشتر شامل گونه ماراگوگیپ است. این قهوه مکزیکی در بازار ایران با نام قهوه عربیکا ماراگو مکزیک شناخته می‌شود. ماراگوگیپ در میان انواع گونه‌های عربیکا درشت‌ترین گونه به شمار می‌رود. در این مرکز نیز قهوه عربیکا ماراگو تولید کشور مکزیک عرضه می‌‌‌‌‌‌‌شود.

تولید عمده قهوه در مکزیک

فروش عمده انواع قهوه مکزیک

همانگونه که گفتیم مناطق مختلفی در کشور مکزیک به کشت قهوه اشتغال دارند.

اما دو منطقه اصلی عبارت‌اند از:

  • چیاپاس (Chiapas)
  • اوکساکا (Oaxaca)
  • وراکروز (Veracruz)

قهوه چیاپاس مکزیک

قهوه چیاپاس در ایالت جنوبی چیاپاس کشت می شود و به خاطر طعم سبک، لطیف و اسیدیته سرشار و تند با بادی سبک تا متوسط متمایز می شود. آب و هوای گرمسیری شرایط عالی را برای رشد قهوه در این منطقه به وجود آورده است.

مزارع قهوه چیاپاس مکزیک در مجاورت جنگل‌های حاره‌ای و در نزدیکی مرز گواتمالا قرار دارند. قهوه این منطقه شیرین‌تر از قهوه اوکساکا به نظر می‌رسد و ته‌مزه‌ای میوه‌ای دارند. قهوه این منطقه بسیار مورد توجه است و اغلب با نام تجاری Tapachula، نام شهری در آن نزدیکی، برچسب گذاری می شود. آتشفشانهای مجاور، خاک حاصلخیزی را فراهم کرده اند که باعث تامین مواد مغذی برای قهوه ها شده و به طعم آنها کمک می کند. گفته می شود یک قهوه خوب چیاپاس با قهوه های مرغوب گواتمالا رقابت می کند.

قهوه اوکساکا مکزیک

مزارع قهوه اوکساکا در مجاورت سواحل اقیانوسی کشور مکزیک قرار دارند. قهوه این منطقه بادی متوسطی دارد. همچنین ته‌مزه‌ای شیرشکلاتی از خود نشان می‌دهد.

با خرید انواع قهوه مکزیک، طعم ایده‌آل یک قهوه آمریکای مرکزی را تجربه خواهید کرد.

قهوه وراکروز مکزیک

در امتداد خلیج مکزیک، ایالت طولانی وراکروز قرار گرفته است. احتمالا این ایالت اولین ایالت در مکزیک باشد که در قرن هجدهم میلادی درخت قهوه در خاک آن به کشت رسیده است.

بهترین قهوه های وراکروز که از 1100 تا 1600 متر ارتفاع از سطح دریا و بر ارتفاعات داخلی این ایالت رشد میکنند دارای نت های میوه ای هستند که به عنوان نت های “میوه های قرمز روشن، زغال اخته، کارامل، پانلا” توصیف میشوند و دارای اسیدیته روشن و بسیار مزه دار با طعم شیرین و ترش می باشند.

ایالت وراکروز از نظر استفاده از تکنولوژی از دو ایالت دیگر پیشرفته تر است و از این جهت درختان قهوه مقاوم تری در برابر بیماری دارد و شرایط کشت قهوه در این ایالت کنترل شده تر است. کاشت درختان قهوه در این منطقه در فاصله های یک متری از یکدیگر به کشت می رسند و در هر هکتار بیش از 5000 درخت قهوه کاشته نمی شود.

خرید قهوه مکزیک

تولید عمده قهوه در مکزیک

نمایندگی فروش عمده قهوه محل اصلی خرید قهوه مکزیک است. در این نمایندگی، قهوه مکزیک همچون سایر محصولات به صورت مستقیم از تولیدکننده به دست مشتری می‌رسد.

به همین دلیل قیمتها بدون واسطه تعیین می‌شود. از طرفی همه سفارشهای خرید در این شرکت پخش به صورت عمده است. در نتیجه همیشه پایین‌ترین قیمت ممکن به نفع مشتری تمام می‌شود.

همه محصولات تحت بهترین شرایط نگهداری و انبارداری شده‌اند. خریداران با تضمین و با اطمینان می‌توانند محصول دلخواهشان را از اینجا تهیه نمایند. در میان همه محصولات قهوه به شما خرید قهوه مکزیک را به دلیل کیفیت فوق‌العاده این محصول پیشنهاد می‌کنیم.

چون قهوه مکزیک برای همه انواع قهوه ترک، قهوه اسپرسو و همه نوع رُست به خوبی جوابگو است. در نتیجه همه خریداران از تهیه این محصول رضایت کامل دارند.

خرید قهوه مکزیک یکی از بهترین انتخاب های هر کافی شاپ و علاقه مند به قهوه است، برای خرید قهوه مکزیک به صورت عمده می توانید با ما تماس بگیرید. ما بهترین تیم رستری را در اختیار داریم و بهترین قهوه مکزیک را با بهترین پروفایل رست در اختیارتان می گذاریم تا طعم واقعی قهوه مکزیک را بچشید.

منابع:

https://espressocoffeeguide.com/

 

 

بازگشت به لیست