قهوه چری

خرید قهوه چری منحصر به فرد

با توجه به مصرف رو به رشد قهوه در کشورمان انواع قهوه در بازارهای خرید و فروش قهوه موجودند. خرید قهوه چری، همانند سایر انواع قهوه­های وارداتی به کشورمان از طریق کافی­شاپ­ها، فروشگاه­های زنجیره­ای و فروشگاه­های عرضه قهوه قابل انجام است.
یکی از ده کشور بزرگ تولید کننده قهوه جهان، کشور هند است. ایالت کارناتاکا بیشترین سهم را در تولید قهوه هند دارد. قهوه چری، قهوه تولیدی کشور هند است که بهترین کیفتش را با کشت در سایه نشان می­دهد.

قهوه چری

چرا به این قهوه چِری می گویند؟

چِری از واژه انگلیسیCherry  به معنی گیلاس گرفته شده است. به این نوع قهوه چری می­گویند، چرا که رنگ آن روی درخت پس از مدتی از سبز به رنگ قرمز گیلاسی تغییر می­کند. این قهوه برای برای تغییر رنگ دادن از رنگ معمولی دانه­ها یا پودرهای قهوه به رنگ آلبالویی باید حتماً به روش خاصی روست شود. قهوه چری مناسب­ترین قهوه برای تهیه قهوه اسپرسو و قهوه فرانسه است.

قهوه چری

ویژگی های قهوه چری

قهوه چری کافئین بسیار بالایی دارد. از نظر عطر و بو متوسط و تلخی آن زیاد است. این قهوه برای افرادی که به دنبال کاهش وزن هستند بسیار مفید است. معمولاً ترکیب این قهوه با قهوه عربیکا باعث افزایش کافئین قهوه میکس می­شود.این قهوه که به صورت مدیوم روست تهیه می­شود، معمولاً در وعده صبحانه مصرف می­شود، چراکه قوی و محرک است و باعث سرحال شدن افراد پس از بیداری می­شود.
امروزه استقبال چشمگیری از قهوه چری هند از سوی خریداران مشاهده می­شود، چراکه طعم و عطر ویژه­ای داشته و با توجه به دارا بودن کافئین بالا برای ورزشکاران بسیار مناسب است.

قهوه چری

خرید و فروش قهوه چری

یکی از روش­های خرید قهوه، خرید از مراکز خرید اینترنتی است که قهوه را به صورت عمده و جزئی ارائه می­کنند. این مراکز امکان خرید مستقیم و بدون واسطه را برای مشتریان فراهم کرده و غالباً قیمت­های پایین­تری را ارائه ی­کنند. خرید از این مراکز با سرعت و در کوتاهترین زمان انجام و محصول در اسرع وقت به دست مشتریان می­رساند.
خریداران عمده قهوه معمولاً تلاش می­کنند قهوه را به مقدار زیاد و با ارزان­ترین قیمت تهیه کرده، تا سود بیشتری بدست آورند. بنابراین، این افراد با مقایسه قیمت­ها در کوتاهترین زمان از طریق سایت­های اینترنتی، در هر ساعتی از شبانه روز سفارش خود را ثبت می­کنند و در اسرع وقت سفارش خود را دریافت می­کنند.

بازگشت به لیست