قهوه گلد, قهوه هند

خرید قهوه گلد هند به صورت عمده

خرید قهوه گلد هند به صورت عمده در همه مراکز فروش عمده به صورت اینترنتی و حضوری صورت می گیرد.این مراکز قیمت های بسیار مقرون به صرفه ای را در اختیار خریداران قرار می دهند.
قهوه بعد از چای توانسته است طرفداران زیادی در بین ایرانیان کسب نماید و به خصوص نسل جدید به این نوشیدنی بسیار تمایل دارند. قهوه کافئین بالایی دارد و به همین دلیل وقتی احساس خواب آلودگی می کنید با نوشیدن یک فنجان از این نوشیدنی، خواب را از خود دور کرده و احساس نشاط می کنید.

خرید قهوه گلد هند

تولید پودر قهوه فوری گلد هند

استفاده از قهوه های فوری به دلیل سهولت در آماده سازی امروزه بسیار متداول است و در همه جا می توان آن را به راحتی با یک لیوان آب جوش درست کرد و میل نمود. روش آماده سازی قهوه فوری در کشور وجود ندارد و به همین دلیل این محصول از کشورهای مختلف و به خصوص هند وارد بازار ایران می شود.
دانه های قهوه را بعد از حرارت دادن و خشک کردن به صورت پودر قهوه در می آورند که در این روش، پودر قهوه کلاسیک تولید می شود. اگر دانه های قهوه را به صورت انجماد خشک به پودر قهوه تبدیل کنند، قهوه فوری گلد بدست می آید.

خرید قهوه گلد هند

ویژگی های پودر قهوه فوری گلد هند

در روش تولید قهوه گلد که به صورت انجماد خشک می باشد، عطر و طعم قهوه حفظ می شود و دچار تغییر نمی گردد و در مراحل انجماد رنگ قهوه به طلایی تبدیل می شود و علت نامگذاری این محصول به نام گلد نیز، همین می باشد. این قهوه از طعم بسیار خوبی برخوردار می باشد و همه خواص قهوه را در خود جای داده است و به همین علت مصرف آن بسیار رایج است.

خرید قهوه گلد هند

خرید پودر قهوه فوری گلد هند

خرید و فروش این محصول در بازارهای قهوه برای عمده فروشان، بسیار به صرفه است و می تواند سودآوری بالایی برای آن ها داشته باشد. این قهوه به صورت فله و در کارتن های 25 کیلویی وارد بازار می شود و سپس در بسته بندی های مناسب برای خرید و فروش های جزئی آماده می گردد.
برای خرید می توانید به صورت حضوری به بازارهای خرید و فروش قهوه مراجعه نمایید و یا خرید عمده خود را از نمایندگی های پخش انجام دهید. یا اینکه می توانید به سایت های معتبر فروش مراجعه کنید و سفارش خود را در این سایت ها ثبت و سپس دریافت نمایید.

بازگشت به لیست