قهوه گواتمالا

مرکز خرید قهوه گواتمالا عمده در ایران

خرید قهوه گواتمالا

با خرید قهوه گواتمالا از نمایندگی فروش عمده این محصول به معنای واقعی کلمه یک قهوه آمریکای لاتینی درجه‌یک و مرغوب را تهیه کرده‌اید که طعم آن مورد پسند همه‌ی حرفه‌ای‌های صنعت قهوه است.

دانه‌های قهوه که در مزارع کشور گواتمالا به کشت می‌رسد معمولا شیرینی طعم شکلات و ته‌مزه‌ی کاکائو و آجیل را با خود دارند. مزارع قهوه در این کشور در ارتفاعی بین 1200 تا 1700 متر واقع‌اند. محصولات نیز به روش شسته و طبیعی به فرآوری می‌رسند. قهوه گواتمالا از نوع قهوه عربیکا و شامل گونه‌های بوربون، تیپیکا، کاتیمور و کاتوای است.

ویژگی‌های طعمی برشمرده برای قهوه گواتمالا به خصوص در مورد محصولاتی که در مناطق آنتیگوا و آلیتالیا به کشت می‌رسند صادق است. این محصولات قهوه در این مناطق همچنین ته‌مزه‌ای ادویه‌ای نیز دارند.

خرید قهوه گواتمالا

خرید قهوه گواتمالا به صورت عمده در بازار ایران

گفتیم که خریداران عمده قهوه کشور گواتمالا با تهیه‌ی این محصول یک نمونه‌ی ایده‌آل قهوه آمریکای جنوبی را خواهند داشت. به خصوص در این مرکز خرید قهوه گواتمالا که پخش آن به صورت عمده و قیمت ارزان صورت می‌گیرد. به این ترتیب شما کیفیت را در کنار کمیت تجربه می‌کنید. این مزیتی است که این شرکت فروش قهوه طی سالیان طولانی در عرصه‌ی عرضه‌ی دانه قهوه به آن دست یافته است.

فروش عمده قهوه گواتمالا به صورت مستقیم است و محصولی درجه‌یک بدون واسطه به دست شما می‌رسد. بنابراین کیفیت طعمی آن کاملا تازه است. به دلیل دقت در شرایط انبارداری و نگهداری هیچگونه اثر کهنگی بر آن وجود ندارد. قهوه گواتمالا بسیار دقیق برداشت شده و به فرآوری رسیده است. از این رو کیفیت رست آن بسیار عالی از آب در خواهد آمد. این محصول پس از فرآوری کاملا پالیش و تمیزکاری شده است.

جهت سفارش و تکمیل خرید تنها کافی است با قسمت فروش تماس تلفنی برقرار نمایید. در این مرکز انواع دانه قهوه کشت گواتمالا عرضه می‌شود که در ادامه راجع به مشخصات آنها توضیحاتی ارائه می‌کنیم.

ارزان‌ترین قیمت قهوه گواتمالا در ایران

با توجه به اینکه شما محصول قهوه تولیدشده در کشور کلمبیا را به صورت مستقیم خریداری می‌نمایید، قطع یقین قیمت نهایی ارزان‌تر تمام می‌شود. در ضمن به دلیل پخش مستقیم و عمده، واسطه‌ها نیز دخالتی در تعیین قیمت نهایی ندارند. از طرفی محصولی تازه، درجه‌یک، اصل و باکیفیت به دست شما می‌رسد.

خرید قهوه گواتمالا

کشت قهوه در کشور گواتمالا

تولید قهوه در گواتمالا به سالهای 1770 میلادی باز می‌گردد. اما به صورت عمده، کشت قهوه در این کشور از سال 1860 آغاز شده و از آن پس با تشویق دولت، کشور گواتمالا همواره در ردیف بزرگترین تولیدکنندگان قهوه قرار داشته است. محصول قهوه این کشور از نوع عربیکا است.

همچنین غولهای صنعت قهوه جهان نظیر ایلی، استارباکس و لاواتزا به کشاورزان گواتمالایی کمک‌های فنی و تخصصی متعددی ارائه می‌دهند. بخش عمده‌ای از محصول قهوه کشور گواتمالا در ایالات آمریکا و کانادا مصرف می‌شود. بخش عمده‌ای نیز به کشورهای اروپایی، ژاپن و استرالیا صادر می‌شود. بنابراین با سفارش به مرکز خرید قهوه گواتمالا در ایران، انتخابی حرفه‌ای و جهانی را رقم بزیند.

آب و هوای گواتمالا برای کشت قهوه بسیار مطلوب است. مزارع قهوه در سه منطقه‌ی اصلی قرار دارند:

  • آنتیگوا
  • هوئه هوئه تنونگا
  • آلیتالیان

خرید قهوه گواتمالا

عرضه‌ی قهوه گواتمالا آنتیگوا

یکی از بهترین نمونه‌های قهوه تولیدی گواتمالا، قهوه‌ی منطقه‌ی آنیتگوا است که ترکیب طعمی فوق‌العادی با ته‌مزه‌ی کاکائو دارد. قهوه آنتیگوا فول بادی است و همچنین رگه‌های طعمی ادویه‌ای نیز از آن قابل تشخیص است. آنتیگوا در بین سه کوه آتشفشانی محصور شده که املاح معدنی موجود در خاک این ناحیه زمینهای کشاورزی را بسیار حاصلخیز ساخته است.

این قهوه به مدت طولانی کیفیت طعمی‌اش حفظ می‌شود. همچنین برای انواع رست از جمله قهوه اسپرسو پیشنهاد می‌شود. در ضمن علاقمندان به قهوه ترک نیز می‌توانند از این محصول استفاده کنند که در این مرکز خرید قهوه گواتمالا نیز به فروش می‌رسد.

پخش قهوه گواتمالا هوئه هوئه تنونگا

طعم قهوه‌ای که در ناحیه‌ هوئه هوئه تنونگا به کشت می‌رسد گرچه بسیار ملایم و متعادل است، اما بسیار جذاب و دلپذیر به نظر می‌رسد. همچنین این محصول نیز از نوع قهوه عربیکا است. ترکیب طعمی آن بسیار خالص است و اسیدیتی ملایمی دارد. همچنین رایحه‌ی آن نیز گلی مانند است.

مزارع قهوه این ناحیه در ارتفاعات حدود 1500 تا 1700 متری قرار دارند که باعث شده طعم محصولات قهوه در این بسیار متعادل بشود. همچنین این قهوه ته‌مزه‌ی میوه‌ای نیز دارد. با سفارش این محصول از مرکز خرید قهوه گواتمالا

فروش عمده قهوه منطقه‌ی آلیتالیان گواتمالا

یکی از انواع دیگر قهوه گواتمالا در منطقه‌ای تحت نام آلیتالیان به کشت می‌رسد که ته‌مزه‌ی شرابی و طعمی شیرین از خود نشان می‌دهد. همچنین رگه‌های طعمی ادویه‌ای مانندی نیز دارد که باعث شده قهوه اسپرسو آن بسیار دلپذیر باشد.

در کنار تولیدکنندگان مستقیم قهوه، بخش خصوصی نیز جهت خرید و صادرات آن فعالیت می‌کند. از این طریق حاصل کار کشاورزان گواتمالا به کشورهای مختلفی صادر می‌شود. از این طریق است که در این مرکز خرید قهوه گواتمالا به دست خریداران عمده ی ایرانی هم می‌رسد.

خرید قهوه گواتمالا

 

پست های مرتبط