دانه قهوه عربیکا

خرید و فروش دانه قهوه عربیکا

اگر انتخاب شما دانه های قهوه عربیکا می باشد و قصد خرید دانه قهوه عربیکا را دارید، به شما پیشنهاد می شود پیش از مراجعه به مرکز فروش دانه قهوه عربیکا ابتدا اطلاعاتی نسبی در زمینه ی تفاوت این نوع از دانه های قهوه در اختیار داشته باشید تا انتخاب متناسب تری نسبت به سلیقه تان داشته باشید.

دانه قهوه عربیکا متعلق به درخت قهوه ی عربیکا و یکی از 3 نوع مختلف در میان دانه های قهوه می باشد. دانه های قهوه ی عربیکا در مقایسه با دانه های قهوه روبوستا کمی بزرگتر به نظر می رسند و همانطور که می دانید خواص متفاوتی نیز نسبت به آنها دارند. و از همین جهت است که به شما پیشنهاد می شود پیش از اقدام به خرید دانه قهوه عربیکا با طعم و خواص آنها آشنا باشید.

به عنوان مثال اگر به مرکز خرید و فروش دانه قهوه جهت خرید دانه قهوه عربیکا مراجعه کنید حتما متوجه خواهید شد که در میان انواع دانه های قهوه، دانه های عربیکا دانه های روغنی تری بوده و از درصد کافیین کمتری در مقایسه با دانه های قهوه روبوستا برخوردار می باشند.

عطر و طعم دانه قهوه عربیکا

جالب است بدانید که اگر با دقت هنگام نوشیدن قهوه ای که دانه های عربیکا درست شده است، به طعم آن توجه کنید، متوجه ی ترشی اندک و محسوسی در این نوع از قهوه خواهید شد.

همچنین دانه های قهوه عربیکا طعم و بوی گس و تند تری داشته و در واقع معطر ترین نوع در میان دانه های قهوه به شمار می آیند. از این روست که در هنگام خرید دانه قهوه عربیکا متوجه خواهید شد که هزینه ی آن نسبت به سایر انواع قهوه کمی بیشتر خواهد بود. زیرا در بازار جهانی مربوط به قهوه نیز معمولا دانه های قهوه ی عربیکا با قیمت بیشتری به فروش می رسند.

یکی از دلایل اصلی این افزایش هزینه در دانه های قهوه عربیکا حساسیت درخت پرورش دهنده ی آن می باشد. زیرا در مناطق اندکی و با شرایط خاصی قابلیت رشد و باروری دارد.

پست های مرتبط