قهوه

خرید و فروش قهوه فله

فروش قهوه فله از انواع دانه گرفته تا انواع برند را ما برای آسوده‌تر کردن هر چه بیشتر خریداران عمده و ارائه‌ی ارزان‌ترین قیمت‌ها از طریق مرکز پخش آنلاینی که در دسترس شماست، راه‌اندازی نموده‌ایم.

امروز با توجه به سفارش‌های بالای خریداران و همچنین نیاز به تنوع بالای محصولات تلاش کرده‌ایم انواع قهوه را به مشتریان عرضه کنیم.

فروش قهوه فله

پخش قهوه فله در ایران

نمایندگی اینترنتی پخش قهوه قطعا ارزان‌ترین و دسترس‌پذیرترین مرکز فروش قهوه فله در ایران خواهد بود.

یک مرکز آنلاین پخش قهوه همیشه با اطلاعات جدید حوزه خرید و فروش قهوه در ارتباط است. همچنین یک فروشگاه اینترنتی هیچ محدودیت مکانی و زمانی جهت پاسخ به سفارش‌های خرید مشتریان نخواهد داشت.

در ادامه توضیح می‌دهیم کدام انواع قهوه و با چه کیفیتی را به مشتریان عرضه می‌کنیم.

فروش قهوه فله

انواع قهوه فله

در این بخش به عنوان نمونه تعدادی از انواع قهوه که به صورت فله  از طریق این مرکز پخش اینترنتی قابل فروش است را معرفی می‌کنیم:

 • قهوه پی‌بری تانزانیا
  قهوه پی‌بری تانزانیا در نواحی مرتفع مجاور رشته‌کوه کلیمانجارو کشت می‌شود. این قهوه از نوع عربیکا و دارای بادی متوسط است. قهوه تانزانیا طعمی میوه‌ای‌مانند و شیرین از خود نشان می‌دهد.
 • قهوه کونا هاوایی
  قهوه کونا هاوایی در منطقه‌ای با همین نام که در جزیره هاوایی قرار دارد به کشت می‌رسد. قهوه کونا به روش شسته فرآوری می‌شود.
  قهوه کونا در خاکهای حاصلخیز آتشفشانی رشد می‌کند. به همین دلیل از کیفیتی فوق‌العاده برخوردار است. قهوه کونا طعمی ادویه‌ای و کره‌ای دارد.
 • قهوه نیکاراگوئه
  قهوه تولید کشور نیکاراگوئه نمونه‌ی تمام عیار یک قهوه‌ی آمریکای جنوبی به شمار می‌رود. از قهوه نیکاراگوئه طعم‌های پیچیده‌ی شکلاتی، آجیلی و کاکائویی قابل تشخیص است.

فروش قهوه فله

 • قهوه سوماترا ماندلینگ
  این قهوه طعمی ملایم و سبک دارد. همچنین طعمی شیرین و ادویه‌ای از خود نشان می‌دهد. یک قهوه مرغوب سوماترا ماندلینگ اسیدیتی پایین و بادی کاملی دارد.
 • قهوه جاوا عربیکا
  جاوا عربیکا با طعم خاکی‌مانند و اسیدیتی بالا یک گزینه بسیار مطلوب برای پایه اسپرسو است.
 • قهوه موکا جاوه
  موکا جاوه در واقع ترکیب قهوه موکا یمن و قهوه جاوه عربیکا است. این دو قهوه بهترین خصوصیات مکمل یکدیگر را دارا هستند. موکا جاوه طعمی تند و رایحه‌ای بسیار نشاط‌بخش دارد.

فروش قهوه فله

فروش قهوه فله

نمایندگی اینترنتی قهوه،  فروش قهوه فله از هر نوعی علاوه بر نمونه‌های فوق را نیز انجام می‌دهد. با توجه به میزان بالای سفارش‌ها و خریدها همیشه تازه‌ترین انواع قهوه موجود است.

در ضمن از طریق مرکز آنلاین ما قهوه ارزان قیمت به دست خریداران می‌رسد. سفارش‌ها در حداقل زمان در هر محلی تحویل داده خواهد شد.

 

 

پست های مرتبط