کافی میکس

خرید کافی میکس فله در بازار تهران

خرید کافی میکس فله

جهت خرید کافی میکس فله که در حجم بالا و با کیفیت عالی عرضه می‌شود، می‌توانید به صورت مستقیم با واحد فروش این شرکت تماس گرفته و نسبت به سفارش محصول مورد نظر خود اقدام نمایید.

این شرکت توزیع‌کننده انواع پودر قهوه فوری کافی میکس است. کافی میکس با عنوان تجاری قهوه فوری 3in1 نیز در بازار شناخته می‌شود. کافی میکس به صورت یک محصول خوراکی برای نخستین بار توسط شرکت نستله ایتالیا تولید شده است. به عبارتی ابداع صنعت قهوه ایتالیا به حساب می‌آید. به دلیل ترکیبات موجود در پودر این محصول، طعمی تقریبا شیرین دارد. بنابراین برای افرادی که ممکن است تلخی طعم قهوه را نپسندند، بسیار ایده‌ال است.

کافی میکس در واقع ترکیبی از قهوه فوری، پودر خامه غیرلبنی و شکر است. روش تولید آن نیز دقیقا مشابه قهوه فوری است که سپس با افزدونی‌های نامبرده ترکیب می‌شود. ممکن است طعم‌دهنده‌هایی نظیر پودر وانیل نیز به آن افزوده شده باشد.

کافی میکس فله ای عرضه‌شده توسط این شرکت از بهترین تولیدکنندگان آسیایی و اروپایی به صورت مستقیم تهیه شده که در ادامه راجع به فروش عمده و انواع آن توضیحاتی ارائه می‌کنیم.

خرید کافی میکس فله

 

خرید کافی میکس فله در تهران

قطعا اگر شما پخش‌کننده عمده هستید، از گرایش بالا به مصرف کافی میکس مطلعید. به ویژه طی سالهای اخیر بازار کافی میکس در خاورمیانه و به خصوص ایران بسیار داغ شده است. چون ایرانی‌ها اساسا طعمهای شیرین را می‌پسندند. اصلا فلسفه ی ابداع پودر کافی میکس نیز همین است که ذائقه‌های ناسازگار با تلخی طعم قهوه را پوشش دهد. اما با توجه به دلپذیری طعم آن، چینین موردی به گزینه‌ای مطلوب برای بسیاری وعده‌های غذایی به خصوص صبحانه تبدیل شده است.

به همین دلیل عرضه عمده آن برای متقاضیان خرید در حجم بالا بسیار مناسب خواهد بود. این شرکت با توجه به چنین موضوعی اقدام به پخش و توزیع کافی میکس فله نموده که با کیفیتی عالی تهیه شده‌اند. همه محصولات از بهترین برندها و تولیدکنندگان شناخته‌شده در بازار به صورت مستقیم به خریداران تحویل داده می‌شود.

در ضمن برای سفارش هیچگونه محدودیت از نظر مکانی نیز وجود ندارد. در هر کجای کشور که هستید تنها از طریق یک تماس با قسمت فروش می‌توانید سفارش خود را ثبت نموده و در اسرع وقت در محل دریافت نمایید.

خرید کافی میکس فله

فروش عمده انواع کافی میکس

گفتیم که کافی میکس ترکیبی از پودر قهوه فوری، شکر و پودر خامه غیرلبنی است. به صورت کلی بسته‌های کافی میکس شامل شاسه‌های 20 گرمی است. از این 20 گرم نسبتی حدود 3 گرم را قهوه فوری تشکیل می‌دهد. 8 تا 9 گرم نیز شامل شکر است و باقیمانده آن نیز پودر خامه غیرلبنی است. برای خرید کافی میکس فله ای در انواع مختلف اروپایی و آسیایی از طریق این شرکت می‌توانید اقدام نمایید.

با چنین ترکیب‌بندی که حاوی کافئین و گلوکز است، شما طعمی تلخ و شیرین را تجربه خواهید کرد. کافی میکس برای وعده صبحانه و میان‌وعده‌ها نیز پیشنهاد می‌شود. اگر بخواهید از انواع موارد عرضه شده در این شرکت اطلاع یابید باید بگوییم که تولیدکنندگان معتبر قهوه فوری به نوعی در تولید کافی میکس نیز فعال هستند. کما آنکه خود کافی میکس ابداع شرکت ایتالیایی نستله است که جزو بزرگترین تولیدکنندگان قهوه فوری به حساب می‌اید.

در مورد خرید کافی میکس فله در انواع مختلف باید به موارد زیر اشاره کنیم:

  • کافی میکس تورابیکا
  • کافی میکس کلاسنو
  • کافی میکس سوسو
  • کافی میکس آلتونسا
  • کافی میکس نسکافه
  • کافی میکس فولگرز
  • کافی میکس جاکوبز

خرید کافی میکس فله ای در انواع مختلف فوق که به صورت مستقیم و عمده توزیع می‌شود، کاملا اصل است.

خرید کافی میکس فله

عرضه بهترین قیمت پودر کافی میکس در ایران

علاوه بر کیفیت حتما خریداران عمده خواهان دریافت بهترین قیمتها نیز هستند. جهت اطمینان خاطر عرض کنیم که همه محصولات چون به صورت مستقیم تهیه شده‌اند کاملا از کیفیتی اصل برخوردار هستند. متاسفانه بخشی از بازار امروزه اجناس تقلبی توزیع می‌شود که باعث شده اسم و رسم برندها خدشه‌دار شود.

با توجه به سابقه طولانی که ما در عرصه پخش این محصول داریم، همیشه اجناس درجه‌یک به دست مشتریان رسانده‌ایم. از جمله اینکه خرید کافی میکس فله ای نیز چنان که از عناوین نامبرده در لیست انواع قابل فروش مشاهده می‌کنید، همه موارد جزو تولیدکنندگان معتبر هستند.

اما از جهت قیمت نیز با توجه به عرضه عمده و فروش مستقیم، به دلیل اینکه واسطه‌ها دخالتی در تعیین قیمت نهایی ندارند، ارزان‌ترین قیمت بازار را ارائه می‌دهیم.

جهت سفارش و خرید کافی میکس فله نیز تنها کافی است که با قسمت فروش تماس حاصل نمایید. در هر نقطه کشورمان که هستید در اسرع وقت هر میزان سفارش را به دست شما می‌رسانیم.

پست های مرتبط