قهوه اسپرسو

سایت آنلاین خرید قهوه اسپرسو

خرید قهوه اسپرسو ارزان و مرغوب از طریق فروشگاه‌ اینترنتی قهوه بهترین و آسان‌ترین راه برای خریداران عمده است.

قهوه اسپرسو یکی از مطبوع‌ترین و دلپذیرترین انواع قهوه است. فروش قهوه اسپرسو به دلیل گرایش بالا به مصرف این نوشیدنی بسیار سودآور است.

خرید قهوه اسپرسو

اسپرسو کیلویی و اسپرسو برند

آن دسته از افرادی که می‌خواهند اقدام به خرید قهوه اسپرسو عمده نمایند ابتدا باید دقت داشته باشند که این محصول به دو صورت کیلویی و همچنین بسته‌بندی‌شده تحت عناوین مختلف به فروش می‌رسد.

قهوه اسپرسو کیلویی را در مراکز رُست قهوه تهیه می‌نمایند. یعنی ابتدا دانه خام قهوه را خریداری و سپس با دستگاه‌های مخصوص مناسب اسپرسو رُست می‌کنند.

رُست قهوه اسپرسو در ردیف رُست دارک قرار می‌گیرد. یعنی دانه قهوه خام به اندازه‌ای حرارت داده می‌شود که از سبز روشن به قهوه‌ای تیره تغییر رنگ می‌دهد.

خرید قهوه اسپرسو در ضمن به صورت برندهای بسته‌بندی شده نیز رایج است. شما می‌توانید در مرکز فروش قهوه ی ما انواع برندهای مرغوب قهوه اسپرسو را تهیه نمایید.

برندهای قهوه در واقع دانه قهوه را از کشورهای تولیدکننده‌ی قهوه وارد می‌کنند. سپس دانه قهوه را مخصوص تهیه اسپرسو رُست می‌نمایند. در نهایت به صورت رُست شده یا به صورت پودر یا آسیاب‌شده بسته‌بندی و به صورت عمده به فروش می‌رسانند.

خرید قهوه اسپرسو

قهوه اسپرسو مرغوب

برای خرید قهه اسپرسو دقت داشته باشید نوع قهوه‌ای که استفاده شده از کدام کشور وارد شده است. همچنین به تاریخ رُست آن توجه نمایید که تازه باشد.

شما با خرید از سایت آنلاین پخش عمده‌ی ما مطمئن باشید قهوه اسپرسویی که تهیه می‌کنید از بهترین انواع عربیکا ساخته شده است.

در ادامه چند برند معتبر اسپرسو را معرفی می‌کنیم:

خرید قهوه اسپرسو

 • کافی کولت(Koffee Kult): کافی کولت از بهترین دانه های قهوه با رست دارک تهیه شده است. کافی کولت در آمریکا تحت بهترین استانداردهای تغذیه‌ای بسته‌بندی شده است.
  ترکیب اسپرسو کافی کولت از بهترین دانه‌های قهوه گواتمالا، سوماترا و کلمبیا ساخته شده است. در تهیه قهوه کافی کولت کاملا از دانه قهوه عربیکا استفاده شده است.

خرید قهوه اسپرسو

 • لاواتزا سوپر کریما(Lavazza Super Crema): اگر شما ترکیبی از قهوه‌های آمریکای مرکزی، سوماترا و برزیل را می‌پسندید، لاواتزا سوپر کریما بهترین انتخاب ممکن است.
  لاواتزا سوپر کریما طعم خامه‌ای شیرین و معتدلی دارد. همچنین ترکیب آن فاقد کمترین میزان چربی است. به همین دلیل دستگاه اسپرسوساز شما کاملا پاکیزه باقی می‌ماند.

خرید قهوه اسپرسو

 • کیکینگ هورس(Kicking Horse): اگر به دنبال خرید قهوه اسپرسو با طعم شکلاتی هستید، کیکینگ هورس را به شما پیشنهاد می‌کنیم.
  کیکینگ هورس از دانه‌های کاملا ارگانیک تهیه شده است. کیکینگ هورس به صورت دارک رُست شده است.

خرید قهوه اسپرسو

 • کافی بین دیرکت(Coffee Bean Direct): کافی بین دیرکت خصوصیات تمام عیار یک قهوه رُست ایتالیایی را برخوردار است: رُست دارک، طعمی سنگین و در عین حال بسیار غنی.
  مقدار کافئین موجود در این قهوه بسیار متعادل و اسیدیتی آن بسیار بالاست.

خرید قهوه اسپرسو

 • کافه دون پابلو(Café Don Pablo): کافه دون پابلو 100 درصد از دانه های عربیکا تهیه شده است. ترکیب قهوه سوماترا ماندلینگ و قهوه کلمبیا سوپریمو هیچ جایی برای تردید در کیفیت فوق‌العاده آن باقی نمی‌گذارد.

خرید قهوه اسپرسو

خرید قهوه اسپرسو

سایت آنلاین پخش عمده قهوه برای خریداران کار را بسیار آسان نموده است. توزیع در حجم‌های بالا و همچنین امکان فروش انواع برندهای بسته‌بندی شده نیز از فروشگاه اینترنتی مهیاست.

اطلاعات موجود در سایت و همچنین کارشناسان فروش جزییات لازم را در اختیار خریداران قرار می‌دهند. به این ترتیب خریدی مطمئن و بسیار به صرفه خواهید داشت.

مطالب مرتبط