قهوه کلاسیک

عرضه انواع قهوه کلاسیک برزیل از تولیدی های معتبر

انواع قهوه کلاسیک برزیل

انواع قهوه کلاسیک برزیل را به صورت عمده و با ارزان‌ترین قیمت بازار می‌توانید از طریق این شرکت خریداری نمایید. جهت تهیه قهوه کلاسیک برزیل از ترکیب کامل قهوه عربیکا استفاده شده است. به همین دلیل این محصول طعمی کاملا متعادل و ملایم دارد. همچنین هیچگونه افزودنی به آن اضافه نشده است.

قهوه فوری کلاسیک همانگونه که می‌دانید جزو ابداعات شرکت نسکافه ایتالیا است که از آن پس به دلیل گسترش شیوه‌ی تولید آن و استفاده از همان روش، این نام تجاری برای این محصول قهوه پودری فوری انتخاب شده است.

کشور برزیل بزرگترین تولیدکننده و صادرکننده دانه قهوه خام و قهوه رست در جهان است که بخش قابل توجهی از محصول قهوه آن نیز توسط شرکتهای تولید قهوه فوری خریداری شده و به صورت انواع قهوه فوری فرآوری می‌شود. هم اکنون خریداران عمده قهوه فوری می‌توانند انواع قهوه کلاسیک برزیل را از این شرکت سفارش دهند.

انواع قهوه کلاسیک برزیل

فروش عمده انواع قهوه کلاسیک برزیل

گفتیم که بسیاری از تولیدکنندگان عمده قهوه در کشور برزیل فعالیت می‌کنند. این کشور از محیطی مساعد جهت کشت قهوه برخوردار است. به همین دلیل انواع قهوه عربیکا و قهوه روبوستا به صورت عمده در این کشور کشت می‌شود.

حجم زیادی از قهوه برزیل را شرکتهای تولیدکننده قهوه فوری برای تولید این محصول از کشاورزان خریداری نموده و در کارخانه‌های مجهز به دستگاههای پیشرفته به صورت قهوه پودری فوری فرآوری می‌کنند.

یکی از این انواع محصول، قهوه فوری کلاسیک است. انواع قهوه کلاسیک برزیل نیز در بازار جهانی بسیار مورد توجه است و بسیاری از کشورهای اروپایی، آسیایی و ایالات متحده جزو مشتریان این محصول هستند. هم اکنون در ایران نیز این شرکت در زمینه پخش و عرضه و فروش عمده این محصول فعال است.

قهوه فوری کلاسیک کشور برزیل به صورت مستقیم از تولیدکنندگان معتبر تهیه شده و بدون واسطه در حجمهای بالا در کشور عرضه می‌شود. فروش عمده این محصول به صورت کارتنی است. خریداران عمده از سراسر کشور می‌توانند جهت سفارش از طریق تماس با قسمت فروش اقدام نمایند.

انواع محصول قهوه کلاسیک تولیدی کشور برزیل که توسط این نمایندگی عرضه می‌شود، کاملا تازه و بهداشتی است. همچنین بسته‌بندی آن استاندارد بوده و محصول قهوه را همیشه تازه نگه می‌دارد. در ضمن قیمت نهایی نیز به صورت عمده و ارزان‌تر از بازار تمام می‌شود.

انواع قهوه کلاسیک برزیل

تولید عمده قهوه فوری کلاسیک برزیل

عنوان قهوه کلاسیک فوری در واقع اشاره به شیوه تولید و فرآوری آن دارد. در شیوه‌ی تولید قهوه فوری کلاسیک ابتدا عصاره قهوه را تحت دمای بالا قرار داده تا رطوبت موجود در آن تبخیر شود. سپس با فشار بالای بخار آب، عصاره قهوه را به درون یک محفظه‌ی استوانه‌ای حجیم که شبیه سیلندر است، پمپاژ می‌کنند.

بر اثر پمپاژ با فشار بالای بخار آب،ذرات عصاره قهوه به دورن محفظه به صورت ذرات ریز پرتاب شده و در آن معلق می‌مانند. سپس ذرات پودری عصاره قهوه به کف محفظه فرو می‌ریزند که شکل پودر قهوه فوری به خود می‌گیرند. انواع قهوه فوری کلاسیک برزیل نیز دقیقا به همین متد تولید می‌شوند.

شیوه تولید قهوه کلاسیک باعث شده که طعم آن کاملا طبیعی باقی بماند. در عین حال که دم کردن آن بسیار ساده و سریع است، بادی آن حفظ می‌شود و عطر واقعی یک قهوه معمولی از آن قابل استشمام خواهد بود.

البته مراحل دیگری نیز ممکن است به این مراحل افزوده شود که باعث شود ذرات پودری قهوه فوری به یکدیگر چسبیده و به شکل گرانول قهوه فوری در بیایند.

انواع قهوه کلاسیک برزیل

مشخصات انواع قهوه کلاسیک برزیل

برای توصیف و توضیح ویژگیهای انواع قهوه کلاسیک برزیل باید بگوییم که تقریبا همان ویژگیهای قهوه تولیدشده در مزارع این کشور از آن قابل تشخیص است. چون شیوه تولید این محصول باعث می‌شود که خصوصیات اصیل قهوه حفظ شود.

قهوه برزیل به صورت عمومی اسیدیتی پایینی دارد و بادی آن متوسط رو به بالا است. همچنین ترکیبهای طعمی متنوعی نیز از خود نشان می‌دهد. قهوه برزیل را با طعمهای شیرین آجیلی، کاکائویی و کاراملی می‌شناسند. یک قهوه فوری کلاسیک مرغوب برزیل نیز پس از دم کردن دقیقا همین خصوصیات را از خود نشان می‌دهد.

بازگشت به لیست