دانه قهوه جاوه

عرضه‌ی دانه ی با کیفیت قهوه ی جاوه اندونزی

مصرف قهوه برای بسیاری  چیزی فراتر از یک نوشیدنی روزمره است. انتخاب نوع قهوه و تناسب آن با ذائقه‌ برای مشتریان و مصرف‌کنندگان بسیار مهم و ظریف است. دانه‌ی قهوه‌ی جاوه اندونزی از آن نوع قهوه‌های خاص است که مشتریان دقیق، نکته‌بین و حساس را به خود جلب می‌کند.
قهوه جاوه یکی از قدیمی ترین انواع قهوه ها به شمار می رود. دانه قهوه جاوه دارای عطر و بوی عالی است و در جزیره ی جاوه‌ی اندونزی در آب و هوای مرطوب استوایی کشت می شود. کافئین این نوع قهوه بالا و  طعم آن نسبتا تلخ  است. به همین دلیل در میان طیف گسترده‌ای از علاقمندان قهوه محبوبیت دارد. جالب است بدانید که تحقیقات گروهی از متخصصان کشاورزی در آلمان در سال های اخیر جزیره جاوه را مناسب ترین منطقه برای کشت قهوه معرفی کرده‌اند و کشت قهوه از سال 1688 در آن منطقه آغاز شد. این قهوه در قرن هجدهم با ورود استعمارگران و تاجران اروپایی به این منطقه به فهرست قهوه‌های محبوب کافه‌های فرانسه وارد شد و به خاطر عطر و طعم فوق العاده‌اش به سرعت طرفداران پروپاقرصی پیدا کرد. پس از آن طی  10 سال صادرات این نوع قهوه  به انگلستان به میزانی بالغ بر 60 تن رسید.

 

هم اکنون مرکز فروش ما در بوشهر دانه‌ی با کیفیت قهوه‌ی جاوه را به صورت آنلاین در اختیار علاقمندان و مصرف‌کنندگان قهوه قرار می‌دهد. جهت سفارش و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید از طریق کانالهای ارتباطی زیر با تماس بگیرید.

پست های مرتبط