قهوه, قهوه جاوا

عرضه قهوه جاوا عمده

آنچه در این مقاله می خوانید:

عرضه قهوه جاوا عمده موجب می‌ شود تا میزان واسطه ها در فرآیند فروش این محصول به حداقل برسند و قهوه جاوا عمده با مناسب ترین قیمت نسبت به نمونه های تکی موجود در بازار های فیزیکی در اختیار مصرف کنندگان و خریداران عمده این محصول قرار گیرد.

عرضه قهوه جاوا عمده

بررسی دانه قهوه جاوا

بررسی دانه قهوه جاوا قهوه جاوا دانه ای است که در جزیره ای به نام جاوا در کشور اتیوپی تولید می ‌شود که طعم این قهوه طعمی شبیه به آجیل و خاک می دهد و جزو قهوه های سنگین به شمار می رود.

این دانه در ارتفاعات غربی جزیره جاوا توسط کشتزار های خصوصی و غیر دولتی کشت می‌ شود.

دانه قهوه جاوا حدود ۷ درصد از قهوه های موجود در بازار جهانی را تشکیل داده ‌اند و برداشت آن در ماه های ژوئن و اکتبر انجام می ‌شود. فرآوری این قهوه از نوع شسته شده محسوب می ‌شود و ساختار تشکیل دهنده این دانه قهوه را ۹۰ درصد قهوه روبوستا و ۱۰ درصد قهوه عربیکا تشکیل می‌ دهد.

تولید کننده قهوه جاوا سومین رتبه را در جهان به خود اختصاص داده است.

اکثر قهوه های کشف شده در جزیره جاوا از نوع قهوه های روبوستا می باشند. قهوه جاوا که از نوع شسته شده می ‌باشد تمیز تر از قهوه های اندونزیایی می باشد.

گیلاس های قهوه جاوا در سرعت های مختلفی رشد می کنند. از همین جهت این امر یکی از دلیل های طولانی بودن پروسه برداشت قهوه جاوا محسوب می‌ شود.

دانه قهوه جاوا به خاطر نادر بودنش ارزشمند است و این امر موجب شده است تا این قهوه جزو مشهور ترین دانه های قهوه در سطح جهان به شمار ‌رود.

قیمت انواع قهوه جاوا 

قیمت انواع قهوه جاوا  انواع قهوه جاوا در نمونه های بسیار متنوع عرضه بازار می ‌شود که قیمت هر یک از انواع آن ها به عوامل متعددی بستگی دارد.

از جمله یکی از عوامل موثر در قیمت انواع قهوه جاوا، نحوه عرضه آن ها می ‌باشد. قهوه جاوا به دو صورت فله ای و یا بسته بندی شده به بازار عرضه می ‌شود که غالباً نمونه ‌های فله ای قیمت بسیار مناسب تری نسبت به نمونه های بسته بندی شده دارند.

زیرا در فرآیند تولید نمونه ‌های فله ای هزینه ‌ای بابت تولید بسته بندی آن ها صرف نمی ‌شود و این امر موجب می‌ شود تا  قیمت تمام شده نمونه های فله ای کاهش پیدا کند.

کیفیت قهوه جاوا نیز از دیگر عواملی است که به طور مستقیم قیمت این محصول را تحت تاثیر قرار می دهد. 

به طور کلی قیمت انواع قهوه های جاوا توسط مراکز تولید کننده آن محاسبه و تعیین می شود که این محاسبه قیمت نیز بر اساس فاکتور های بسیار مختلفی صورت می ‌گیرد و جهت اطلاع دادن به مشتریان به مراکز فروش ابلاغ می شود.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.