قهوه, قهوه سالوادور

عرضه قهوه سالوادور درجه یک به صورت عمده

یکی از بهترین نوشیدنی های گرم و محبوب، بین مردم جهان که از محصولات کشور کم جمعیت واقع در قاره ی امریکا است قهوه سالوادور می باشد. این قهوه مقدار کمی ترش است و عطر بسیار خوبی دارد، زمان رشد و گُل دادن این قهوه مقداری طولانی است و در سایه رشد می کند. دلیل اینکه این نوع قهوه طعم خوبی دارد طولانی بودن مدت رشد است و به همین علت شیرینی بیشتری به خود می گیرد.

عرضه قهوه سالوادور درجه یک به صورت عمده

تقسیم بندی انواع قهوه سالوادور

تقسیم بندی انواع قهوه سالوادور  بیش از پنجاه درصد اقتصاد کشور سالوادور به صادرات قهوه متعلق است به این گونه که افراد زیادی را مشغول به کار کرده است و کشاورزی این کشور را رونق بسیار زیادی داده است. گونه ی عربیکا این قهوه از سایر قهوه ها طرفداران بیشتری دارد.در ابتدا تولید و کشت این قهوه در این کشور صرفا برای مصرف داخلی کشور انجام گرفت ولی در زمان کمی سیاستمداران این کشور نو با برنامه خاص و هدف جهانی و عرضه عمده قهوه کشاورزان مزرعه های قهوه را از پرداخت مالیات و عوارض معاف کردند.

بر خلاف کشور های دیگر صنعت قهوه سالوادور بدو دخالت علمی و مالی شرکت های خارجی به نهایت شکوفایی رسید.این قهوه بیشتر در غرب کشور سالوادور می روید.

السالوادور نیز مثل کشور گواتمالا شرایط محیطی و جغرافیایی خوبی برای کشت قهوه دارد از جمله: کوهای بلند و مرتفع همراه با بارش فراوان باران و جنگل های متعدد و سر و سبز و پر سایه و آب و هوای اقیانوسی شرایط ایده آلی برای کشت قهوه در این کشور را فراهم کرده است. شمال کشور سالوادور چنین شرایط مناسب آب و هوایی برای کشت قهوه را ندارد و برای این کار چندان مناسب نیست.

در این کشور چندین مدل قهوه کشت و برداشت می شود، در مطلب زیر انواع قهوه سالوادور را نام میبریم و توضیح مختصری ارائه میکنیم:

گونه های گیاهی: گونه پاکاراما؛ اولین بار در سال 1985 در سالوادور پرورش یافت و ترکیبی از پاکاس و ماراجوایپ است .

گونه گیشا؛ این نوع قهوه به تازگی به کشور سالوادور راه یافته و ممکن است که در سالهای آینده به بازار جهانی قهوه دسترسی پیدا کنند.

قهوه های ارگانیک سالوادور: در غرب این کشور چندین شرکت وجود دارد که دارای قهوه های سایه افشان هستند و از کمپوست های آلی برای رشد و پرورش قهوه استفاده میکنند.

قهوه ارگانیک در مناطقی به نام های کاکاهواتیک، شیکو نتپک، ال بالسامو و کویتزالتپک تولید می شود.

قهوه های سبز هم در این کشور کشت می شود مانند قهوه سبز مناطق سارچیمور و کاتیمور .

خرید عمده انواع قهوه سالوادور از فروشنده معتبر

خرید عمده انواع قهوه سالوادور از فروشنده معتبر شما خریداران و مصرف‌ کنندگان دانه‌های قهوه در ایران برای خرید عمده و جزئی این دانه‌ مرغوب قهوه می توانید آن را به صورت آنلاین و حضوری تهیه نمایید. جهت سفارش و کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل بفرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.