قهوه کنیا

عرضه و پخش قهوه کنیا

همانطور که گفتیم انواع قهوه در کشور های مختلف تولید و به بازار عرضه می شود این محصول هم در منازل و هم در کافه ها و رستوران ها  طرفداران زیادی دارد کشور کنیا نیز در عرضه و پخش قهوه دخالت دارد
قهوه فواید و مزایای زیادی دارد اما همه ی مردم به چشم یک نوشیدنی لوکس می بینند ایران بزرگترین کشور در تولید قهوه می باشد و هشت شهر در ایران به صورت سنتی و ابتدایی به تولید قهوه مشغول هستند.

قهوه کنیا

نمایندگی فروش قهوه کنیا

یکی دیگر از کشور هایی که در آن قهوه کشت و به شهرها و کشور های دیگر عرضه می شود کشوری به نام کنیا می باشد در این کشور فدراسیون نظارت و برسی تاسیس شده که به کشاورزان در زمینه تولید و برداشت قهوه کمک می کنند
این فدراسیون بیشتر از ۷۰ سال گذشته قهوه های کشت شده توسط کشاورزان را خریداری کرده و کارگاه های فرآوری قهوه را در نزدیکی زمین کشاورزی درست کرده است. که این قهوه های خریداری شده را در آن جا فرآوری می کند و از آنجا این محصولات را به مرکز های فروش ارسال می نماید. این مرکز ها قهوه ها را در درجه بندی های متفاوت بسته بندی کرده و به نقاط مختلف ارسال می کنند.

قهوه کنیا

خرید و فروش قهوه عربیکا AA

قهوه عربیکا جزء خوش مزه و خوش طعم ترین نوشیدنی های جهان  محصوب  می شود این قهوه محصولی در آفریقای شرقی توسط کشاورزان کاشت و فرآوری می شود در واقع این محصول طعمی میوه ای و خاص دارد که از محبوبیت زیادی در بین مردم برخوردار می باشد.
این محصول هم در بازار های داخلی فروش خیلی خوبی داشته وهم در صادر به کشور های خارجی رشد یافته است قیمت های خرید عربیکا در بازار به دو صورت می باشد :

  • عربیکاAA قیمت این محصول بالاتر بوده درجه بندی و کیفیت آن نیز بالا می باشد
  • عربیکاAقیمت این محصول از نوع اولی پایین تر بوده و همچنین درجه آن نیز پایینتر است

قهوه کنیا

خرید و فروش قهوه عربیکا به صورت اینترنتی

کسانی که رفتن به بازار و خرید انواع قهوه ها از جمله قهوه عربیکا برای آن ها دشوار بوده آنها می توانند خرید خود را از طریق سایت به صورت اینترنتی خریداری کنند
در این مراکز نمایندگانی حضور دارند که در خرید قهوه ها شمارا راهنمایی کرده و محصولی که از سایت قابل اعتماد انتخاب و سفارش دادید را برای شما با قیمتی مناسب به درب منزل شما ارسال می کنند.

بازگشت به لیست