قهوه هسته خرما

فروشنده برتر قهوه هسته خرما خالص

قهوه هسته خرما یکی از نوشیدنی هایی است که دیر زمانی از تولید آن نگذشته است. این قهوه همانند خرما خواص زیادی برای بدن دارد و همان طور که از نام آن مشخص است از هسته های خرما تولید می شود. قهوه هسته خرما طبع گرم دارد و مصرف آن به افراد با طبع سرد توصیه می شود. شما در این سایت می توانید با فروشندگان برتر قهوه هسته خرما خالص آشنا شوید. 

فروشنده برتر قهوه هسته خرما خالص

اثر قهوه هسته خرما بر دیابت

اثر قهوه هسته خرما بر دیابت

برای درست کردن قهوه هسته خرما، ابتدا چند بار هسته های خرما را با آب گرم میشوییم و آن را میمالیم تا کاملا تمیز شود. خرما ها را بین ۷ تا ۱۰ روز در زیر نور آفتاب قرار می دهیم تا خشک شوند. سپس آن ها را در فر قرار داده و برشته می کنیم تا رنگ آن ها مانند رنگ دانه های قهوه، قهوه ای شود. دانه های خرما را از فر بیرون آورده و اجازه می دهیم تا سرد شوند. سپس آن ها را با هاون یا آسیاب پودر کرده و از آن ها استفاده می کنیم.

قهوه خالص‌ خرما به عنوان دارویی برای درمان دیابت شناخته می شود. این محصول نوشدارویی است که قند خون را به طور طبیعی تنظیم کرده و از ابتلا به دیابت پیشگیری می کند.

از خواص دیگر قهوه خرما می توان به موارد زیر اشاره کرد: 

۱. قهوه خرما اارای فیبر رژیمی است.

۲. قهوه خرما حاوی آنتی اکسیدان هایی است که میکروب ها و عفونت های بدن را از بین برده و از ابتلا به سرطان جلوگیری می کند‌

۳. مصرف قهوه خرما شیر مادران شیرده را افزایش می دهد.

۴. نوشیدن قهوه باعث کاهش درد مفاصل و استخوان ها می شود. 

۵. برای رفع بیماری های کلیوی می توان از قهوه خرما استفاده کرد.

برای تهیه قهوه خرما می توانید یک تا دو قاشق چای خوری داخل یک استکان آب جوش ریخته و خوب هم بزنید، سپس آن را شیرین کرده و میل کنید.  در روش دیگر می توانید قهوه را درون قهوه جوش ریخته و آب جوش روی ان ریخته و روی سماور گذاشته تا دم بکشد. پودر دانه های قهوه را با شیر مخلوط کرده و بخورید.

خرید قهوه هسته خرما به قیمت عمده

خرید قهوه هسته خرما به قیمت عمده

فروشنده قهوه خرما محصولات خود را با قیمت عمده در این سایت قرار داده تا مصرف کنندگان به راحتی بتوانند محصولات مورد نظر خود را خریداری کنند. شما می توانید محصول مورد نظر خود را به صورت اینترنتی سفارش دهید. علاوه بر این مسئولان فروش سایت آماده ثبت سفارشات شما به صورت تلفنی هستند. سفارشات شما از بهترین انواع قهوه هسته خرما تهیه شده و به دست شما خواهد رسید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.