دانه قهوه فرانسه

فروشنده دانه قهوه فرانسه فوق‌العاده

فروشنده دانه قهوه فرانسه فوق‌العاده

فروشنده دانه قهوه فرانسه در واقع پخش‌کننده‌ی قهوه‌ی رست‌شده‌ی دارک است. قهوه فرانسه به عبارت دقیق‌تر به یک نوع روش رست قهوه گفته می‌شود.

کشور فرانسه تولیدکننده‌ی قهوه نیست. اما فرهنگ مصرف قهوه در این کشور تاریخی دیرینه دارد. از این رو همواره در مراکز پخش عمده قهوه نام فرانسه بسیار رایج است.

 

دانه قهوه فرانسه

رست کردن قهوه در واقع فرآیند گرمادهی به دانه خام قهوه است تا از حالت خامی به حالت برشته‌شده و پخته تغییر کند. به این ترتیب قهوه خام از رنگ سبز به رنگ قهوه‌ای تغییر حالت می‌دهد.

قهوه خام به خودی خود هم مصرف می‌شود. اما رست قهوه باعث می‌شود بتوان از ترکیب آن با آب و به روش‌های مختلف نوشیدنی قهوه درست کرد.

اما میزان حرارتی که به قهوه خام داده می‌شود، یکسان نیست. هنگام خرید دانه قهوه از مراکز پخش عمده اگر دقت کرده باشید، برخی دانه‌های قهوه به رنگ قهوه‌ای روشن به نظر می‌رسند. برخی هم تیره‌تر هستند.

هنگام خرید قهوه از فروشنده دانه قهوه فرانسه ، دقت کنید که این نوع قهوه در ردیف رست دارک قرار می‌گیرد. قهوه فرانسه به رنگ قهوه‌ای تیره است. این نوع قهوه برای درست کردن اسپرسو بسیار مطلوب است.

بیشتر بخوانید: طرز تهیه قهوه فرانسه

دانه قهوه فرانسه + قهوه سیراف

 

رست قهوه فرانسه

قهوه فرانسه در دسته رست تیره یا دارک قرار می‌گیرد. طعم دودی به نسبت شیرینی دارد و بادی آن هم خوشمزه به نظر می‌رسد.

قهوه فرانسه در مقایسه با انواع رست لایت نظیر سیتی یا سینامون اسیدیتی پایین‌تری دارد. همچنین ته‌مایه‌ی زغالی مطبوعی هم از رایحه‌ی آن احساس می‌شود.

قهوه فرانسه از هر کدام از انواع قهوه، چه کنیا یا کلمبیا و برزیل، اندونزی و هند، می‌تواند تهیه شود. رست قهوه فرانسه همچنین به طعم و کیفیت آن قهوه می‌افزاید. مثلا قهوه برزیل که به روش قهوه فرانسه رست می‌شود، طعم میوه‌ای شیرین آن بسیار جذاب خواهد بود.

 

ویژگی‌های قهوه فرانسه

  • قوی و بسیار محسوس
  • رنگ تیره
  • تقریبا شیرین
  • اسیدیتی پایین
  • حس دهانی آبکی
ویژگی های قهوه فرانسه + قهوه سیراف

فروشنده دانه قهوه فرانسه+قهوه سیراف

 

کافئین قهوه فرانسه

معمولا به نظر می‌رسد به میزانی که قهوه تیره‌تر باشد، کافئین آن هم بالاتر خواهد بود. در صورتی که با افزایش درجه حرارت و مدت‌زمان حرارت‌دهی ترکیب کافئین موجود در قهوه تجزیه خواهد شد.

از این رو قهوه فرانسه نسبت به دارک لایت یا مدیوم کافئین پایین‌تری هم دارد.

 

فروشنده دانه قهوه فرانسه

فروشنده دانه قهوه فرانسه مرغوب بهترین انتخاب را برای تهیه اسپرسو مورد علاقه شما در اختیارتان می‌گذارد. البته انواع دیگر روشهای درست کردن قهوه نظیر فرنچ‌پرس و کمکس هم برای این نوع رست بسیار دلپذیر خواهد بود.

قهوه فرانسه را از نمایندگی‌های اینترنتی فروش قهوه می‌توانید سفارش دهید. فروشگاههای اینترنتی دانه قهوه در حجم عمده با ارزان‌ترین قیمت برای شما ارسال خواهند کرد.

پست های مرتبط