دانه قهوه روبوستا

فروش انواع دانه قهوه روبوستا

فروش انواع دانه قهوه روبوستا + قهوه سیراف

خرید انواع دانه قهوه روبوستا در بازارهای جهانی بیشتر برای تولید قهوه فوری مورد استفاده قرار می گیرد. از آنجایی که دانه های قهوه روبوستا یکی از محبوب ترین نوع دانه های قهوه در میان علاقه مندان به نوشیدنی های قهوه می باشد، در نتیجه فروش انواع دانه قهوه روبوستا در بازار های جهانی قهوه معمولا یکی از پر فروش ترین نوع دانه های قهوه می باشند.

طبق آمار جهانی، فروش انواع دانه قهوه روبوستا به حدود یک چهارم یا در واقع چیزی در حدود 30 درصد از دانه های قهوه ی مورد مصرف در کل جهان را تشکیل می دهند. دانه های قهوه ی روبوستا به دلیل برخی ویژگی های ساختاری اش در مقایسه با سایر انواع دانه های قهوه مخاطبان خاص خودش را دارد.

ویژگی های خاص انواع دانه قهوه روبوستا

خرید دانه قهوه روبوستا + قهوه سیراف

از جمله برخی از این ویژگی ها در دانه های قهوه روبوستا می توان به طعم تلخ تر و تند تر قهوه ی آنها اشاره کرد. این نوع از دانه های قهوه نسبت به دانه های قهوه عربیکا طعمی تند تر و گس تر داشته و اما از نظر بویایی، عطر ضعیف تری دارند. اما از طرفی دیگر، میزان کافئین انواع دانه قهوه روبوستا در مقایسه با دانه های دیگر قهوه حدودا دو برابر می باشد. بنابراین افرادی که طعم گس و گیرا تری را در نوشیدنی های قهوه برای خود می پسندند، بیشتر به سمت خرید دانه های قهوه روبوستا جذب می شوند.

شکل ظاهری دانه های قهوه ی روبوستا نیز در مقایسه با دانه های قهوه عربیکا کوچکتر بوده و شکل شان کمی بیضی تر از سایر دانه های قهوه می باشد.

نکته ی دیگری که در خصوص دانه های قهوه ی روبوستا می بایست بدانید این است که فروش انواع دانه قهوه روبوستا معمولا هزینه ی کمتری نسبت به سایر دانه های قهوه دارند. در واقع قیمت دانه های قهوه ی روبوستا کم تر از قیمت دانه های قهوه ی عربیکا در بازار می باشند.

خرید دانه قهوه روبوستا در جهان

خرید دانه قهوه روبوستا در حال رشد است، قهوه روبوستا با حدود 30 درصد سهم در تولید جهانی قهوه پس از عربیکا، مهم ترین نوع قهوه است. دانه های روبوستا با مجموعه ای از ویژگی های خود که اغلب دست کم گرفته می شوند، خود را از قهوه های عربیکا جدا می کنند. به خصوص در طی چند سال گذشته خرید دانه قهوه روبوستا رونق بیشتری پیدا کرده و بسیاری از شرکت‌های روستینگ کوچک و مدرن این ویژگی‌ها را برای ترکیبات قهوه خود کشف کرده‌اند و تلاش می‌کنند تا شهرت قهوه روبوستا را بازسازی کنند.

خرید دانه قهوه روبوستا ویتنام

قهوه ویتنام روبوستا درصد زیادی از قهوه تولیدی این کشور و جهان را به خود اختصاص داده است. ویتنام به بزرگترین تولید کننده روبوستا در جهان و دومین تولید کننده بزرگ قهوه تبدیل شده است. منطقه ای که بیشتر برای این تولید شناخته شده است، ارتفاعات جنوبی این کشور است. دانه های قهوه روبوستا فول بادی و محتوای کافئین بیشتری نسبت به عربیکا دارند. بیشتر دانه های روبوستا به دلیل محتوای بالای کافئین و کرمای آن خریداری می شوند!

خرید دانه قهوه روبوستا در جهان + قهوه سیراف

فروش دانه قهوه روبوستا اندونزی

اندونزی نیز یکی از کشورهای واقع در جنوب شرق آسیاست که انواع دانه قهوه روبوستا را سالانه راهی بازار قهوه می کند. از بزرگترین مناطق تحت کشت قهوه روبوستا در اندونزی را می توان جاوه، سواماترا و سولاسی را نام برد. قهوه جاوه روبوستا یکی از اقلام قهوه پر مصرف در ایران به شمار می رود. اگرچه عمده قهوه کشت شده در جزیره جاوه اندونزی از نوع عربیکاست اما بخشی از تولیدی قهوه در این منطقه را نیز قهوه روبوستا تشکیل می دهد.

برای تعیین کیفیت دانه قهوه در اندونزی انواع دسته بندی قهوه وجود دارد. قهوه اندونزی روبوستا AP1 که اشاره به نوعی دسته بندی قهوه در این کشور دارد نشان دهنده کیفیت خوب این نوع قهوه است. برای خرید قهوه اندونزی روبوستا ap1 از طریق این وبسایت می توانید اقدام کنید.

قهوه جاوه اندونزی یکی از آن قهوه هایی است که در ایران نیز جزو قهوه های پرمصرف و خوب به شمار می رود. اگر شما نیز خریدار عمده قهوه می باشید می توانید جهت خرید قهوه جاوه روبوستا با همکاران ما در واحد فروش تماس حاصل فرمایید. تا شما را برای خرید یاری کنند.

بازگشت به لیست