قهوه فوری, قهوه کلاسیک

فروش انواع قهوه فوری کلاسیک هند

انواع قهوه فوری کلاسیک هند

انواع قهوه فوری کلاسیک هند را می‌توانید به صورت عمده با ارزان‌ترین قیمت از نمایندگی فروش این محصول به صورت مستقیم خریداری نموده و در هر نقطه از کشور که هستید، در اسرع وقت دریافت نمایید. قهوه کلاسیک یکی از مرغوب‌ترین انواع قهوه فوری است که از ترکیب قهوه عربیکا و بدون هر گونه افزودنی استفاده شده است.

به دلیل استفاده سهولت در استفاده و داشتن طعم واقعی قهوه، به شما پیشنهاد می‌کنیم این محصول را به صورت فله ای تهیه نمایید. به ویژه اینکه که اگر پخش‌کننده مواد غذایی هستید و یا در محل کارتان مصرف آن بسیار بالا است، با خرید فله ای قیمت ارزان‌تری را دریافت خواهید کرد.

انواع قهوه فوری کلاسیک هند به دلیل استفاده از ترکیب قهوه‌های مرغوب مزارع این کشور از نظر طعم کیفیت بالایی دارد و به دلیل استفاده از تجهیزات پیشرفته در تهیه، فرآوری و به عمل آوردن آن همیشه تازه به نظر می‌رسد.

انواع قهوه فوری کلاسیک هند

پخش عمده انواع قهوه فوری کلاسیک هند

این شرکت به صورت عمده در زمینه‌ی فروش عمده پودر قهوه کلاسیک فوری هند فعالیت دارد. قهوه کلاسیک به صورت سنتی ابداع شرکت نسکافه به حساب می‌آید. اما به دلیل استفاده از همان شیوه و همان روش، چنین محصولی به این نام شهرت پیدا کرده است.

خریداران عمده انواع قهوه فوری کلاسیک هند می‌توانند این محصول را بدون هیچگونه محدودیتی به صورت فله ای از طریق این شرکت سفارش دهند. خرید قهوه کلاسیک هند به صورت فله قیمت ارزان‌تری دارد. در ضمن کیفیت آن نیز بسیار مطلوب است. به دلیل عدم استفاده از هر گونه ماده افزودنی نیز طعم اصیل و واقعی قهوه از آن قابل تشخیص خواهد بود.

برای سفارش عمده قهوه فوری فله‌ای می‌توانید از طریق شماره تماسی که در همین مطلب درج شده است، با قسمت فروش ارتباط برقرار نمایید و سفارش خریدتان را ثبت کنید.

انواع قهوه فوری کلاسیک هند اورا و قهوه کلاسیک توبک دو نوع اصلی و شناخته شده قهوه کلاسیک هند در بازار هستند که هم اکنون به صورت عمده عرضه می‌شود.

انواع قهوه فوری کلاسیک هند

پخش قهوه فوری کلاسیک اورا هند به صورت عمده

قهوه کلاسیک اورا از میان انواع قهوه فوری کلاسیک هند یکی از مرغوب‌ترین نمونه‌ها به شمار می‌رود که طعمی ملایم و بادی متوسط رو به بالا دارد. این قهوه به صورت پودری است و البته بسته به شیوه تولید انواع گرانولی آن نیز موجود است. بسته‌بندی فله ای آن به صورت کارتنی است.

در ترکیب این قهوه فوری نیز از نوع قهوه عربیکا هند که در ایالت کارناتاکا به کشت رسیده استفاده شده است. ایالت کارناتاکا منطقه اصلی کشت قهوه در کشور هندوستان به شمار می‌رود. بخش عمده ای از دانه قهوه تولیدشده در این منطقه به جهت تولید قهوه فوری مورد استفاده قرار می‌گیرد.

انواع قهوه فوری کلاسیک هند

فروش عمده قهوه فوری کلاسیک توبک

قهوه کلاسیک توبک نیز نام تجاری شناخته‌شده‌ی یکی از انواع قهوه فوری کلاسیک هند است که همچون قهوه اورا شامل ترکیب کامل عربیکا است. در تولید این محصول نیز هیچگونه ماده افزودنی وجود ندارد و این خاصیت اصلی قهوه کلاسیک به شمار می‌رود.

این قهوه نیز به دلیل کیفیت بالای فرآوری و تولید، خصوصیات یک قهوه هندی واقعی را از خود نشان می‌دهد. طعم و عطر قهوه هند معمولا خاکی‌مانند و با ته‌مایه‌های گیاهان دارویی و ادویه‌جات به نظر می‌رسد.

انواع قهوه فوری کلاسیک هند

تولید عمده انواع قهوه کلاسیک فوری

شاید تمایل داشته باشید که اطلاعات دقیق‌تر و بیشتری راجع به تولید قهوه فوری بدانید. گفتیم که قهوه فوری کلاسیک ابداع شرکت نسکافه است و پس از آن به دلیل رواج این شیوه، این محصول نیز عنوان قهوه کلاسیک را به خود گرفته است.

انواع قهوه فوری کلاسیک به روش اسپری درایینگ تولید می‌شوند. در این روش ابتدا عصاره قهوه را تحت حرارت بالا قرار داده تا رطوبت موجود در آن کلاملا خارج شود. پس از خروج رطوبت قهوه از عصاره آن، آن را با فشار بخار آب به درون یک محفظه پمپاژ می‌کنند.

در اثر فشار پمپاژ بخار آب، عصاره قهوه به صورت ذرات ریز در محفظه پرتاب شده و معلق می‌شوند. در نهایت ذرات ریز قهوه به کف محفظه فرو ریخته و آن را که به شکل پودر قهوه فوری کلاسیک در آمده جمع‌آوری کرده و آماده بسته‌بندی می‌کنند.

بازگشت به لیست