پودر کاکائو

فروش انواع پودر کاکائو در ایران به صورت عمده

انواع پودر کاکائو در ایران

فروش انواع پودر کاکائو در ایران به صورت فله و عمده با ارزان‌ترین قیمت مخصوص خریداران عمده به خصوص صاحبان رستورانها و کارگاههای شیرینی‌پزی و همچنین پخش‌کنندگان عمده در بازار توسط این شرکت انجام می‌پذیرد. پودر کاکائو در واقع حاصل فرآوری دانه کاکادئو است.

انواع پودر کاکائو در ایران

فروش عمده انواع پودر کاکائو در ایران

یک شرکت پخش قهوه عمده که به صورت حرفه‌ای در بازار فعالیت می‌کند، قطع یقین عرضه پودر کاکائو فله ای را نیز در دستور کار دارد. هم اکنون ما فروشنده عمده و مستقیم انواع پودر کاکائو در ایران هستیم.
این محصولات به صورت مستقیم از تولیدکننده به دست خریدار عمده خواهد رسید. از این رو تازه‌ترین محصول را با بالاترین کیفیت ممکن ارائه می‌کنیم. سابقه طولانی در جلب رضایت مشتریان عمده در سراسر کشور این مهم را برای ما ثابت ساخته که بهترین سرمایه‌ی ما رضایت خریداران است.

از این رو محصول پودر کاکائویی که به فروش می‌رسانیم، دقت می‌کنیم کیفیت لازم را برای هر نوع مصرف بعدی داشته باشد. به عبارتی ما با سلیقه‌ی مشتریان و خریداران به خوبی آشنایی داریم. به این جهت برای هر نوع مصرفی و برای هر نوع پخشی اطلاعات لازم را در اختیار داریم. برای اینکه شما بتوانید خریدی مطمئن را به انجام رسانده و بهترین بهره را از از محصول خریداری‌شده ببرید.

برای سفارش و ثبت خرید تنها کافی است با مدیر فروش تماس بگیرید. مشتریان در سراسر کشور می‌توانند به هر میزان دلخواه سفارششان را ثبت و تکمیل بفرمایند.

انواع پودر کاکائو در ایران

قیمت انواع پودر کاکائو فله ای در ایران

فروش انواع پودر کاکائو در ایران که به صورت فله ای عرضه می‌شود، در واقع به صورت کارتنی است. انواع پودر کاکائو هلندی، پودر کاکائو برزیلی، پودر کاکائو اسپانیایی، پودر کاکائو فرانسوی و پودر کاکائو اندونزی در این مرکز به فروش می‌رسد.

بسته به شرایط تولید و کشور محل تولید نیز قیمتها متفاوت است. از طرفی این اطمینان را داشته باشید با توجه به فروش عمده و مستقیم، قمیتها ارزان و به اصطلاح کف بازار است. برای اطلاع از قیمت به روز نیز می‌توانید با مدیر فروش تماس حاصل نمایید.

انواع پودر کاکائو در ایران

کیفیت پودر کاکائو مرغوب

ما چون فروشنده مستقیم هستیم، کیفیت محصول عرضه شده را کاملا تضمین می‌کنیم. این موضوع در واقع اتیکت و اصل انکارناپذیر کار ما طی چندین سال سابقه‌ی فعالیت در این حوزه است.

اما جهت ارائه اطلاعات تخصصی لازم است توجه شما را به چند نکته جلب کنیم. به این ترتیب بهتر خواهید توانست کیفیت پودر کاکائو را ارزیابی نمایید. پودر کاکائو مرغوب باید نرم باشد و اثر ناخالصی در آن دیده نشود.

پودر کاکائو در دو حالت معمولی و هلندی یا فرآوری‌شده تولید می‌شود. پودر کاکائو هلندی قهوه‌ای تیره است. پودر کاکائو در حالت طبیعی نیز به رنگ قهوه ای روشن است.

انواع پودر کاکائو در ایران که به فروش می‌رسد اغلب فرآوری‌شده‌ هستند. به عبارتی اغلب هلندی هستند. این لفظ هلندی در واقع اشاره به شیوه‌ی فرآوری آن دارد که از حالت طبیعی تغییر داده شده و تحت فرآوری قرار گرفته است. در هر صورت دقت کنید که هر دو محصول کاملا نرم باشند و اثر زبری  و زمختی در ذرات آن مشاهده نشود.

 

بازگشت به لیست