دانه قهوه ایلی

فروش دانه قهوه برند ایلی (illy)

آیا  تا به حال نام برند قهوه ایلی را  شنیده اید . فروشگاه ما تلاش می کند تا با معرفی و عرضه این محصول گامی به سزا در جهت رضایت و بهره مندی شما مشتریان گرامی بردارد . ما در این قسمت شما را با مشخصات و طعم و مزایای قهوه ایلی آشنا میکنیم .

قهوه ایلی چیست ؟

قهوه ایلی یکی از بهترین برند های ایتالیایی قهوه در جهان است. ایلی نام برند شرکتی به همین نام است که در سال 1933 فعالیت خود را شروع نمود و در حال حاضر قهوه ایلی در کل پنج قاره به خاطر کیفیت و طعم ملایم بار ها تحسین شده و جوایز گوناگونی را به خاطر دارا بودن این میزان از کیفیت در کارنامه خود دارد .قهوه ایلی نزد مردم جهان از محبوبیت زیادی برخوردار است و یکی از علت های آن داشتن  طعم جذاب از ترکیب نه قهوه عربیکا است. همچنین غلظت این قهوه به حدی است که همگان را متعجب می کند .

ویژگی قهوه ایلی

این شرکت برای عرضه بهترین قهوه ایلی از ترکیب نه قهوه عربیکا استفاده می کند .به همین دلیل شما در هنگام نوشیدن این قهوه با یک طعم چند وجهی رو به رو می شویدکه کمتر در مزه ی سایر قهوه ها آن را تجربه کرده اید . بسته بندی های متفاوت و زیبا قهوه ایلی در حقیقت احترامی است که از سوی این شرکت به مشتریان خود گذاشته می شود . اگر تا به حال از این برند قهوه ایلی استفاده نکرده اید ما به شما پیشنهاد می دهیم حتما یکبار هم که شده امتحان کنید تا شما هم به جمع هواداران این نوع قهوه بپیوندید .

امیدواریم در دنیایی پر از مزه های گوناگون بتوانیم راهنمایی باشیم برای ایجاد لحظه های خوشمزه . رضایت شما مشتریان عزیز از برند های عرضه شده فروشگاه ما ,  مهمترین شرط موفقیت ماست .

قهوه کشور ایتالیا که با برند معتبر ایلی در سراسر جهان پیچیده شده است یکی از پر طرفدار ترین قهوه های در جهان به شمار می می رود این نوع قهوه به شیوه ایی روست می شود معمولی، روست تیره و بدون کافئین عرضه می شوند این نوع قهوه ترکیبی از 9 نوع دانه قهوه عربیکا اتیوپی می باشد این برند در5منطقه دربخش فروش مشغول به کار هستند این منطقه ها مثل آلمان، فرانسه و آمریکای جنوبی در مجموع 700 نفر مشغول کار هستند قهوه برند ایلی حدود 20 سال است که در فروشگاه های بین المللی فعالیت چشم گیری می کند و امروزه با بیش از 140 کشور نمایندگی این برند معتبر را دارند کشور ایتالیا قهوه تولید نمیکند ولی با کمک متخصصان توانسته است با برند ایلی یکی از کشورهای در زمینه قهوه در بازار جهانی این محصول حرفی برای گفتن داشته باشند.

بازگشت به لیست