دانه قهوه

فروش دانه قهوه خام

با توجه به اینکه در سال های اخیر پژوهشگران دانه قهوه خام را یکی از خوراکی های مفید و قابل توجهی برای تنظیم بسیاری از فعالیت های مکانیسم بدن دانسته اند.

از این رو فروش دانه قهوه خام با استقبال فراوانی از طرف علاقه مندان به قهوه رو به رو شده است.

اما اگر علاقه مند به استفاده از دانه قهوه خام هستید، لازم است بدانید مصرف دانه های قهوه به صورت خام باب میل هر سلیقه ای نمی توانند باشند. زیرا هیچ گونه عمل آوری ای روی آنها برای داشتن طعم و مزه ای دوست داشتنی انجام نشده است.

دانه قهوه خام

در واقع این عمل روست کردن یا همان تفت دادن و بو داده کردن دانه های قهوه می باشد که به آنها عطر، طعم و مزه ای دلچسب از قهوه را می بخشد.

بنابراین باید توجه داشته باشید که دانه های سبز قهوه ی خام طعمی نظیر دانه های قهوه ای رنگ و یا پودر های آسیاب شده ی قهوه را که تا کنون مصرف می کردید نخواهند داشت.

خواص دانه قهوه خام

اما خواص و ویژگی های دانه های سبز قهوه ی خام آنقدر قابل توجه می باشد که فروش دانه قهوه خام را در بازار های جهانی قهوه به رونق رسانده است.

دانه قهوه خام

حتما می دانید که از جمله خواص معروف دانه های سبز رنگ و خام قهوه اثر بخشی اش در چربی سوزی و لاغری و کاهش وزن می باشد. ترکیبات موجود در دانه های قهوه به گونه ایست که متابولیسم بدن را در جهت چربی سوزی تشدید می کند و سرعت می بخشد.

از دیگر خواص دانه قهوه خام می توان به اثرات درمانی اش اشاره کرد. اثرات درمانی می تواند شامل مواردی مانند کاهش فشار خون و کاهش قند خون مضر بدن باشد. از این رو استفاده از آن به میزان مشخصی در طوال روز و زیر نظر پزشک به بیماران دیابتی و دارای فشار خون بالا بسیار توصیه می شود.

بازگشت به لیست