دانه قهوه کاستاریکا

فروش دانه قهوه مرغوب کشور کاستاریکا

فروش دانه قهوه مرغوب کشور کاستاریکا

امروزه با وجود انواع مختلف قهوه نوعی سردرگمی در انتخاب ایجاد شده است که فروشگاه ما در این زمینه به مشتریان گرامی خود کمک می کند. آیا  تا  به حال نام قهوه کاستاریکا را  شنیده اید. فروشگاه ما تلاش می کند تا با معرفی و عرضه این محصول گامی به سزا در جهت رضایت و بهرمندی شما مشتریان گرامی بردارد. ما در این قسمت شما را با مشخصات و طعم و مزایای دانه قهوه کاستاریکا آشنا میکنیم .

ویژگی قهوه کاستاریکا

قهوه کاستاریکا نزد مردم جهان از محبوبیت زیادی برخوردار است و یکی از علت های آن داشتن  طعم ملایم و آجیلی و شیرین و کاراملی این قهوه است. اگر به دنبال انتخاب بهترین نوع قهوه هستید ما به شما دانه های قهوه کاستاریکا را پیشنهاد می کنیم.

یکی از ویژ گی های قهوه کاستاریکا کافیین متوسط و طعم آجیلی مربوط به آن می باشد که اکثر نظر مشتریان را به خود معطوف ساخته است . همانطور که می دانید کاستاریکا در کشور آمریکای مرکزی است.

قهوه در زندگی مردم کاستاریکا نقش مهمی را دارد .آنها در طول روز و اکثر مراسم خود قهوه ی کشور خود را سرو می کنندو با این کار به صنعت خود رونق می بخشند . و دارای آب و هوای مرطوب و  زمین های آنجا دارای خاک حاصلخیز به جا مانده از فعالیت های آتشفشانی است که باعث هر چه بیشتر شدن مرغوبیت قهوه کاستاریکا گردیده است.

از دیگر مشخصات قهوه کاستاریکا غلظت زیاد آن است . همچنین دارای اسیدیته متوسط است که خود میزان مرغوبیت این قهوه را بیشتر نمایان می کند.  این قهوه نیز برای سلامتی و جوان سازی و شادابی پوست تاثیر بسزایی دارد . فروشگاه ما با تهیه و توزیع  قهوه کاستاریکا نهایت تلاش خود را برای رضایت شما مشتریان عزیز فراهم می سازد .

کشور کاستاریکا جمعیتی بالغ بر چهار میلیون و سیصد هزار نفر دارد، این کشور در آمریکای مرکزی قرار دارد و قهوه این کشور در بازار جهانی طرفداران بسیاری دارد. این کشور محصولات زیادی تولید می کند که هر کدام در بازار فروش طرفداران زیادی دارد.

قهوه این کشور در بین دیگر محصولاتش مانند نیشکر، الورا، موز و کاکائو رتبه بالاتری از لحاظ تولید و صادرات در بازار جهانی داراست. این کشور در قرن نوزدهم کشت قهوه را آغاز نمود که توانست با سرعت در میان محصولات کشاورزی این کشور به دلیل کیفیت بالای آن جای خود را پیدا کند و خیلی زود جای دیگر محصولات را از لحاظ فروش گسترده گرفت. لازم به ذکر است که کشور کاستاریکا رتبه سیزدهم را در بین تولیدکنندگان قهوه از آن خود کرده است.

همچنین بخوانید: همه آنچه که باید در مورد قهوه اسپرسو بدانید!

 

بازگشت به لیست