قهوه گلد

نمایندگی فروش عمده انواع قهوه فوری گلد

انواع قهوه فوری گلد

این شرکت فروش عمده قهوه در واقع فروشنده‌ی عمده انواع قهوه فوری گلد مرغوب و درجه‌یک با ارزان‌ترین قیمت ممکن در بازار تهران است که برای خریداران عمده در سراسر کشور آماده‌ی خدمت‌رسانی است.

می‌دانید که قهوه گلد یکی از نمونه‌های بسیار مرغوب و معتبر پودر قهوه فوری است که به صورت عمده نیز عرضه می‌شود. گلد در واقع اشاره به شیوه‌ی تولید این محصول دارد که به شیوه‌ی آگلومریشن است. در این روش ذارت پودری قهوه فوری به یکدیگر چسبیده و به شکل گرانول قهوه فوری در می‌آیند.

در این شرکت انواع قهوه فور گلد آسیایی و آمریکای جنوبی به فروش می‌رسد. فروش به صورت مستقیم و فله ای است. بنابراین خریداران عمده در میزان سفارش هیچ گونه محدودیتی نخواهند داشت. همچنین به دلیل فروش بدون واسطه محصولات کاملا تازه خواهند بود. در ضمن قیمت نیز به صورت کف بازار تعیین خواهد شد. در ادامه درباره فروش عمده و انواع گوناگون قهوه گلد فوری توضیحاتی ارائه می‌دهیم.

انواع قهوه فوری گلد

فروش انواع قهوه فوری گلد به صورت عمده

بسیاری از کشورهای تولیدکننده قهوه که تولیدکننده عمده قهوه هستند در زمینه‌ی تولید قهوه فوری نیز فعالیت دارند. هند، اکوادور، برزیل و اندونزی از جمله‌ی این کشورها هستند. تولیدکنندگان قهوه فوری از بهترین ترکیب قهوه عربیکا و قهوه روبوستا برای تولید این محصول استفاده می‌کنند. بنابراین گرچه تهیه آن بسیار ساده‌تر از قهوه معمولی خواهد بود اما دقیقا همان خاصیت طعمی و همان کیفیت را خواهد داشت.

به ویژه اینکه امروزه تجهیزات ساخت این محصول بسیار پیشرفته هستند. همچنین در فرآوری و پاک کردن دانه قهوه نیز بسیار دقت می‌شود. بنابراین منطقی است که قهوه فوری حاصله بسیار مرغوب از آب در بیاید. روشهای مختلفی از جمله روش اسپری درایینگ، آگلومریشن و فریزدرایینگ جهت تهیه و تولید این محصول وجود دارد.

اگر دقت کرده باشید قهوه فوری معمولی پودری رنگ قهوه‌ای تیره و جنسی نرم و ظریف دارد. این در واقع قهوه فوری کلاسیک است که به روش اسپری درایینگ به عمل آمده است. اما انواع قهوه فوری گلد عمده به روش آگلومریشن ساخته می‌شود که قهوه‌ای روشن است و همچنین به صورت گرانولی است و البته رنگ براق‌تری نیز دارد.

انواع قهوه فوری گلد که در ادامه به معرفی آنها خواهیم پرداخت به همین شیوه فرآوری می‌شوند. این شیوه به نوعی در ادامه روش اسپری درایینگ است. با این تفاوت که پس از پمپاژ بخار آب با فشار بالا که ذرات عصاره قهوه را به صورت پودری در محفظه‌ی یک کانتینر پرتاب می‎‌کند، دما را پایین می‌آورند. با کاهش دما ذرات پودر قهوه فوری به یکدیگر می‌چسبند و به شکل گرانول قهوه فوری گلد فرو می‌ریزند.

انواع قهوه فوری گلد

فروش قهوه گلد هند

کشور هند همان گونه که مطلع هستید یکی از بزرگترین تولیدکنندگان و در ضمن بزرگترین صادرکنندگان دانه قهوه در جهان است. همچنین شرکتهای معتبر اروپایی و آمریکایی متعددی نیز در زمینه کشت قهوه در این کشور سرمایه‌گذاری کرده‎‌اند. این مهم نشان می‌دهد که کیفیت قهوه تولیدی در مزارع هند بسیار بالا است.

علاوه بر تولید عمده قهوه، شرکتهای متعدد تولید قهوه فوری نیز در این کشور فعالیت دارند. از جمله اینکه محصول قهوه گلد هند یکی  از پرطرفدارترین و بهترین انواع قهوه قهوه فوری گلد در جهان است. اکثریت قهوه در کشور هند در ایالت کارناتاکا به کشت می‌رسد و به روش طبیعی فرآوری می‌شود. این کشور تولیدکننده قهوه عربیکا و قهوه روبوستا است. در ترکیب قهوه فوری گلد هند از بهترین انواع قهوه عریبکا استفاده می‌شود. قهوه گلد تاتا و قهوه گلد توبک دو نام تجاری بسیار شناخته‌شده‌ی انواع قهوه فوری گلد هندی هستند.

انواع قهوه فوری گلد

فروش قهوه فوری گلد برزیل

کشور برزیل نیز نیازی به معرفی در زمینه کشت قهوه ندارد. چه آنکه با اختلاف بزرگترین تولیدکننده قهوه در جهان به حساب می‌آید. بالاترین تنوع گونه‌های قهوه در این کشور وجود دارد. علاوه بر تولید قهوه عمده، تولید قهوه فوری نیز در این کشور بسیار پررونق است.

از این میان محصول قهوه فوری کشور برزیل، به خصوص قهوه گلد، جزو اصیل‌ترین انواع قهوه فوری گلد است که در بازار این نیز به صورت عمده توسط این شرکت به فروش می‌رسد. در ترکیب قهوه گلد برزیل از قهوه عربیکا خالص استفاده می‌شود. قهوه برزیل طعمی ملایم و ترکیبی از ته‌مزه‌های شکلاتی و آجیلی دارد که به هنگام رست بسیار خوشبو خواهد شد.

انواع قهوه فوری گلد

فروش قهوه گلد اندونزی

کشور اندونزی در زمینه تولید قهوه با دو نام جزیره جاوه و جزیره سوماترا شناخته می‌شود. قهوه جاوه و قهوه سوماترا که شامل هر دو گونه عربیکا و روبوستا می‌شوند هم بسیار مرغوب هستند. شرکتهای شناخته متعددی از جمله تورابیکا و کوپیکو و سوسو جزو تولیدکنندگان قهوه فوری در اندونزی هستند.

اما بخشی عمده نیز به صورت قهوه فوری گلد فله ای تولید می‌شود که جزو انواع قهوه فوری گلد درجه‌یک در بازار حال خاضر جهان است. این محصول از نظر قیمت بسیار به صرفه است. همچنین در حجم عمده به فروش می‌رسد.

انواع قهوه فوری گلد

فروش قهوه گلد فوری اکوادور

کشور اکوادور در آمریکای مرکزی واقع است و شرایط مساعدی جهت کشت قهوه دارد که قهوه گلد آن نیز در ردیف نمونه‌های مرغوب انواع قهوه فوری گلد قرار دارد. قهوه اکوداور همچون بسیاری از انواع قهوه آمریکای جنوبی بادی متوسط دارد و طعمهای متنوع وانیلی و آجیلی و شکلاتی دارد که معطر به رایحه‌ی مرکبات و گلهای تازه است. قهوه اکوادور از نوع عربیکا است و ترکیب قهوه فوری گلد اکوادور نیز بسیار متعادل و ملایم است.

بازگشت به لیست