دانه قهوه کاستاریکا

فروش عمده دانه قهوه کاستاریکا

فروش عمده دانه قهوه کاستاریکا در مرکز فرآوری و فروش انواع دانه قهوه سیراف نیز در کنار دیگر محصولات ما برای مشتریان عزیز انجام می شود. درباره کشور کاستاریکا باید گفت که کاستاریکا به عنوان یکی از تولید کنندگان بزرگ دانه قهوه است. در این کشور جمعیتی بالغ بر 4 میلیون و 300 هزار نفر زندگی می‌کنند و زبان رسمی آن اسپانیایی است.دانه قهوه کاستاریکا

قهوه هم یکی از اقلام صادراتی اصلی کاستاریکا به حساب می‌آید که در کنار محصولات دیگری نظیر موز، نیشکر، کاکائو و الوار نقش به سزایی در تقویت اقتصاد ملی کاستاریکا ایفا می‌کند.

دانه قهوه کاستاریکا

خاک مرغوب به جا مانده از فعالیت های آتشفشانی باعث شده تا قهوه این منطقه با سایر کشورهای دیگر متمایز باشد. و این خاک بهترین شرایط ایده آل برای رشد درخت قهوه را مهیا می‌سازد.

قهوه کاستاریکا در جهان دوستداران زیادی دارد. این کشور در آمریکای جنوبی قرار دارد و همانند دیگر کشورهای آمریکای جنوبی و آمریکای مرکزی عمده قهوه ی تولید شده در این کشور نیز از گونه عربیکاست. قهوه ی عربیکا یکی از دو گونه اصلی قهوه است که در کنار قهوه روبوستا مصرف عمومی دارد.دانه قهوه کاستاریکا

قهوه ی عربیکا از لحاظ عطر و بوی مطبوع نسبت به قهوه ی روبوستا بهتر است اما از لحاظ میزان کافیین این قهوه روبوستاست که حدوداً دو برابر قهوه عربیکا دارای کافیین است.

دانه قهوه کاستاریکا

ویژگی های دانه قهوه کاستاریکا

  • ارتفاع از سطح دریا: 1200 تا 1800 متر بالاتر از سطح دریا
  • منطقه: تارتازو
  • گونه های متعدد عربیکا: Caturra، Catuai، Villa Sarchi، Bourbon، Gesha، Villalobos
  • دوره برداشت: دسامبر – فوریه
  • فرایند فرآوری: شسته شده، درام خشک شده
  • طعم: مرکبات، میوه گرمسیری، زردآلو
  • اسیدیته: بالا

دانه قهوه کاستاریکا

هم اکنون شما مشتریان گرامی می توانید از مرکز فروش عمده دانه قهوه کاستاریکا در قهوه سیراف این قهوه مرغوب و مطبوع را تهیه کنید. برای ارتباط با ما و اطلاع از قیمت این محصول می توانید از راههای ارتباطی درج شده در سایت اقدام فرمایید.

پست های مرتبط