قهوه اسپرسو

فروش عمده قهوه اسپرسو فله در تهران

برای خرید قهوه اسپرسو فله در حجم بالا و تهیه شده از بهترین دانه‌های قهوه برزیل، قهوه اندونزی، قهوه کنیا، قهوه کلمبیا و قهوه هند می‌توانید از طریق این نمایندگی اقدام نمایید.

همه انواع ترکیب اسپرسو از بهترین نمونه‌های قهوه عربیکا و قهوه روبوستا تهیه شده است. همچنین فروش به صورت عمده و بدون هیچگونه محدودیتی حجمی صورت می‌گیرد. قهوه خام درابتدا به صورت مستقیم از بهترین تولیدکنندگان تهیه شده و سپس تحت بهترین شرکت با دستگاههای پیشرفته به خوبی رست شده است. فرآیند رست کاملا حرفه‌ای انجام شده و با توجه به سابقه‌ی طولانی که در عرصه پخش و رست داریم، همه جوانب رعایت شده است.

خریداران عمده اعم از صاحبان کافه‌ها و رستورانها و مراکز پخش می‌توانند جهت سفارش قهوه رست‌شده مخصوص اسپرسو با قسمت فروش تماس بگیرند. قیمتهای ارائه شده بسیار ارزان و از نظر کیفیت با برندهای مرغوب نیز قابل رقابت است. جزییات تخصصی‌تر را نیز کارشناس فروش می‌تواند در اختیارتان قرار دهد تا از خریدتان کاملا اطمینان و رضایت داشته باشید.

در ادامه درباره فروش عمده، انواع دان قهوه مورد استفاده در ترکیبهای مختلف قهوه و همچنین نوع رست توضیحاتی مفصل ارائه می‌کنیم تا خریدی مطمئن و رضایت‌بخش را رقم بزنید.

قهوه اسپرسو فله

فروش قهوه اسپرسو فله به صورت عمده

می‌دانید که نوشیدنی اسپرسو یکی از پرمصرف‌ترین انواع نوشیدنی قهوه در جهان است. اسپرسو هم به شیوه رست و هم به نوعی شیوه‌ی دم کردن قهوه تحت فشار بالای بخار آب اطلاق می‌شود. همچنین ذرات آسیاب‌شده‌ی اسپرسو باید بسیار ریز و ظریف و نرم باشند. قهوه اسپرسو را برای نخستین بار ایتالیایی‌ها با دستگاهی تحت عنوان ماشینتا که بعدها به شکل‌ اسپرسوسازهای امروزی توسعه یافت، تهیه کردند. همچنین اسپرسو پایه‌ی بسیاری دیگر از نوشیدنی‌ها نظیر ماکیاتو، لاته و کاپوچینو است.

در این مرکز البته دانه قهوه اسپرسو فله که می‌توان آن را به شکل دلخواه آسیاب کرد با قیمت عمده عرضه می‌شود. ما فروشنده مستقیم اسپرسو فله ای هستیم. به این معنی که دانه خام را وارد کرده و با تجهیزات رست پیشرفته حرارت داده و به شکل معمولی و قابل مصرف در می‌آوریم. فروش قهوه اسپرسو فله در حجمهای بالا است و مشتریان از سراسر کشور می‌توانند با ما جهت خرید تماس بگیرند.

به دلیل فروش مستقیم علاوه بر تضمین کیفیت، قیمت نیز به نوعی به صورت کف بازار تعیین می‌شود. چون در عمل هیچ عامل واسطه‌ای در کار نبوده و بنابراین در هزینه‌ها بسیار صرفه‌جویی می‌شود.

یکی از موارد مهمی که سبب کیفیت ترکیب قهوه اسپرسو فله می‌شود، شیوه نگهداری و انبارداری آن است. در مورد تولید باید خاطر نشان کنیم که تولید همه محصولات عرضه شده توسط این شرکت در مزارعی استاندارد صورت گرفته است. به عبارتی فرآوری آنها بسیار خوب انجام شده و سپس در بسته‌بندی‌های کاملا سالم توسط ما تهیه شده است. شرایط انبارداری و نگهداری نیز به گونه‌ای بوده که از تماس مستقیم دانه قهوه با هوای آزاد و رطوبت جلوگیری به عمل آمده است. به این دلیل عطر و طعم قهوه کاملا حفظ شده است.

به هنگام خرید اگر دقت نمایید، اندازه دانه‌ها کاملا یکدست و پوسته‌‌ی آنها فاقد هر گونه اثر آسیب‌دیدگی و خراشیدگی است. اینها ویژگی‌هایی‌اند که ما با اطمینان می‌توانیم بگوییم قهوه اسپرسو فله ای عرضه‌شده در این نمایندگی را از بهترین نمونه‌های همرده‌ی خود متمایز ساخته است.

قهوه اسپرسو فله

پخش انواع قهوه اسپرسو فله

گفتیم که اسپرسو عنوان یک نوع رست و به طور خاص رست دارک است. همچنین اسپرسو به شیوه‌ای از دم کردن قهوه نیز اطلاق می‌شود که با دستگاه‌ اسپرسوساز تحت فشار بخار انجام می‌شود. اما برای این مورد بایستی ابتدا قهوه مرغوب مورد نظر را به صورت خام تهیه و متناسب با رست اسپرسو حرارت داد و سپس نیز آسیاب کرد.

به این منظور می‌توان از انواع مختلف دانه قهوه عربیکا و قهوه روبو‌ستا استفاده کرد. قهوه عربیکا طعمی‌ شیرین‌تر و متعادل‌تر دارد. از طرفی قهوه روبوستا کافئین بیشتری دارد و تلخ‌تر به نظر می‌رسد. بهترین پایه ترکیب اسپرسو قطع یقین قهوه عربیکا است. برای غنی‌تر ساختن و بالانس کردن طعم نیز از قهوه روبوستا استفاده می‌شود.

بهترین دانه‌های عربیکا در این شرکت به صورت مستقیم از اندونزی، کلمبیا، برزیل، کنیا، گواتمالا، یمن، چین و مکزیک وارد می‌شوند. در واقع بیشتر حجم تولیدی قهوه در جهان شامل انواع گونه‌های عربیکا است. اما حدود 20 درصد تولید قهوه جهان از نوع روبوستا است. بیشتر قهوه نوع روبوستا در این شرکت نیز از تولیدکنندگان معتبر در کشورهای ویتنام، برزیل، اندونزی و اوگاندا تهیه می‌شود.

بنابراین اگر شما می‌خواهید ترکیب اسپرسویی مرغوب را با طعمی اصیل تجربه کنید ما به شما خرید قهوه اسپرسو فله را که از محصولات نامبرده در همین زیرعنوان تهیه شده است، پیشنهاد می‌کنید. قیمتها با توجه به عرضه مستقیم بسیار ارزان است. برای سفارش تنها کافی است از طریق شماره‌ای که در مطلب مشاهده می‌فرمایید با تماس بگیرید.

قهوه اسپرسو فله

عرضه بهترین قهوه رست

قهوه پس از برداشت و فرآوری برای اینکه قابل مصرف باشد، بایستی تحت حرارت قرار گرفته و بو داده شود. به چنین فرآیندی رُست می‌گویند. فرآیند رست باعث می‌شود که قهوه تحت اثر حرارت از سبز به قهوه‌ای تغییر رنگ دهد. پس از آن می‌توان دانه قهوه رست‌شده را آسیاب کرده و به شکل دلخواه دم کرد.

اما میزان حرارت نیز در کیفیت طعمی مهم است. چون به میزانی که حرارت بیشتری به قهوه اعمال شود، کافئین موجود در قهوه بیشتر تجزیه می‌شود و همچنین رنگ تیره‌تری پیدا می‌کند. هر چه حرارت کمتر باشد، رنگ آن روشن‌تر خواهد بود و در عوض کافئین موجود در آن هم بالاتر باقی می‌ماند. به طور کلی سه رده یا سه سطح رست وجود دارد:

  • رست لایت یا روشن
  • رست مدیوم
  • رست دارک

هر کدام از سطوح رست البته خود طیفهای متنوعی دارند. رست مخصوص قهوه اسپرسو از نوع دارک است. در این نوع رست قهوه به میزانی تحت حرارت قرار می‌گیرد که رنگ آن به شکل قهوه‌ای تیره‌ در بیاید. قهوه اسپرسو فله ای در این شرکت نیز تحت شرایطی بسیار حرفه‌‍ای رست شده است. به نحوی که اثری از سوختگی بر روی آن مشاهده نمی‌شود. فروش عمده قهوه البته توسط این نمایندگی شامل همه انواع سطوح رست می‌شود و شما خریداران عمده می‌توانید با توجه به ذائقه و نوع مصارفتان جهت سفارش هر کدام اقدام نمایید.

بازگشت به لیست