قهوه ترک

فروش عمده قهوه ترک

فروش عمده قهوه ترک

فروش  عمده قهوه ترک از طریق این سایت در شش لاین مختلف انجام می شود. قهوه ترک یکی از پر مصرف ترین نوشیدنی های کافیین دار رایج بین مردم است. خصوصا در سال های اخیر که عادت مردم به نوشیدن قهوه به طرز قابل توجهی بیشتر از سابق شده است. از این رو فروش عمده قهوه ترک برای بسیاری از فروشندگان قهوه یک محرک قوی برای یک فعالیت اقتصادی پر رونق به همراه خواهد داشت. زیرا دو دلیل عمده پشت این موضوع قرار می گیرد.

دلیل اول و مهم اینکه مصارف خانگی قهوه ترک در مقایسه با سایر انواع قهوه مانند اسپرسو یا قهوه فرانسه، در میان مردم به طرز چشمگیری بیشتر است. زیرا روش تهیه و دم کردنش نسبت به انواع دیگر قهوه ها بسیار آسان تر بوده و با وسایل ساده ی تهیه قهوه در منزل نیز در کسری از زمان آماده ی نوشیدن می شود.

و دلیل دوم نیز این می باشد که معمولا افرادی که شغل شان مصارف قهوه در میزان بالا را ایجاب می کند، ترجیح می دهند قهوه ی مورد نیاز خود را از مراکز فروشگاهی ای که فروش عمده قهوه ترک را بر عهده دارند، و در حجم بالا خریداری نمایند.

فروش عمده قهوه ترک از سایت قهوه سیراف

فروش عمده قهوه ترک

 

اما تصور تان این نباید باشد که فروش عمده قهوه ترک یک نمایندگی انحصاری در ایران دارد که به طور مجزا تنها فروش عمده قهوه ترک را بر عهده دارند. بلکه معمولا در ایران فروشگاه های مخصوص فروش قهوه، اگر که به صورت عمده فروشی فعالیت داشته باشند، عموما دارای تمامی انواع قهوه با طیف های قیمت و درجه ی کیفی متفاوتی می باشند و فقط محدود به فروش قهوه ترک نمی شوند. بلکه شما در چنین مراکز فروشی یا پودر های قهوه اسپرسو ، قهوه فرانسه، قهوه ترک، کاپوچینو و بسیاری دیگر با ویژگی هایی نظیر درجه روست یا درجه آسیاب متفاوت، هزینه و میزان مرغوبیت متفاوتی رو به رو خواهید شد.

طرز تهیه قهوه ترک

در مرحله اول به ازای هر نفر یک الی دو قاشق چای خوری پودر قهوه بعلاوه یک فنجان آب در قهوه جوش بریزید. در صورتی که قهوه خود را شیرین میل میکنید می توانید یک قاشق چای خوری شکر نیز به آن اضافه کنید و روی شعله کم قرار دهید. پس 4 الی 5 دقیقه قهوه دم کشیده و به سمت بالا حرکت میکند، قبل از سرریز شدن آن را از روی شعله برداشته و برای میل کردن درون فنجان بریزید. قهوه شما به همین سادگی آماده شد.

فروش عمده قهوه ترک

همچنین بخوانید: طرز تهیه قهوه ترک، مراحل آماده‌سازی آن و نکاتی که باید بدانید!

بازگشت به لیست