قهوه اندونزی, قهوه سوماترا

نمایندگی فروش عمده قهوه سوماترا اندونزی

قهوه سوماترا اندونزی

قهوه سوماترا اندونزی در حجم بالا و به صورت عمده شامل انواع قهوه عربیکا و قهوه روبوستا به صورت مستقیم مخصوص خریداران عمده در سراسر کشور به فروش می‌رسد.

سوماترا نام جزیره‌ای متعلق به کشور اندونزی واقع در جنوب شرق آسیا است که یکی از قطب‌های اصلی کشت قهوه در دنیا به حساب می‌آید. این منطقه سهم عمده‌ای در تولید قهوه اندونزی دارد که ارتفاعات آتشفشانی واقع در آنجا شرایط مساعدی را جهت کشت این محصول فراهم آورده است. بخش عمده‌ای از تولید قهوه در این ناحیه به کشورهای مختلف جهان صادر می‌شود.

علاوه بر وجود کارگاهها و شرکتهای متعدد تولیدی محلی، شرکتهای بین‌المللی معتبری نظیر قهوه ایلی، قهوه استارباکس و قهوه لاواتزا نیز در بخشهای مختلف کشت و برداشت قهوه در این ناحیه سرمایه‌گذاری کرده‌اند. علاوه بر توزیع قهوه خام عمده، بخشی از تولید این ناحیه نیز به تولید قهوه فوری اختصاص داده می‌شود. کما آنکه به خوبی هم مطلع هستید برندهای معتبری نظیر قهوه فوری تورابیکا و قهوه فوری کلاسنو در اندونزی بسته‌بندی می‌شوند.

هم اکنون این شرکت به صورت مستقیم در زمینه‌ی عرضه قهوه خام و قهوه رست منطقه سوماترا فعالیت می‌کند که خریداران عمده در سراسر کشور می‌توانند جهت ثبت سفارش و تکمیل خرید از طریق شماره درج‌شده در مطلب تماس بگیرند. همه‌ی سفارشهای خرید عمده قهوه در هر نقطه کشور در اسرع وقت تحویل داده می‌شود. در ضمن به صورت جزیی در ادامه راجع به فروش، انواع قهوه عرضه‌شده و خصوصیات قهوه سوماترا اندونزی بیشتر توضیح می‌دهیم.

قهوه سوماترا اندونزی

فروش قهوه سوماترا اندونزی در ایران

گفتیم که این شرکت به صورت مستقیم در زمینه عرضه عمده قهوه کشت‌شده در کشور اندونزی فعالیت می‌کند. جزیره سوماترا نیز در کنار جزیره جاوه یکی از دو ناحیه اصلی کشت قهوه در کشور اندونزی است. به عبارتی قهوه تولیدی کشور اندونزی با نامهای قهوه جاوه و قهوه سوماترا گره خورده است. اندونزی یکی از بزرگترین تولیدکنندگان و صادرکنندگان محصول قهوه در جهان است. بخش عمده‌ای از این قهوه نیز چه به صورت قهوه خام و چه به صورت قهوه فوری در بازار ایران مصرف می‌شود.

شما خریداران عمده قهوه و همچنین تولیدکنندگان قهوه فوری می‌توانید جهت خرید قهوه سوماترا اندونزی که یک نمونه مرغوب قهوه آسیایی است از طریق شماره تماس مندرج در مطلب با واحد فروش تماس بگیرید. فروش به صورت مستقیم و عمده است. به همین دلیل محصولی تازه و باکیفیت به دست شما می‌رسد. در ضمن به دلیل فروش مستقیم و همچنین پخش به صورت عمده، قیمت نهایی به صورت کف بازار تمام می‌شود. این موضوع برای خریدار عمده امتیاز بسیار مهمی است که ما با توجه به سابقه طولانی در این عرصه از آن غافل نیستیم.

اگر شما صاحب مرکز رست یا کافه هستید نیز سفارش قهوه سوماترا اندونزی را به شما پیشنهاد می‌کنیم. چون این محصول در برابر سطوح مختلف دمایی جهت فرآیند رست بسیار انعطاف‌پذیر است و با هر سطح رستی کیفیت طعمی بسیار مطلوبی از خود نشان می‌دهد. در ضمن برای انواع قهوه اسپرسو، قهوه ترک، ماکیاتو، لاته و کاپوچینو نیز ایده‌آل است. در نتیجه این یک گزینه‌ی بسیار فوق‌العاده به حساب می‌آید که می‌تواند رضایت طیف گسترده‌ای از ذائقه‌ها را به خود جلب نماید.

در ضمن اگر می‌خواهید می‌توانید آن را با سایر انواع قهوه نظیر قهوه هند، قهوه کنیا، قهوه جاوه، قهوه برزیل و قهوه کلمبیا ترکیب نمایید. چون قهوه سوماترا از خصوصیات مکمل همه این انواع قهوه برخوردار است و هنگامی که کنار آنها قرار می‌گیرد کیفیت رایحه‌ و طعم آن به هنگام دم کردن دوچندان می‌شود. طبخ آن در هر دو هوای گرم و هوای سرد بسیار خوش‌طعم از آب در می‌آید. بنابراین در هر ناحیه‌ی آب و هوایی و هر فصل سال که باشید می‌توانید نسبت به طعم آن اطمینان داشته باشید.

قهوه سوماترا اندونزی

عرضه دانه قهوه سوماترا عربیکا

قهوه سوماترا اندونزی را با طعمی خاکی‌مانند و رایحه‌ای همچون عطر گیاهان دارویی و با اسیدیتی پایین ارزیابی می‌کنند. این ویژگیها به خصوص در قهوه عربیکا سوماترا برجسته است. این نمونه قهوه برای ترکیب اسپرسو و رست قهوه ترک بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد. قهوه عربیکا سوماترا بیشتر از گونه‌ی تیپیکا است که البته انواع دیگر نظیر بوربون، کاتیمور و کاتوای نیز در این جزیره کشت می‌شوند.

کشاورزان جزیره سوماترا محصولاتشان را اغلب به روش شسته فرآوری می‌کنند. البته بخشی نیز به روش طبیعی کشت می‌شود که اسیدیتی بالاتری دارد. یکی از نمونه‌های مشهور نیز قهوه سوماترا ماندلینگ است. برای خرید یک قهوه عربیکا بسیار مرغوب می‌توانید، قهوه سوماترا عربیکا را تهیه نمایید. چون هم کیفیت آن مطلوب است. همچنین قیمت آن نیز مناسب است. در ضمن برای انواع مختلف دم کردن قهوه چه با فرنچ پرس و چه با دستگاه بسیار انعطاف‌پذیر است که می‌توانید به صورت عمده از این شرکت خریداری نمایید.

قهوه سوماترا اندونزی

توزیع عمده قهوه سوماترا روبوستا

شما اگر صاحب مرکز رست یا یک باریستا باشید قطع یقین همیشه به دنبال یک قهوه مکمل برای غنی‌تر ساختن ترکیب قهوه مورد نظرتان هستید. چون همه‌ی انواع قهوه برای تطبیق با ذائقه‌های مختلف نیاز دارند که طعمشان غنی‌تر شود. به این منظور خوب است به عنوان مثال درصدی قهوه روبوستا به پایه‌ی قهوه عربیکا اضافه نمایید. قهوه سوماترا اندونزی از نوع روبوستا به این منظور بسیار مناسب است.

چون قهوه روبوستا سوماترا هم به اندازه کافی کافیئن‌دار است. همچنین ته‌مزه‌ی هل دارد که باعث می‌شود قدری تند به نظر برسد و برای تعادل هر چه بیشتر پایه‌ی اسپرسو گزینه‌ی مناسبی به حساب می‌آید. برای خرید قهوه سوماترا اندونزی از نوع روبوستا به صورت عمده می‌توانید از طریق این شرکت اقدام نمایید.

 

پست های مرتبط