قهوه فوری, قهوه گلد

نمایندگی فروش عمده قهوه فوری گلد اکوادور

قهوه فوری گلد اکوادور

قهوه فوری گلد اکوادور یکی از بهترین انواع قهوه فوری است که به صورت عمده توسط این شرکت در سراسر کشور با قیمت کف بازار عرضه می‌شود.

خریداران عمده قهوه گلد به خوبی از کیفیت و مرغوبیت قهوه گلد فوری مطلع‌اند. در این میان قهوه گلد اکوادور یکی از برترین‌ها در رده‌ی خود است. عنوان گلد در واقع به شیوه‌ی تولید این محصول اشاره دارد که به روش آگلومریشن است. در این روش ذرات پودری قهوه فوری به یکدیگر چسیبیده و به شکل گرانول پودر قهوه در می‌آیند.

قهوه فوری گلد اکوادور

البته کشور اکوادور خود یکی از بزرگترین تولیدکنندگان قهوه در جهان به شمار می‌رود. ترکیب قهوه فوری گلد اکوادور 100 درصد عربیکا است. بنابراین کیفیت واقعی یک قهوه ایده‌آل را با خود دارد. همچنین محصولی که توسط این نمایندگی عرضه می‌شود کاملا تازه است. بنابراین طعمی بسیار عالی از خود نشان می‌دهد.

خریداران عمده قهوه گلد فوری اکوادور تنها کافی است از طریق تماس با واحد فروش سفارش خود را ثبت نمایند. فروش به صورت عمده و فله ای است و سفارشها در اسرع وقت در مقصد به خریداران تحویل داده خواهد شد.

قهوه فوری گلد اکوادور

پخش عمده قهوه فوری گلد اکوادور در ایران

در این نمایندگی انواع مختلف آسیایی، اروپایی و آمریکایی قهوه فوری عمده به صورت فله ای عرضه می‌شود. قهوه گلد اکوادور در رقابت با محصولات همرده‌اش نظیر قهوه گلد نسکافه، قهوه گلد اندونزی، قهوه گلد برزیل و قهوه گلد هند به عنوان یک محصول درجه‌یک به حساب می‌آید.

بسیاری از خریداران عمده این محصول شرکتهای اروپایی، ژاپنی، آمریکایی و استرالیایی هستند. این‌ها خود گواه این است که گلد اکوادور باید یک انتخاب حرفه‌ای جهت خرید عمده باشد. این شرکت در ایران در زمینه‌ی پخش عمده این محصول فعال است.

قهوه گلد فوری اکوادور در این نمایندگی به صورت مستقیم به دست مشتری می‌رسد. فروش مستقیم و بدون واسطه نوعی تضمین کیفیت است. همچنین به دلیل فروش در حجم بالا همیشه محصولات تازه هستند. بنابراین به جای خرید از انواع بسته‌بندی‌شده که ممکن است مدتهای طولانی در قفسه‌های مغازه‌ها باقی مانده باشند، انواع فله ای تازه را تهیه نمایید.

خرید عمده قهوه فوری تازه این مزیت را خواهد داشت که می‌توانید محصولتان را تا مدت طولانی نگه دارید و همچنین کیفیت آن نیز محفوظ است.

قهوه فوری گلد اکوادور

فروش قهوه گلد اکوادور با قیمت ارزان

گفتیم که کشور اکوادور یکی از فروشندگان بزرگ قهوه در جهان است. همچنین محصول قهوه که در مزارع کشور اکوادور به کشت می‌رسد از نوع عربیکا است.

این شرکت فروشنده عمده قهوه است و همچینن محصولات به صورت مستقیم عرضه می‌شوند. بنابراین کیفیت اصلی کاملا حفظ شده است. در ضمن به دلیل فروش مستقیم، واسطه‌ها در تعیین قیمت نهایی دخالتی ندارند.

پخش مستقیم و فروش بی‌واسطه و عرضه‌ی عمده‌ روی همرفته باعث شده که قیمت نهایی ارائه شده در این شرکت پایین‌ترین قیمت بازار باشد. در نتیجه خریداران عمده که به دنبال یک خرید باکیفیت و مرغوب و در ضمن به صرفه هستند، می‌توانند قهوه فوری گلد اکوادور را از این شرکت سفارش دهند.

قهوه فوری گلد اکوادور

تولید عمده قهوه فوری گلد اکوادور

گفتیم که گلد در واقع اشاره به شیوه تولید قهوه فوری دارد. به صورت عادی قهوه کلاسیک به روش اسپری درایینگ تولید می‌شود که البته ابتکار شرکت نسکافه به شمار می‌رود. اما در روشی که قهوه فوری گلد تولید می‌شود، عصاره قهوه را پس از آنکه به درون سیلندر یا محفظه مورد نظر با فشار بالای بخار آب پمپاژ می‌کنند، دما به صورت ناگهانی کاهش داده می‌شود. با کاهش دما ذرات پودری معلق قهوه به یکدیگر چسبیده و به شکل گرانول قهوه فوری طلایی رنگ فرو می‌ریزند.

قهوه فوری گلد اکوادور نیز دقیقا به همین روش تولید می‌شود که به آن آگلومریشن یا متراکم سازی می‌گویند. این روش طعم و رایحه‌ی قهوه را به خوبی حفظ می‌کند. همچنین باعث می‌شود که عطر واقعی قهوه حتی با وجودی که به صورت فوری با آب داغ دم می‌شود، باقی بماند.

باید دوباره خاطر نشان کنیم که قهوه گلد اکوادور کاملا عربیکا است. به این دلیل طعمی ملایم و متعادل دارد. همچنین تلخ به نظر نمی‌رسد. در نتیجه می‌توان آن را در وعده‌های مختلف غذایی و به ویژه صبحانه و عصرانه استفاده کرد. به دلیل کافئین بسیار متعادلی که دارد، اگر بابت مصرف کافئین نگران هستید، می‌توانید از این محصول استفاده کنید. میزان کافئین موجود در نوشیدنی این محصول بسیار استاندارد است.

بازگشت به لیست