قهوه چری, قهوه هند

نمایندگی فروش عمده قهوه چری هند اصل

قهوه چری هند

شما خریداران عمده از طریق نمایندگی فروش عمده قهوه چری هند در ایران می‌توانید بهترین نمونه این محصول را به صورت فله با ارزان‌ترین قیمت سفارش دهید.

سفارشهای خرید عمده قهوه در این شرکت به صورت مستقیم به دست مشتریان می‎‌رسد. بنابراین کاملا اصل، درجه‌یک و تازه است. در نتیجه به هنگام رست و دم کردن بهترین کیفیت طعمی ممکن را پیدا می‌کنند. قهوه چری هند که یک نوع قهوه روبوستا از مقدار بالایی کافئین برخوردار است که باعث شده این محصول به عنوان یک گزینه‌ی ایده‌آل برای غنی‌تر ساختن هر چه بیشتر طعم ترکیب قهوه اسپرسو مورد استفاده قرار بگیرد.

بخش عمده‌ای از تولید این محصول که در ایالت کارناتاکا هندوستان صورت می‌گیرد به کشورهای دیگر نظیر ایران صادر می‌شود. اغلب خریداران عمده این محصول نیز از آن برای درست کردن اسپرسو و همچنین تولید قهوه فوری استفاده می‌کنند. همچنین قهوه نوع چری به صورت پودری برای تولید انواع شیرینی و شکلات نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. به عبارتی کاربرد آن تنها محدود به یک زمینه نیست. برای سفارش قهوه چری هند به صورت عمده می‌توانید از طریق شماره درج شده در مطلب با قسمت فروش تماس بگیرید.

قهوه چری هند

فروش عمده قهوه چری هند

گفتیم که این شرکت به صورت مستقیم در زمینه‌ی پخش عمده قهوه خام و قهوه رست فعالیت می‌کند که خریداران از سراسر کشور می‌توانند جهت تهیه محصولاتشان از طریق آن اقدام نمایند. با توجه به پخش عمده، هیچگونه محدودیتی از نظر سفارش حجم وجود ندارد و در ضمن تنوع نیز بالا است. از این رو طیف گسترده‌ای از خریداران می‌توانند با سهولت هر نوع قهوه دلخواه را از طریق این نمایندگی سفارش دهند.

قهوه چری که در کشور هند به کشت می‌رسد نیز یکی از انواع پرطرفدار و مرغوب قهوه روبوستا است که توسط این شرکت به صورت عمده عرضه می‌شود. بسیاری از صاحبان مراکز رست و همچنین شرکتهای بزرگ قهوه جهت درست کردن ترکیب قهوه اسپرسو از این نوع قهوه استفاده می‌کنند. به این دلیل که قهوه چری کافئین بالایی دارد و با این حال کیفیت طعمی آن متعادل است. در نتیجه برای اضافه کردن به پایه قهوه که از نوع قهوه عربیکا است، پیشنهاد می‌شود.

البته فروش عمده قهوه چری هند به صورت سینگل اوریجین برای کسانی که دوست دارند اسپرسو تلخ و پرکافئین میل کنند نیز پیشنهاد می‌شود. این در واقع بستگی به ذائقه دارد و به این معنی است که چری تنها به منزله‌‌ی یک مکمل نیست. بلکه خود به تنهایی نیز می‌تواند پایه‌ی اسپرسو باشد. چنین اسپرسویی قطعا به دلیل میزان بالای کافئین بسیار سنگین و پرانرژی خواهد بود. برای خرید عمده تنها کافی است که با قسمت فروش تماس بگیرید و میزان دلخواهتان را سفارش دهید.

قهوه چری هند

تولید و فرآوری قهوه چری

قهوه چری هند در ایالتی تحت عنوان کارناتاکا به کشت می‌رسد. گرچه عمده تولید محصول قهوه در این منطقه از نوع قهوه عربیکا است. اما قهوه روبوستا نیز به صورت عمده به کشت می‌رسد که قهوه چری نام دارد. بخش زیادی از این محصول به خارج کشور صادر می‌گردد.

کشاورزان هندی منطقه کارناتاکا دانه قهوه را به روش طبیعی فرآوری می‌کنند. همچنین بخشی نیز به روش مانسونینگ به فرآوری می‌رسد. به این ترتیب که طی چندین سال میوه‌های چیده‌شده‌ی قهوه را در فضای باز در معرض تابش آفتاب و رطوبت و وزش بادهای موسمی قرار می‌دهند. البته در طول شب میوه‌های قهوه را جمع‌آوری و به انبار منتقل کرده و با طلوع آفتاب دوباره در فضای آزاد پهن می‌کنند. به علت تماس مستمر با رطوبت و هوای آزاد دانه قهوه از حالت سبز به قهوه‌ای روشن تغییر رنگ می‌یابد و طعم آن متعادل‌تر می‌گردد. به این شیوه‌ی فرآوری مانسونینگ می‌گویند. مانسون در واقع اشاره به فصل بارشها و وزش بادهای موسمی دارد.

در مورد انواع قهوه چری هند باید بگوییم که این محصول در اندازه یا سایزهای مختلفی عرضه می‌شود:

  • چری AA
  • چری A
  • چری AB

چریAA  از سایر انواع درشت‌تر است و کیفیت رست آن بهتر خواهد بود. اما به صورت کلی هر کدام از این سایزها طعم بسیار خوب و البته مشابهی دارند. می‌توان چنین ارزیابی کرد که قهوه چری طعمی خاکی‌مانند با رایحه‌ی گیاهان دارویی دارد که خصیصه‌ی عمومی انواع قهوه جنوب شرقی آسیا همچون قهوه جاوه، قهوه سوماترا و قهوه ویتنام است. البته بخشی از قهوه تولیدی نوع چری نیز به صورت پی‌بی است که به صورت دستچین جدا و بسته‌بندی می‌شود. میوه قهوه پی‌بی به جای اینکه حاوی یک جفت دانه قهوه باشد، تنها حاوی یک عدد دانه است. این ویژگی سبب شده که تنها دانه موجود در میوه فرصت بیشتری برای رشد و تغذیه پیدا کند. از این لحاظ درشت‌تر و سطح آن نیز یکدست‌تر به نظر می‌رسد.

قهوه چری هند

ارزان‌ترین قیمت فروش قهوه چری در ایران

برای خریداران عمده قهوه چری هند در این نمایندگی تخفیفهای بسیار خوبی ارائه می‌شود. در واقع فروش عمده به دلیل حجم بالا قطعا به قیمت پایین‌تری است. در ضمن به دلیل عرضه‌ی مستقیم، واسطه‌ها در عرضه و پخش دخالتی ندارند. در نتیجه قیمت بسیار مناسب تعیین می‌شود.

همچنین علاوه بر فروش ارزان، به دلیل تهیه‌ی مستقیم محصول، کیفیت نیز بسیار مرغوب است. چون جنس دست اول به مشتری عرضه می‌شود. همچنین قهوه در شرایطی استاندارد نگهداری می‌شود که از تماس با هوای آزاد و رطوبت در امان باقی می‌ماند. هوای آزاد و رطوبت برای قهوه بسیار مضر است. چون اکسیژن موجود در هوا با قهوه واکنش داده و باعث کاهش کیفیت آن می‌شود. همچنین رطوبت نیز باعث کهنگی قهوه می‌شود. در این مرکز، قهوه چری هند تازه عرضه می‌شود که جهت سفارش تنها کافی است با قسمت فروش تماس برقرار نمایید.

بازگشت به لیست