قهوه, قهوه برند, کافه نوآر noir

نمایندگی فروش عمده قهوه کافه نوار ایتالیا

قهوه کافه نوار

قهوه کافه نوار یکی از برندهای قهوه مرغوب ساخت کشور ایتالیا است که هم اکنون به صورت عمده توسط نمایندگی این شرکت در ایران با بهترین قیمت عرضه می‌شود. کافه نوآر از سال 1934 در زمینه‌ی بسته‌بندی و رست قهوه فعالیت دارد. مقر اصلی این شرکت در شهر راگوسا ایتالیا واقع است.

شرکت تولید و بسته‌بندی قهوه نوآر CAFE NOIR ایتالیا در کشورهای برزیل، کلمبیا، هند، گواتمالا و اندونزی نیز شعب نمایندگی تاسیس کرده است. به این ترتیب بهترین محصولات مزارع این کشورها را خریداری کرده و به کارخانه اصلی در کشور ایتالیا منتقل نموده تا آماده فرآوری و بسته‌بندی شود. محصولات قهوه کافه نوار به صورت بسته بندی و در انواع پکیج به صورت دانه یا آسیاب شده عرضه می‌شود.

قهوه کافه نوار

 

اگر متقاضی خرید قهوه ایتالیایی با کیفیت، مرغوب و با رست عالی هستید، به شما پیشنهاد می‌کنیم که از محصولات کافه نوار حتما امتحان کنید. این نمایندگی به صورت مستقیم محصولات این شرکت را عرضه می‌کند. بنابراین می‌توانید از لحاظ کیفیت به شما تضمین و اطمینان کامل بدهیم که محصولی درجه‌یک و اصل را سفارش خواهید دارد. محصولات دارای برچسب اطمینان است و می‌توانید از طریق ارسال یک پیامک به سازمان غذا و داروی وزات بهداشت نسبت به اصل بودن آن اطمینان حاصل نمایید.

سفارشهای عمده‌ی این محصول را می‌توانید از طریق شماره تماسی که در همین مطلب درج شده ثبت نمایید.

قهوه کافه نوار

 

فروش انواع دانه قهوه کافه نوآر NOIR ایتالیا در ایران

اگر خودتان تمایل به آسیاب کردن قهوه دارید و ترجیح می‌دهید به اندازه‌ای که دلخواه خودتان است، درشتی ذرات قهوه را تنظیم کنید، بنابراین خرید دانه قهوه بسیار مناسب‌ است. کافه نوار دانه قهوه را به صورت رست‌شده بسته‌بندی می‌کند. رست قهوه با تجهیزات بسیار پیشرفته به عمل آمده است. همچنین در بسته‌بندی نیز آخرین تکنولوژی‌های صنایع غذایی استفاده شده که دانه قهوه را تا مدتی طولانی تازه نگه می‌دارد.

شرکت کافه نوآر به کشورهای مختلف از جمله آلمان، لهستان، استرالیا، کانادا و ژاپن نیز محصولاتش را صادر می‌کند. بنابراین باید این محصول بسیار باکیفیت باشد که توانسته چنین طیف وسیعی از خریداران عمده در سراسر جهان را به خود اختصاص داده باشد. هم اکنون نیز این مرکز فروش عمده قهوه توانسته نمایندگی توزیع محصولات این شرکت را اخذ نموده و به صورت مستقیم به فروش انواع قهوه کافه نوار در ایران بپردازد.قهوه کافه نوار

کافه نوار انواع دانه قهوه را در سه دسته‌ی اصلی بسته‌بندی می‌کند که تفاوت آنها در ترکیب قهوه روبوستا و قهوه عربیکا موجود در آن است:

  • دانه قهوه ترکیب قرمز(میسلا بار Miscela Bar).
  • دانه قهوه ترکیب سبز(سوپر بار Super Bar)
  • دانه قهوه ترکیب سفید(اکسترا بار Extra Bar)

هر کدام از این ترکیبها به واسطه تفاوت درصد قهوه عربیکا و قهوه روبوستا استفاده شده مشخصات طعمی خاص خود را دارا هستند.

دانه قهوه ترکیب قرمز دارای نسبت بالایی از روبوستا است که بادی آن متوسط رو به بالا است. عطر و طعم آن تند به نظر می‌رسد و برای بسیاری از ترکیبهای قهوه اسپرسو بسیار مناسب است. چون باعث تقویت طعم می‌شود.

قهوه کافه نوار

سوپر بار قهوه کافه نوار یا ترکیب سبز آن به طور مساوی شامل نسبتی از قهوه عربیکا و قهوه روبوستا است. این نسبت باعث نوعی تعادل طعمی شده است و باز هم برای انواع قهوه اسپرسو، قهوه آمریکانو و همچنین کاپوچینو مطلوب به نظر می‌رسد. اسیدیتی آن در مقایسه با میسلابار یا ترکیب قرمز کافه نوار بالاتر است.

 

در ترکیب اکسترا بار نیز از نسبت بالایی عربیکا استفاده شده که از آن می‌توان به عنوان پایه قهوه اسپرسو و همچنین برای درست کردن قهوه ترک استفاده کرد. به دلیل نسبت بالای قهوه عربیکا طعم آن بسیار ملایم است و آن را می‌توانید در کنار هر یک از وعده‌های غذایی میل نمایید.

قهوه کافه نوار

پخش عمده قهوه کپسولی و قهوه کیسه‌ای کافه نوآر

برای کسانی که وقت کافی جهت آماده کردن قهوه معمولی ندارند و می‌خواهند با دستگاه قهوه‌ساز، قهوه روزانه‌شان را درست کنند نیز انواع قهوه کپسولی و کیسه‌ای این برند تولید شده که با دستگاههای قهوه‌ساز ساخت این شرکت می‌توانید یک قهوه تازه دم و ناب را در کمترین زمان ممکن آماده کنید.

قهوه کافه نوآر

فروش عمده قهوه پودری کافه نوآر Noir

پودر قهوه کافه نوار را برای درست کردن قهوه اسپرسو بسیار عالی است. رست قهوه پودری کافه نوار تیره و مخصوص اسپرسو است. همچنین ذرات آسیاب آن نیز نرم و ظریف هستند. از ترکیب متعادل قهوه عربیکا و قهوه روبوستا در پودر قهوه کافه نوار استفاده شده است.

 

پست های مرتبط