قهوه کلمبیا

فروش عمده قهوه کلمبیا سوپریمو 250 گرمی

قهوه کلمبیا سوپریمو قهوه ای صاف است که تعادل بین بدن سبک و اسیدیته را حفظ می کند، با رایحه ای مطبوع و طعم میوه ای، قهوه ای با ارتفاع زیاد است که در ارتفاع 1600 متر برداشت می شود. این محبوب ترین قهوه با کیفیت فوق العاده است، برای مصرف کننده های جهانی بیشترین تقاضا را دارد. اگر شما هم از طرفداران این قهوه با کیفیت هستید با ما همراه باشید.

فروش عمده قهوه کلمبیا سوپریمو 250 گرمی

همه چیز درباره قهوه کلمبیا سوپریمو

همه چیز درباره قهوه کلمبیا سوپریمو وقتی به قهوه سوپریمو  فکر می کنید، کلمه کلمبیا به ذهن متبادر می شود زیرا قهوه این کشور یک مرجع جهانی است.

روند آن با کاشت بذر با دقت انتخاب و کاشته شده در یک لایه نرم از ماسه زیر یک پرده برگ موز برای محافظت از آن ها در برابر آفتاب گرمسیری آغاز می شود. بین 18 تا 20 ماه پس از کاشت بذر، درخت قهوه شکوفا می شود. قهوه یکی از معدود گیاهانی است که هم دارای گل و هم میوه است. دانه ها یک به یک جمع می شوند و فقط دانه های رسیده را انتخاب می کنند. کیسه های با برداشت به مزرعه منتقل می شوند. در آن لحظه، خمیر برداشته می شود تا فقط دو دانه قهوه موجود در هر کدام از آنها باقی بماند. دانه های قهوه در مخازن سیمانی که تخمیر کمی انجام می شود، باقی مانده است، که این امر برای تمیز بودن و کیفیت قهوه بسیار مهم است. سپس قهوه را با آب آشامیدنی شسته شده شستشو می دهد.

خشك كردن

بعداً آن ها در آفتاب خشک می شوند و مرتباً آنها را هم زده می کنند تا باد و خورشید آن ها را خشک کند.

انتخاب

پس از اتمام این فرآیند، دانه ها توسط افراد باتجربه بررسی می شوند که اندازه، رنگ و میزان رطوبت را تجزیه و تحلیل می کنند.

بهترین، خوش طعم ترین قهوه های کلمبیا از یک گروه متنوع از مناطق در حال رشد که در امتداد مناطق وسیع و کوهستانی کلمبیا پخش می شود، ناشی می شود. با داشتن آب و هوای گرم و ارتفاعات زیاد، محصولات زراعی قهوه در تمام طول سال شکوفا می شوند و کلمبیا را به دومین کشور بزرگ تولید قهوه در جهان تبدیل می کند.

مواد اولیه ما 100٪ قهوه سوپریمو است که مستقیماً از کلمبیا وارد می کند. فرایند پخت و پز  در دسته های کوچک، به قهوه ما طعم و عطر شدید، اسیدیته کم و طراوت بالای سایر قهوه ها می بخشد. قهوه عالی کلمبیا، با توجه به ویژگی های عالی خود، امروزه به عنوان یکی از بهترین برند ها شناخته می شود و بهترین کافه های دنیا این قهوه را سرو می کنند.

فروشگاه انواع قهوه کلمبیا اصل

فروشگاه انواع قهوه کلمبیا اصل فروشگاه قهوه کلمبیا این افتخار را دارد تا طعم اصیل و واقعی قهوه سوپریمو را با کیفیت عالی و طعم ماندگار به شما عرضه کند. ما برای شما عزیز مشتری تخفیف های باورنکردنی در نظر گرفته ایم برای خرید کافی است هر چه سریع تر ثبت سفارش کنید. 

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.