قهوه گلد

مرکز فروش عمده قهوه گلد فوری در بازار ایران

فروش عمده قهوه گلد

اگر به دنبال خرید بهترین قهوه فوری گلد در ایران هستید، می‌توانید این محصول را از مرکز فروش عمده قهوه گلد به صورت فله و در حجم های بالا خریداری نمایید. انواع قهوه فوری گلد فله شامل قهوه گلد اکوادور، قهوه گلد برزیل، قهوه گلد هند و قهوه گلد اندونزی با بهترین قیمت و بهترین کیفیت هم اکنون آماده‌ی عرضه در سراسر کشور است.

فروش عمده قهوه گلد

خریداران عمده اعم از صاحبان مراکز پخش عمده قهوه، رستورانها، شرکتها، کافه‌ها و مصرف‌کنندگان خانگی می‌توانید تازه‌ترین و مرغوب‌ترین انواع این محصول را از طریق این شرکت تهیه نمایند. فروش عمده قهوه فوری توسط این شرکت به صورت فله‌ای و مستقیم است. به همین دلیل قیمت نهایی بسیار ارزان‌ تمام می‌شود و در ضمن کیفیت آن نیز کاملا اصل و درجه‌یک است.

اگر وقت کافی جهت دم کردن قهوه ندارید و می‌خواهید یک قهوه اصیل و واقعی را در کمترین زمان ممکن درست کنید، به شما پیشنهاد می‌کنیم که قهوه فوری گلد را امتحان نمایید. در نمایندگی فروش عمده قهوه گلد شما می‌توانید بهترین نمونه‌های این محصول را سفارش داده و در هر نقطه کشور دریافت نمایید. شماره تماس جهت سفارش در همین مطلب درج شده است.

فروش عمده قهوه گلد

فروش عمده قهوه گلد اکوادور در ایران

کشور اکوادور در آمریکای مرکزی واقع است و یکی از بزرگترین صادرکنندگان و تولیدکنندگان دانه قهوه در جهان است. بخش عمده‌ای از محصول قهوه تولیدی در مزارع کشور اکوادور توسط شرکتهای تولید قهوه فوری خریداری شده و به صورت انواع قهوه پودری به عمل می‌آید.

از نظر ویژگی‌های طعمی، قهوه اکوادور طعمی ملایم و متعادل دارد و همچنین کاملا عربیکا است. قهوه گلد اکوادور نیز کاملا همین خصوصیات را داراست. شما می‌توانید این محصول را از نمایندگی فروش عمده قهوه فوری گلد در ایران در حجم بالا سفارش دهید.

فروش عمده قهوه گلد

پخش عمده قهوه گلد برزیل

کشور برزیل بزرگترین تولیدکننده قهوه در جهان است و نام این کشور تداعی‌کننده‌ی صنعت قهوه است. از نظر تنوع طعمی و تنوع نمونه‌های قهوه این کشور نظیر ندارد. انواع قهوه روبوستا و قهوه عربیکا در کشور برزیل تولید می‌شود.

بخش عمده‌ای از قهوه تولیدی کشور برزیل نیز به صورت قهوه فوری است که قهوه گلد آن در جهان بسیار شناخته‌شده است. البته بخشی از قهوه برزیل نیز قهوه فوری کلاسیک است که آن نیز طعم فوق‌العاده خوبی دارد. شرکتهای تولید قهوه فوری از خریداران اصلی قهوه برزیل به شمار می‌روند.

هم اکنون فروش عمده قهوه گلد برزیل در این شرکت به صورت فله ای و در حجم بالا جهت عرضه برای خریداران در سراسر کشور صورت می‌پذیرد. بنابراین اگر یک قهوه فوری با اسیدیتی پایین و بادی متوسط تا کامل را می‌پسندید به شما قهوه گلد فوری برزیل را پیشنهاد می‌کنیم.

فروش عمده قهوه گلد

فروش عمده قهوه گلد هند

کشور هند در جنوب شرقی آسیا واقع است و بعد از برزیل بزرگترین تولیدکننده قهوه در جهان به حساب می‌آید. در این کشور نیز انواع دانه قهوه عربیکا و قهوه روبوستا تولید می‌شود که بخش قابل توجهی از آن توسط شرکتهای تولید قهوه فوری به پودر قهوه گلد یا قهوه کلاسیک تبدیل می‌شود. هم اکنون در این شرکت فروش عمده قهوه گلد انواع قهوه گلد اورا و قهوه گلد توبک هند عرضه می‌شود.

بسیاری از شرکتهای تولید قهوه فوری از جمله نسکافه، مونت هاگن، فولگرز، کیمبو، جاکوبز و دیویدف از خریداران اصلی قهوه هند به حساب می‌آیند. این خود دلیلی بر کیفیت بالای قهوه فوری هند است.

فروش عمده قهوه گلد

فروش عمده قهوه گلد اندونزی

کشور اندونزی نیز در جنوب شرقی آسیا واقع است. دو جزیره جاوه و جزیره سوماترا مناطق اصلی کشت قهوه اندونزی به حساب می‌آیند. حجم زیادی از قهوه اندونزی به قهوه فوری تبدیل می‌شود. همانگونه که مطلع هستید بزرگترین شرکتهای تولید قهوه فوری از جمله تورابیکا، گوددی، آلتونسا، سوسو و کوپیکو در کشور اندونزی واقع‌اند.

در این شرکت نیز قهوه فوری گلد اندونزی عمده به صورت فله ای و با قیمت ارزان و بدون واسطه عرضه می‌شود. خریداران جهت سفارش تنها کافی است که با قسمت فروش تماس بگیرند. شماره تماس در همین مطلب قابل مشاهده است.

تولید عمده قهوه فوری گلد

اگر خریدار عمده قهوه گلد فوری هستید، شاید جالب باشد که بخواهید اطلاعاتی درباره تولید این محصول به دست بیاورید. تولید قهوه فوری به سه روش اصلی اسپری‌درایینگ، آگلومریشن و فریزدرایینگ است. در روش اسپری‌داریینگ که عصاره قهوه تحت حرارت بالا قرار می‌گیرد، عصاره قهوه را تحت فشار بالای بخار قهوه به درون یک محفظه پمپاژ می‌کنند.

در اثر فشار بالای بخار، عصاره قهوه به صورت ذرات ریز قهوه فوری در هوا معلق شده و سپس در کف محفظه فرو می‌ریزد. روش آگلومریشن ادامه اسپری‌درایینگ است. در روش آگلومریشن پس از پمپاژ عصاره قهوه، دما را کاهش می‌دهند. قهوه فوری گلد در واقع به روش آگلومریشن تولید می‌شود.

پس از کاهش دما ذرات پودری قهوه فوری به یکدیگر چسبیده و به شکل گرانول قهوه فوری در می‌آیند. به این محصول تولیدشده از چنین فرآیندی قهوه گلد فوری می‌گویند. هم اکنون در این مرکز فروش عمده قهوه گلد شما می‌توانید تازه‌ترین و باکیفیت‌ترین انواع این محصول را خریداری نمایید.

 

پست های مرتبط