قهوه کلاسیک

فروش عمده پودر قهوه کلاسیک در تهران

پودر قهوه کلاسیک

پودر قهوه کلاسیک فله‌ شامل انواع مختلف قهوه کلاسیک هند، قهوه کلاسیک برزیل و قهوه کلاسیک اندونزی به صورت عمده در این شرکت به فروش می‌رسد.

خریداران عمده قهوه فوری در سراسر کشور می‌توانند جهت ثبت سفارش با قسمت فروش تماس بگیرند. شماره تماس در همین مطلب درج شده است. فروش قهوه کلاسیک توسط این نمایندگی به صورت مستقیم و بدون مستقیم است. بهترین محصولات قهوه فوری کلاسیک را می‌توانید از این نمایندگی تهیه نمایید.

همانگونه که مطلع هستید قهوه کلاسیک در واقع ابتکار شرکت نسکافه است که از آن زمان به بعد توسط بسیاری از تولیدکنندگان قهوه مورد استفاده قرار گرفته است. قهوه کلاسیک فاقد هر گونه افزودنی و دارای خواص واقعی قهوه است. در محصولات قهوه کلاسیک عرضه‌شده توسط این شرکت از ترکیب کامل قهوه عربیکا استفاده شده است.

به دلیل ترکیب 100 درصد عربیکا قهوه فوری، طعم آن بسیار ملایم و متعادل است. همچنین محصولات عرضه شده توسط این شرکت از تولیدکنندگان معتبر تهیه شده و به دست مشتریان می‌رسد. در ادامه درباره تولید و فروش عمده پودر قهوه کلاسیک فوری توضیحات مفصل‌تری ارائه می‌دهیم.

پودر قهوه کلاسیک

پخش عمده پودر قهوه کلاسیک

امروزه مصرف قهوه فوری تنها محدود به مصرف‌کنندگان خانگی نیست. بسیاری از شرکتها و ادارات و همچنین در بسیاری از مراسمات از این محصول استفاده می‌شود. چون که هم طعم و خاصیت واقعی قهوه را دارد و هم اینکه طی بازه زمانی کوتاهتری آماده می‌شود. بنابراین برای کسانی که علاقه به مصرف قهوه دارند، گزینه بسیار مناسبی است.

از طرفی بسیاری از پخش‌کنندگان مواد غذایی، فروشندگان محلی قهوه و شکلات و همچنین بسیاری از رستورانها و کافه‌ها نیز مشتری این محصول‌اند. این را نیز خاطر نشان کنیم که شرکتها و فروشگاههای متعددی نیز در زمینه فروش عمده قهوه فوری و به خصوص قهوه کلاسیک فعالیت دارند.

اما پودر قهوه کلاسیک که توسط این شرکت به صورت عمده عرضه می‌شود، کاملا به صورت مستقیم و بدون واسطه به دست خریدار می‌رسد. بنابراین از نظر کیفیت کاملا تضمین شده است. در نتیجه پیشنهاد می‌کنیم با خرید قهوه فوری کلاسیک فله ای تازه، این محصول را با قیمتی ارزان‌تر تهیه نمایید.

این نمایندگی چون یک پخش‌کننده ی عمده به شمار می‌رود، سفارشهای در حجم بالا را عرضه می‌نماید و در نتیجه قیمتها نیز بسیار پایین‌تر تعیین می‌شوند. بنابراین برای خریداران عمده بسیار به صرفه تر است.

پودر قهوه کلاسیک

فروش عمده انواع قهوه فوری کلاسیک

گفتیم که تولید پودر قهوه کلاسیک از ابداعات شرکت نسکافه به شمار می‌رود و قهوه کلاسیک فوری را با نام نسکافه در جهان می‌شناسند. اما امروزه انواع مختلف اروپایی، آسیایی و آمریکایی این محصول نیز تولید می‌شود. در واقع بسیاری از شرکتهای تولید و پخش قهوه با تجهیزات مخصوص اقدام به تبدیل قهوه معمولی به پودر قهوه فوری می‌نمایند. لازم است اشاره نماییم که لفظ کلاسیک اشاره به شیوه تولید این محصول دارد که در عنوان بعدی دقیق‌تر توضیح خواهیم داد.

می‌دانید که محصول قهوه در کشورهای مختلفی تولید می‌شود. بسیاری از انواع قهوه کلاسیک به صورت برندی هستند. اما مقادیر بالایی نیز به صورت فله ای و کارتنی عرضه می‌شوند. در این میان انواع مختلف زیر در این شرکت به فروش می‌رسد:

  • قهوه کلاسیک هند
  • قهوه کلاسیک برزیل
  • قهوه کلاسیک اندونزی
  • قهوه کلاسیک اورا
  • قهوه کلاسیک توبک

همه انواع نامبرده در فوق کاملا از ترکیب قهوه عربیکا تهیه شده اند. بنابراین طعم اصیل یک قهوه واقعی را دارند که بسیار متعادل و ملایم به نظر می‌رسد.

پودر قهوه کلاسیک

تولید پودر قهوه کلاسیک

اشاره شد که کلمه کلاسیک در ادامه ی قهوه فوری اشاره به شیوه تولید آن دارد. قهوه فوری عمده به سه روش اسپری درایینگ، آگلومریشن یا متراکم‌سازی و فریزدرایینگ تولید می‌شود.

در روش اسپری درایینگ که شیوه معمول و ابتدایی تولید قهوه بوده، عصاره قهوه را تحت حرارت بالا قرار می‌داده‌اند. در اثر حرارت، رطوبت موجود در قهوه از آن خارج شده و سپس با فشار بالای بخار آب، عصاره قهوه را به درون سیلندر یا محفظه‌ای بزرگ پمپاژ می‌کنند.

در اثر فشار بالای بخار، عصاره قهوه به شکل ذرات قهوه در محفظه معلق شده و سپس به صورت پودر قهوه کلاسیک فرو می‌ریزند. در انتها نیز قهوه فوری به عمل آمده را جمع‌آوری و آماده بسته‌بندی می‌نمایند.

در اثر فرآیند ذکرشده، پودر قهوه به سادگی در آب داغ حل شده و به شکل نوشیدنی قهوه فوری قابل مصرف خواهد بود. این نوشیدنی نیز تمام خواص قهوه را داراست و می‌توانید از آن در هر وعده‌ی دلخواه مصرف میل کنید.

بازگشت به لیست