پودر کاکائو

فروش عمده پودر کاکائو هلندی فله

پودر کاکائو هلندی

پودر کاکائو هلندی فله ای اصل به صورت عمده با ارزان‌ترین قیمت و بهترین کیفیت تولید، کاملا تازه و مرغوب، جهت فروش به خریداران و ارسال به سراسر کشور آماده است.

خریدار عمده پودر کاکائو از هر نقطه‌ی کشور می‌تواند جهت سفارش و تهیه‌ی این محصول با مدیریت فروش شرکت تماس بگیرد.

پودر کاکائو هلندی

فروش پودر کاکائو هلندی فله

این شرکت به عنوان نمایندگی فروش عمده انواع پودر کاکائو و پودر قهوه در ایران فعالیت می‌کند. همه‌ی خرید و فروش‌ها به صورت عمده و سراسری است. در این میان محصول پودر کاکائو نیز در ردیف پرمتقاضی‌ترین اجناس قرار دارد. می‌دانید که رستوران‌ها، کافه‌ها، قنادی‌ها و کارگاه‌های شیرینی‌پزی نیاز بالایی به پودر کاکائو دارند.

ما به عنوان فروشنده‌ی مستقیم این نوع محصولات هم اکنون بهترین و مرغوب‌ترین نمونه‌ی پودر کاکائو هلندی را به صورت فله ای عرضه می‌کنیم. خریداران اعم از مصرف‌کنندگان عمده نظیر اصنافی که نام برده شد و همچنین مصرف‌کنندگان خانگی می‌توانند جهت سفارش با ما تماس بگیرند. به هر حال لازمه‌ی آشپزی و کیک‌پزی، یک پودر کاکائوی مرغوب است.

کاکائو به صورت خام از کشورهای آفریقایی و آمریکای لاتین و همچنین جنوب شرق آسیا تهیه می‌شود. برزیل، غنا، کامرون و مالزی جزو بزرگترین تولیدکنندگان کاکائو خام در جهان هستند. اما فرآوری آن در کارخانه است که ماده‌‌ی خام حاصل از دانه‌ی کاکائو را به پودر قابل استفاده در شیرینی‌پزی و آشپزی تبدیل می‌کند.

پودر کاکائو هلندی به معنای این نیست که این محصول لزوما در کشور هلند تهیه شده است. بلکه اشاره به شیوه‌ی فرآوری آن دارد. با خرید از مرکز نمایندگی فروش عمده، می‌توانید این محصول را کاملا تازه تهیه نمایید. فرقی نمی‌کند که در کجای کشور هستید. تنها کافی است از طریق یک تماس میزان مورد نیازتان را به ما اطلاع دهید. فروش به صورت فله ای و کارتنی است.

پودر کاکائو هلندی

ارزانترین قیمت پودر کاکائو هلندی در ایران

گفتیم که ما فروشنده مستقیم محصول پودر کاکائوی هلندی در ایران هستیم. چون فروشنده مستقیم هستیم، دریافت سفارشها به صورت عمده و فله است. در ضمن چون واسطه‌ها دخالتی در تعیین قیمت ندارند، شما با اطمینان محصولی ارزان‌قیمت خریداری خواهید کرد. به این ترتیب با یک تیر دو نشان می‌زنید. چون هم سفارشتان را با قمیت مناسب دریافت می‌کنید و هم اینکه به صورت مستقیم محصولی اصل و درجه‌یک تهیه می‌کنید.

امروزه با گسترش فعالیتهای اصنافی نظیر کارگاههای شیرینی‌پزی و همچنین پخت انواع شیرینی‌جات در رستورانها و کافه‌ها، نیاز بالایی به چنین محصولی وجود دارد. خوشبختانه با نگاه به چنین ظرفیتهایی سعی شده که این نیاز حتی‌الامکان با عرضه عمده پودر کاکائو هلندی مرغوب مرتفع گردد.

پودر کاکائو هلندی

مشخصات پودر کاکائو فله ای هلندی

فرآیند فرآوری که منجر به حذف چربی از پودر کاکائو طبیعی می‌شود، باعث می‌شود رنگ پودر کاکائو از قهوه‌ای روشن به قهوه‌ای تیره تغییر پیدا کند. به پودر کاکائوی ناشی از چنین فرآیندی پودر کاکائو هلندی اطلاق می‌شود. به این ترتیب خاصیت اسیدی پودر کاکائو تقریبا خنثی می‌شود. همچنین قابلیت انحلال در آب افزایش می‌یابد و در ضمن طعم آن نیز ملایم‌تر به نظر می‌رسد.

بازگشت به لیست