قهوه گلد

فروش قهوه فوری گلد درجه‌یک فله ای

فروش قهوه فوری گلد

قهوه فوری امروز به صورت گسترده در کنار وعده‌های غذایی صرف می‌شود. خریداران عمده می‌توانند این محصول را از مرکز فروش قهوه فوری گلد تهیه نمایند. قهوه گلد از بهترین انواع قهوه فوری است.

تقضا برای مصرف این محصول بسیار بالا است. در بسیاری از مراکز پخش مواد غذایی نیز محصول قهوه گلد به فروش می‌رسد. همچنین در بسیاری از هتلها و مجتمع‌های تفریحی نیز این محصول را مصرف می‌کنند. اما به طور کلی به دلیل فرایند کم دردسر آماده کردن آن در مقایسه با قهوه معمولی، بسیاری راغب به مصرف آن هستند.

در نتیجه اگر خریدار عمده قهوه فوری هستید با توجه‌ به چنین آیتمهایی قطع یقین سفارش چنین محصول باکیفیتی بسیار به صرفه خواهد بود. چون قهوه گلد بدون تردید مرغوبترین نمونه قهوه پودری است که در این مرکز فروش قهوه فوری گلد به فروش می‌رسد.

در این شرکت قهوه فوری گلد به صورت عمده عرضه می‌شود. بسته‌بندی به صورت کارتنی است. قهوه پودری فوری در واقع از عصاره‌ی قهوه گرفته شده که کیفیت طعمی یک قهوه ایده‌آل را با خود دارد. با این تفاوت که آماده کردن آن بسیار ساده است. به همین دلیل نیز مصرف آن بسیار رایج است.

فروش قهوه فوری گلد

فروش قهوه فوری گلد به صورت عمده

خریداران عمده قهوه فوری به دنبال مراکز عرضه و پخش این محصول به صورت فله ای هستند. خوشبختانه شما در هر نقطه‌ی کشور که هستید می‌توانید این محصول را از این شرکت سفارش داده و خریداری نمایید. تنها کافی است که با مدیر فروش تماس بگیرید.

با توجه به اینکه فروش به صورت مستقیم است، محصولی مرغوب را خریداری خواهید کرد که کیفیت عالی یک قهوه‌ی دم کردنی را نشان می‌دهد. همه‌ی محصولات به صورت اصل و درجه‌یک است. به همین دلیل کیفیت آن کاملا تضمین شده است. می‌دانیم که مرغوبیت کالا قطع یقین یکی از فاکتورهای تعیین‌کننده‌ای است که خریدار به دنبال آن است.

در ضمن در این مرکز به دلیل پخش عمده، قیمت بسیار پایین‌تر تمام می‌شود. به عبارتی شما نه تنها از یک نمایندگی فروش قهوه فوری گلد بلکه از یک شرکت فروش عمده‌ی قهوه، سفارشتان را تهیه می‌کنید. در خرید عمده هیچگونه محدودیت حجمی وجود ندارد. این محصولات در شرایطی بسیار خوب نگهداری شده‌اند که همین مهم در مرغوبیت آن تاثیر بسیاری دارد. متاسفانه بسیاری از محصولاتی نظیر قهوه فوری به دلیل شرایط نامطلوب انبارداری کیفیت طعمی‌شان را از دست می‌دهند.

فروش قهوه فوری گلد

تولید عمده قهوه فوری گلد

حتما شما به عنوان خریدار عمده قهوه فوری می‌خواهید به صورت دقیق از جزییات تولید آن مطلع شوید. لفظ گلد نیز در واقع اشاره به شیوه‌ی تولید آن دارد که آن را از قهوه کلاسیک متمایز ساخته است. برای تولید قهوه فوری سه روش اصلی وجود دارند:

  • روش اسپری درایینگ یا حرارتی پاششی
  • روش فریزدرایینگ یا انجمادی حرارتی
  • روش آگلومریشن یا متراکم‌سازی

قهوه فوری در واقع از عصاره‌ قهوه رست‌شده گرفته شده است. به این ترتیب که عصاره قهوه را در دمای بالا به حالت جوش در می‌آورند. در اثر حرارت بالا، رطوبت موجود در عصاره‌ی قهوه تبخیر می‌شود. سپس نوبت به فرآیند پمپاژ می‌رسد. در این مرحله عصاره قهوه را که رطوبتش را از دست داده تحت فشار بخار آب به درون یک سیلند حجیم پمپاژ می‌کنند. بر اثر فشار زیاد بخار، عصاره قهوه به صورت ذرات بسیار ریز در محفظه سیلندر معلق می‌شود. با کاهش دما ذرات عصاره قهوه به یکدیگر چسبیده و به شکل گرانول قهوه گلد فرو می‌ریزند. به این فرایند آگلومریشن می‌گویند. در این مرکز فروش قهوه فوری گلد نیز این محصول به صورت فله ای به فروش می‌رسد.

فروش قهوه فوری گلد

فروش قهوه گلد اکوادور

یکی از انواع بسیار پرمتقاضی قهوه فوری، قهوه گلد اکوداور است که در این شرکت به صورت عمده عرضه می‌شود. می‌دانیم که اکوادور یکی از کشورهای آمریکای مرکزی است. محصول قهوه کشور اکوادور طعم ایده‌آل یک قهوه آمریکای جنوبی را دارد. طعمهای ترکیبی شکلاتی، آجیلی و وانیلی از قهوه اکوادور قابل تشخیص است. اینها ویژگیهای عمومی است که انواع قهوه کلمبیا، قهوه کاستاریکا و قهوه السالوادور نیز از خود نشان می‌دهند. اما قهوه کشور اکوادور نوعی شیرینی تند مشابه مرکبات دارد که آن را متمایز می‌سازد.

در این شرکت صورت فله ای و کارتنی، فروش قهوه فوری گلد اکوادور صورت می‌گیرد که در عرضه‌ی این محصول نیز هیچگونه محدودیتی وجود ندارد. بنابراین خریداران در هر جای کشور می‌توانند جهت تهیه آن اقدام نمایند.

عرضه عمده قهوه گلد برزیل

کشور بزریل بزرگترین تولیدکننده دانه قهوه در جهان است. بخش عمده‌ای از قهوه تولیدی کشور برزیل توسط شرکتهای سازنده قهوه فوری خریداری می‌شود. چون قهوه برزیل به معنای واقعی کلمه یک قهوه‌ی همه‌کاره است. به همین ترتیب برای تهیه پودر قهوه فوری نیز بسیار ایده‌آل است.

از قهوه عربیکا برزیل برای تولید قهوه گلد استفاده می‌کنند. کشاورزان برزیلی محصول قهوه را تحت دقت بالایی کشت کرده و فرآوری می‌کنند. بخش عمده قهوه برزیل نیز به صورت شسته فرآوری می‌شود که باعث ملایم‌تر شدن طعم آن می‌شود. این ملایم بودن طعم، قهوه فوری برزیل را نیز بسیار پرطراوت ساخته است که می‌توان آن را به عنوان یک آیتم بسیار مطلوب به وعده‌ی صبحانه یا میان‌وعده‌های روزانه اضافه کرد.

در مورد خصوصیات قهوه برزیل که البته در قهوه فوری گلد آن نیز محسوس است، باید به تعادل طعمی آن و همچنین رایحه‌ی دلپذیر آن اشاره کنیم. بنابراین وقتی شما قهوه فوری گلد برزیل را دم می‌کنید، طعم یک قهوه معمولی را تجربه می‌کنید که ممکن است در کافه سفارش داده باشید.طعم آجیلی نسبتا قوی‌ای از این قهوه قابل تشخیص است که به دلیل این است که بادی آن فول است. در این شرکت فروش قهوه فوری گلد بدون هیچ محدودیتی و در حجم بالا می‌توانید این محصول را سفارش دهید.

فروش قهوه فوری گلد

پخش عمده قهوه فوری گلد هند

کشور هند نیز یکی از بزرگترین تولیدکنندگان محصول قهوه است که بخشی از تولید مزارع قهوه آن به تولید قهوه فوری اختصاص داده می‌شود. از قهوه عربیکا هند برای تولید قهوه فوری گلد استفاده می‌کنند. شرکتهای بزرگی از قبیل نستله، مونت هاگن، کیمبو، استارباکس و فولگرز جزو خریداران قهوه هند برای تولید قهوه فوری هستند.

البته در این شرکت، فروش قهوه فوری گلد هند به صورت فله ای و کارتنی است. این محصول نیز دقیقا خصوصیات طعمی یک قهوه را می‌دهد که به صورت معمولی دم شده باشد. به عبارتی هیچگونه تغییر کیفی به دلیل فرآیندهای فرآوری در آن ایجاد نشده است. محصول قهوه فوری گلد هند نیز مستقیم عرضه می‌شود. برای تهیه آن نیز کافی است که با مدیر فروش تماس بگیرید.

 

بازگشت به لیست