قهوه هسته خرما

فروش قهوه هسته خرما به صورت عمده

فروش قهوه هسته خرما

اگر شما صاحب عطاری هستید یا اینکه در زمینه‌ی دام و طیور فعالیت دارید، حتما به دنبال یک نمایندگی عمده فروش قهوه هسته خرما می‌باشید؟

قهوه یا پودر هسته خرما به عنوان یک ماده دارویی و همچنین به عنوان جایگزین ذرت در مراکز پرورش دام و طیور می‌تواند مورد استفاده قرار بگیرد. این محصول به دلیل ترکیبات معدنی، پروتئین‌ها و ویتامین‌های موجود در آن هم جهت مصارف درمانی و هم جهت خوراک دام قابل استفاده است.

از این رو پخش‌کنندگان عمده گیاهان دارویی و همچنین فعالان در زمینه‌ی پرورش دام می‌توانند به صورت عمده پودر هسته خرما را از نمایندگی فروش قهوه هسته خرما خریداری نمایند. این محصول به صورت کاملا تازه از نخلستانهای جنوب کشور تهیه شده و هم اکنون به سراسر کشور ارسال می‌شود. جهت سفارش می‌توانید با واحد فروش تماس بگیرید.

فروش قهوه هسته خرمانمایندگی فروش قهوه هسته خرما

جالب است بدانید که خرما علاوه بر مصرف معمولی از ضایعات آن که مهمترینش هسته‌ی آن است، نیز می‌توان بهره‌برداری کرد. هم اکنون تهیه پودر هسته یا قهوه خرما در بسیاری از کشورهای منطقه نظیر عراق و پاکستان بسیار رایج است.

یکی از مهمترین فواید آن مربوط به خواص درمانی آن است. این محصول به عنوان یک مسکن دردهای مفصلی و هم تسکین‌بخش بیماری‌های کلیوی بسیار مفید عمل می‌کند. همچنین از ابتلا به سنگ کلیه و سنگ مثانه نیز پیشگیری به عمل می‌آورد.

همچنین به دلیل املاح معدنی متنوعی نظیر کلسیم و فسفر جهت خوراک دام نیز می‌تواند استفاده شود. به این ترتیب خریداران عمده که اغلب جزو پخش‌کنندگان خوراک دام و طیور یا صاحبان مراکز پرورش دام هستند می‌توانند از نمایندگی فروش قهوه هسته خرما این محصول را به صورت فله ای و در حجم بالا سفارش دهند.

می‌دانید که جنوب ایران پر نخلستانهای پرثمر است. سالانه حجم بالایی درخت خرما در این نخلستانها محصول می‌دهند. بخشی از محصول خرما که به صورت معمولی مصرف می‌شود. اما بخشی نیز که شامل دانه‌ی موجود در میوه‌ی خرما یا هسته آن است نیز قابلیت تبدیل به پودر یا قهوه هسته خرما را دارد.

در این نمایندگی محصول هسته خرما به صورت مستقیم از نخلستانهای جنوب ایران تامین می‌شود. به همین دلیل نسبت به کیفیت تولید آن می‌توان کاملا اطمینان داشت که بسیار تازه و در ضمن مرغوب است. لذا جهت هر گونه مصرفی می‌توانید حجم بالایی از آن را از طریق این نمایندگی سفارش داده و در مقصد دریافت نمایید.

فروش قهوه هسته خرما

ارزان‌ترین قیمت فروش قهوه هسته خرما

با توجه به اینکه محصول خرما تحت شعاع شرایط کشت دارد ممکن است برخی شرایط فصلی بر ثمردهی آن تاثیر بگذارد و بازار خرما دچار نوسانات قیمتی شود.

اما همانگونه که توضیح دادیم این نمایندگی فروش قهوه هسته خرما به دلیل دسترسی مستقیم به حجم بالایی از نخلستانها در جنوب کشور هیچگاه از نظر تامین دچار مشکل یا کمبود نخواهد بود. در ضمن فروش عمده قهوه خرما توسط این شرکت به صورت سراسری برای خریداران عمده در کشور امکانپذیر است.

با توجه به فروش عمده و پخش مستقیم و عدم کمبود موجودی، قیمت قهوه هسته خرما در این نمایندگی به ارزان‌ترین میزان ممکن در کشور تمام خواهد شد.

فروش قهوه هسته خرما

استفاده از پودر هسته خرما در تغذیه دام

احتمالا درباره فواید درمانی و طبی قهوه هسته خرما فراوان شنیده باشید. چون این محصول سرشار از ترکیبات کلسیم و فسفر است و از آن به عنوان یک مسکن طبیعی جهت آرام کردن دردهای مربوط به بیماریهای کلیوی استفاده می‌کنند.

اما با توجه به ترکیبات موجود در آن، به عنوان یک جایگزین بسیار ایده‌آل به جاری خوراک ذرت نیز استفاده می‌شود. دقت داشته باشید که تولید هسته خرما با هزینه کمتری امکانپذیر است و قیمت ان هم پایین‌تر خواهد بود. ولی دقیقا همان فواید و مزایا را برای دامها به دنبال دارد که ذرت خواهد داشت.

در ضمن تولید ذرت با مصرف بالایی آب امکانپذیر است که باعث می‌شود به سفره‌های زیرزمینی کشور خسارتهای جبران‌ناپذیر وارد شود. در صورتی که تولید و تهیه هسته خرما در همه فصول سال امکانپذیر است و هیچگاه با کمبود روبرو نیست.

در ضمن کشور ایران یکی از تولیدکنندگان بزرگ خرما در جهان است و می‌توان آن را با سهولت تهیه نمود. بنابراین از طریق تماس با نمایندگی فروش قهوه هسته خرما می‌توانید این محصول را در حجم عمده سفارش دهید.

 

پست های مرتبط